Otwórz menu główne
Ten wątek nie był edytowany od 289 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Strony dyskusji niektórych przestrzeni nie działają poprawnie. Zauważyliśmy to już dawno temu, ale wciąż nie zostało to naprawione. Chodzi głównie o dyskusje innych niż 'główna' przestrzeni nazw. Oto przykład: tworząc dyskusję dla strony 'Gra:COŚ', zapisuje się ona na stronie 'Artykuł:Dyskusja gry:COŚ'. Ponadto, przenosząc pomiędzy przestrzeniami nazw strony, zawierające dyskusje, te dyskusje stają się niedostępne choć widać, że pozostają w systemie. Przykład: jeśli przenosimy stronę 'Poradnik:COŚ' ale zapominamy przenieść 'Dyskusja poradnika:COŚ', to dyskusja przepada. W zakładce jest oczywiście niebieski link, ale przenosi on nas do pustej strony przestrzeni 'Artykuł:Dyskusja poradnika:COŚ'. Aby ją odzyskać, trzeba ponownie przenieść przenoszoną stronę w miejsce przekierowania, a następnie przenieść ją raz jeszcze do wyznaczonego celu, WRAZ z przypisaną dyskusją.

Rozwiązywanie problemu w toku. = °ZelDelet ° =

I'm not sure, but what's possible is that you haven't set up custom namespaces for sister projects. You can do it by yourself from Special:ManageWikiNamespaces.--The Pioneer (A.K.A. かいたくしゃ) 13:55, 4 lut 2019 (CET)

Już kiedyś trochę się w tym dłubałem. Dzisiaj skonfigurowałem dokładniej. Zobaczymy, czy to rozwiązało problem. = °ZelDelet ° =