Otwórz menu główne
Ten wątek nie był edytowany od 69 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Nie, nie chodzi mi o Wiadomości TVP.

{{Wiadomości}} obecnie są prostą listą newsów. Twierdzę, że wymaga ona reformy. Polegałaby ona na wstawieniu skrótu newsa (ok. 500 znaków) w szablon (w przypadku, gdy w dniu, z którego jest ostatni news, są jeszcze inne newsy, wybierany byłby losowo news z tego dnia) oraz na zastąpieniu listy punktowanej ciągłym tekstem. Oto przykład:

Szok, niedowierzanie, łzy przerażenia. Takie właśnie uczucia towarzyszyły świadkom wypadku, mającego miejsce na gdańskim przejściu dla pieszych, niedaleko Europejskiego Centrum Solidarności. Wynik? Jedna ofiara śmiertelna. Konkretnie rozjechana kaczka.

Przechodząca przepisowo przez pasy rodzina kaczek została – prawdopodobnie celowo – ofiarą kierowcy-mordercy, który ruszył, gdy zapaliło się zielone światło. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, jednak na jego nieszczęście cała sytuacja została sfilmowana.

Logo nonnews.png

Polecamy również:
Po czarnobylskim dreszczyku emocji... (11 lipca), Sosnowiec wprowadza własne paszporty (5 lipca), Koniec szkoły... I koniec ery... (19 czerwca), Nasza Klasa jeszcze żyje! I wdaje się w wojnę z TV4! (8 czerwca), T-Mobile chce ocenzurować internet! (23 kwietnia)

Obramowanie nie będzie częścią szablonu, jest tutaj po to, aby ładniej wyglądało. Zapraszam do dyskusji. 209po Radioactive.svg 21:40, sie 12, 2019 (CEST)

Reforma przyjęta. 209po Radioactive.svg 23:32, sie 14, 2019 (CEST)