Otwórz menu główne
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy prezenterki Dziennika Telewizyjnego. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Danuta Holecka chwali 85% wzrost gospodarczy po wprowadzeniu programu 500+
Otóż to, grunt że Danuta Holecka chwali Kim Dzong Una Jarosława Kaczyńskiego

Danuta Holecka (Pulpet, kor. 다 누타 씨발 세 세; ur. 1968 w Lidzbarku Welskim) – północnokoreańska polska prezenterka telewizyjna specjalizująca się w chwaleniu Kim Dzong Una Jarosława Kaczyńskiego oraz Partii Pracy Korei Prawa i Sprawiedliwości. Oprócz tego z wielkimi emocjami relacjonuje wspomnienia o Kim Dzong Ilu Lechu Kaczyńskim i o Kim Ir Senie innych ofiarach tragedii w Smoleńsku. W Dzienniku Telewizyjnym KRLD Dzienniku Telewizyjnym IV RP wychwala testy broni jądrowej Kim Dzong Una politykę wojskową Antoniego Macierewicza oraz rozdawnictwo żywności pomiędzy strażnikami z obozów pracy rozdawnictwo pieniędzy pomiędzy patologią a władzą, ukrytą pod płaszczykiem 500+. Jej mąż popierał KOD, przez co trafił do Yodok Lichenia, gdzie myje podłogi u strażników obozu biskupów. Tylko za zgodą Ukochanego Wodza Kim Dzong Una Jeszcze Bardziej Ukochanego Prezesa Jarosława Danuta nie odbywa z nim kary w ramach odpowiedzialności zbiorowej.

BiografiaEdytuj

Po ukończeniu szkoły wyjechała z niewielkiej wsi do Pjongjangu z biednych (przez politykę imperialistycznej Ameryki i Korei Południowej komuchów i PO) Mazur do Warszawy, gdzie kontynuowała edukację. W stolicy ukończyła liceum im. siostry Kim Ir Sena sióstr nazaretanek, a także studia ekonomiczne w Uniwersytecie Kim Ir Sena Szkole Głównej Handlowej. Do telewizji trafiła w 1993 roku, gdy wygrała konkurs na prezentera Dziennika Telewizyjnego KRLD Wiadomości TVP. Początkowo przygotowywała relacje z domu Kim Ir Sena Senatu. Wkrótce zaczęła prowadzić Dziennik Telewizyjny KRLD popołudniowe Wiadomości. Jej pierwszy reportaż dotyczył śmierci Kim Ir Sena Ryszarda Riedla. W 1997 zadebiutowała w głównym wydaniu, kiedy to Kim Dzong Il został sekretarzem generalnym AWS objął władzę. Potem za złej imperialistycznej władzy USA polityki PO pracowała w TVP Regionalna. Ale po wielkim powrocie Kim Dzong Una Prawa i Sprawiedliwości pracuje jako główna prezenterka Wiadomości.

CiekawostkiEdytuj

  • Według Ukochanego Wodza Kim Dzong Una Jeszcze Bardziej Ukochanego Prezesa Jarosława Danuta Holecka jest jego najbardziej ulubioną prezenterką[1].

Przypisy

  1. Za portalem plotek.pl