Otwórz menu główne

Dyskusja użytkownika:Hani.md/Archiwum01

< Dyskusja użytkownika:Hani.md
To jest najnowsza wersja artykułu edytowana „13:40, 19 paź 2010” przez „Vae (dyskusja | edycje)”.
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | przejdź do następnej wersji → (różn.)
Witam wszystkich na mojej stronie dyskusyjnej. Możecie tu poćlamkać sobie ze mną do usranej śmierci.

Spis treści

AdminEdytuj

Sorry, ale mamy już wystarczająco adminów. Zresztą adminem zostaje osoba znana i godna zaufania.. Zeartul 18:18, 2 lut 2006 (UTC)

ReEdytuj

Witam! Usunąlem jeden z wymienionych artykułów z powodu treści i samego tytulu, gdyz uważam go za zbyt niesmaczny a nawet wręcz chamski. pzdr= °ZelDelet ° =

Ten artukuł usunął inny administrator - Szoferka. Skoro takie czynności podjęła nie bedę kwestionował Jej decyzji = °ZelDelet ° =

Re:PsychologEdytuj

Jeśli zamierzasz tworzyć krótkie definicje wyrazów to zapraszam do Nonsensosłownika. Kondzio15 @

Tom-Ziom KałlitzEdytuj

Hasło jest usuwane, ponieważ stale prezentuje żenujący poziom. Jednocześnie maleje Twoja szansa na dołączenie do administratorów Nonsensopedii. Szoferka 17:38, 21 lut 2006 (UTC)

Re:KurzołapiEdytuj

Usunęłam hasło, bo miało nisko poziom. Teraz przywróciłam, ale zrób je porządnie.:> Szoferka 04:19, 23 lut 2006 (UTC)


Puste linkiEdytuj

Nie twórz haseł tylko po to, żeby odnosiły się do innych haseł w sytuacji, kiedy te inne hasła odnoszą się tylko do tych pierwszych. Skomplikowane, wiem.:D Innymi słowy, nie twórz haseł, które się zapętlają, a nie niosą żadnych treści, ani nie dorabiaj takich haseł do już większych, istniejących. Jak nie rozbudujesz hasła AифД Дшваруг to je usunę. I nie twórz haseł cyrylicą, bo nikt ich nie zrozumie ani nie wyszuka i są martwe. Szoferka 13:51, 24 lut 2006 (UTC)

A to przepraszam. Szoferka 14:19, 24 lut 2006 (UTC)

Re:HmEdytuj

Nie twórz haseł krótkich i odnoszących się wyłącznie do siebie nawzajem, nieskategoryzowanych itd. Będą konsekwentnie usuwane. Szoferka 15:55, 24 lut 2006 (UTC)

Re:Blog27Edytuj

Nie udało Ci się napisać nieobraźliwie. Nie pisz tak, żeby ledwo przekraczać granicę poprawności. Pisz tak, żeby być od niej jak najdalej. Szoferka 15:50, 27 lut 2006 (UTC)

Może być. Teraz pilnuj sobie tego hasła, bo ktoś na pewno będzie chciał dodać swoje gorsze trzy grosze. Szoferka 18:51, 27 lut 2006 (UTC)

Już nie wiem jak sugerowaćEdytuj

Przestań tworzyć hasła o jakichś nieistniejących osobach, bo mi już ręce opadają. Najlepiej wejdź na irca, to Ci wytłumaczę o co mi chodzi. Szoferka 20:38, 27 lut 2006 (UTC)

KurzołapiEdytuj

Usunąłem Kurzołapych, bo byli kiepscy, a poza tym nie wywiązałeś się z umowy, że ich poprawisz! Klapi 13:44, 3 mar 2006 (UTC)

SzablonyEdytuj

Nie grzeb mi w szablonach stubów.:> Szoferka 21:29, 3 mar 2006 (UTC)

Artykuł na medalEdytuj

Elo! Jak głosujesz na jakiś artykuł lub zgłaszasz własną kandydaturę, podpisuj się czterema tyldami (tylda to takie cóś - ~) :p Okej ? Kondzio15 @

LinkiEdytuj

Z reguły linkuje się w jednym haśle raz, a już na pewno na takiej małej przestrzeni jak podpis pod grafiką, także cofnęłam twoją edycję w haśle PRL. Szoferka 22:59, 8 mar 2006 (UTC)


DreAdziKEdytuj

O co chodzi z tymi linkami wchodze w Pan_Spinacz zmieniłem w nim 1 zdanie (albo i nie) wykożystałem link w Sensie życia. Patrze a linka Pan_Spinacz nie istnieje... o co tu chodzi ? Może przez pomyłke usunalem ten link ? Mam nadzieje ze nie... A poza tym w wyszukiwarce znajduje takie hasło ale puźniej okazuje sie ze jest puste ; O

Powrót do strony użytkownika „Hani.md/Archiwum01”.