Otwórz menu główne

Koran - tłusta księga (przypominająca papier toaletowy) arabomuzułmanów, która jasno wskazuje każdemu wyznawcy m. in. jak często się myć, którą ręka podcierać tyłek i w którą stronę puszczać bąki. Słowo Koran pochodzi od staropijackiego dialektu i oznacza "karać, a w szczególności kobiety".

Koran a Kobieta

Z jednej strony;

  • W Koranie nigdzie nie jest napisane że należy bić kobietę, ale napisane jest "Kobieta zawsze stoi za wielbłądem", a on jak to zwierze często kopie. Dlatego też można według świętej księgi Koranu kopać kobiety. Z racji że nie wiadomo czy wielbłąd ma ręce, czy też nogi, albo które kończyny to które dokładnie, to dla zasady można kobiety bić też pięściami, ale nigdy z bańki. Wielbłąd nigdy nikogo nie uderzył z bańki.
  • W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobiecie nie wolno się uczyć, ale słowo "uczyć" w języku arabskim jest blisko spokrewnione ze słowem "zdradzić". A żaden arab nie chce, żeby żona go zdradzała, dlatego też na wszelki wypadek nie wolno się kobietom uczyć.
  • W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobieta musi nosić chustkę na twarzy, ale arabskie kobiety są włochate i brzydkie, dlatego też europejczycy są wdzięczni że mimo braków w Koranie, Arabowie stworzyli przypis do Koranu, który tak bardzo pomaga w nawiązaniu dobrych stosunków między arabami a resztą świata cywilizowanego.
  • W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobieta nie powinna się odzywać przez swoim mężczyzną, ale nigdzie też nie jest napisane, że powinna to robić.

Z drugiej strony;

  • Koran mówi, że każdy mężczyzna może mieć aż cztery kobiety. Arabowie nigdy nie mogli zrozumieć tego ograniczenia.

Koran a śmierć

Koran mówi że po śmierci w imię Allacha, gdy z ręki Araba zginą innowiercy, każdy w raju dostanie siedem dziewic.

  • Koran nie mówi czy chodzi o kobiety dziewice.
  • Koran nie mówi co robić, gdy dziewice się już znudzą.
  • Koran nie mówi dlaczego na ziemi trzeba się kochać z czterema kobietami, a w niebie z siedmioma dziewicami. I dlaczego wszędzie te limity.

Szablon:Stubrel KATEGORIA PISZACYCH O ILSAMIE KATOLIKOW POLACZKOW NIE MAJACYCH O TYM POJECIA. CZŁOWIEKU KTORY TO NAPISAŁES JESTES IDIOTA NIE MAJACYM POJECIA O KULTURZE W KTOREJ SAM WYROSŁES A CO DOPIERO O TOBIE OBCEJ. IDAC TROPEM TWOJEGO ROZUMOWANIA A RACZEJ JEGO BRAKU TO PO CO SADY WYSTARCZY 'OKO ZA OKO' ZAB ZA ZAB' UCINAC RECE MORDOWAC WYKŁUWAC OCZY O TYM MOWI SWIETA BIBLIA. NIE BEDZIESZ MIAŁ INNYCH BOGOW PRZEDE MNA A MODLISZ SIE DO OBRAZKOW Z ODPUSTU I INNYCH OBIAWIEN NA SZYBACH ITD. WIEC PACZCIE NA SIEBIE I BIJCIE SIE WE WŁASNE PIERSI NIE OPLUWAJ INNYCH. PIJECIE BIJECIE ZONY W IMIE TEGO ZE KOBIETA POWSTAŁA Z ZEBRA MEZCZYZNY CZYLI NALEZY DO NIEGO? NIENAWIDZE TEGO PSEUDOSWIETEGO POLSKIEGO CIEMNEGO KRAJU NIEDOUCZONYCH PROROKÓW.