Otwórz menu główne
NonNews

Rzetelny serwis dezinformacji i niewiadomości z całego kraju i ze świata, który tworzyć każdy może!

Icon-nonnews.png
Najnowsze wiadomości
Okręg śmierci, czyli, wydawać by się mogło, zwykłe zadupie

30 września 2019

Zmarł Kornel Morawiecki, kandydat jedynej słusznej partii do Senatu z okręgu numer 59. Fakt ten może dziwić z dwóch powodów: po pierwsze, 22 września zmarł Andrzej Chmielewski z Samoobrony, po drugie, obaj startowali na tegoroczne wybory parlamentarne z tego okręgu.

Kornel Morawiecki oprócz chęci dobrnięcia do koryta został działaczem opozycji antykomunistycznej w celu dobrnięcia do koryta.

Logo nonnews.png

Polecamy również:
Proszę wstać, sąd idzie! Kolejne rozprawy poprowadzi sędzia Anna Maria Wesołowska (19 sierpnia), Zostań szkolnym VIP-em! (12 sierpnia), Kolejne ofiary samochodów w Gdańsku (23 lipca), Po czarnobylskim dreszczyku emocji... (11 lipca), Sosnowiec wprowadza własne paszporty (5 lipca)


Icon-rocznica.png
Wybrane rocznice

Światowy Dzień Statystyki

Z tej okazji statystycznie 48% statystycznych ankieterów z GUSu dostatnie w ryj podczas zadawania pytania ankietowanemu. Międzynarodowy Dzień Kontrolera Ruchu Lotniczego.

Statystyczne logo GUSu
  • 14 084 p.n.e – statystyczny jaskiniowiec został pożarty przez statystycznego tygrysa szablozębnego podczas ankiety.
  • 1394 – po przeczytaniu niepokojących statystyk, papież Klemens VI zakazał procesji biczowników. Ale tylko tych statystycznych.
  • 1655 – statystyczni Radziliłłowie zdradzają Polskę i przyłączają Litwę do Szwecji. Statystyczny Kmicic na wieść o tym dostaje gorączki.
  • 1677 – urodził się Stanisław I Leszczyński, który statystycznie sobie nie radził na stanowisku króla Polski, wykazał się za to w Lotaryngii, co potwierdzają statystyki.
  • 1827Anglicy niechcący atakują flotę turecką pod Navarino. Statystyki mówiły, że zwyciężą Brytyjczycy, tak też się stało.
  • 1967 – sfilmowano statystycznie najbardziej znaną amerykańską kryptydę, Wielką Stopę.
  • 1973 – otwarto Operę w Sydney, jedyna nie mająca torby rzecz która statystycznemu człowiekowi kojarzy się z Australią.
  • 2000Endrju Gołota stwierdził, że pierdoli taką robotę i zszedł z ringu podczas walki z Mikiem Tysonem. Statystyki tego nie przewidziały.
  • 2011 – zmarł miłościwie panujący przez w chuj czasu, statystyczny przywódca Libii, Muammar al-Kaddafi.
Icon-medal.png
News miesiąca
1 kwietnia 2018
Pierwsza partia gotowa. Złóż zamówienie już dziś!

W dniu dzisiejszym zerwaliśmy współpracę z serwisem FANDOM. W ciągu miesiąca domena nonsensopedia.wikia.com zostanie całkowicie wyłączona.

Z powodu zbyt małej ilości wejść na stronę, utrzymanie serwerów przestało być opłacalne. Nie ma jednak powodów do obaw! Już od następnego tygodnia dostaniecie swoją ulubioną stronę w nowej, przystępnej formie – w postaci dyskietek 3,5'. Pierwsza partia ma być wypuszczona w niewielkiej ilości – około 150.000 sztuk. Dyskietki zawierają od jednego do trzech artykułów[1] z wybranymi grafikami. Reszta grafik będzie dostępna oddzielnie w formie wydruków. W artykuły będzie można zaopatrzyć się w dobrych kioskach i sklepach z elektroniką. W przypadku zakupienia prenumeraty listownej oprócz jednego artykułu tygodniowo otrzymacie codzienny wydruk z ostatnich zmian w formie telegramu. Co roku przewiduje się również atrakcyjny upominek dla prenumeratorów – oficjalny NonBudyń®.

Zapraszamy do składania zamówień!

Przypisy

  1. W zależności od długości i rozmiaru artykułu


Zobacz archiwum wiadomości miesiąca | Czytaj całość


Accessories-dictionary.svg
Kategorie
CiekawostkiGospodarkaHistoriaInternetKulturaMuzyka
NaukaPolitykaReligiaRozrywkaSport
SpołeczeństwoTechnikaŚwiat
Crystal Clear app kedit.svg
Nowy news