Otwórz menu główne

NonNews:Tibijczycy znowu atakują!

Wersja z dnia 16:11, 2 cze 2010 autorstwa Mrowa57 (dyskusja | edycje) (nowa strona)
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | przejdź do następnej wersji → (różn.)

2 czerwca 2010

Pobojowisko po bitwie(fragment)

Całkiem niedawno, czytaliśmy o Tibijczyku, który zaatakował swoją matkę krzesłem. Teraz jednak to...

...Tibijczycy atakują wyposażeni w nową broń!...można było usłyszeć w radiu.

...wśród Tibijczyków wybuchła wojna! Wszyscy ze szpanerskim kontem proszeni są o zakup nowych krzeseł, gdyż istnieje ryzyko utraty konta!

Wszystko zaczęło się na spokojnym spotkaniu Tibian w Katowicach. Po krótkich rozmowach o botach, expowiskach i hunceniu noobów, zostało wypite kilkaset piw, po którym Tibijczykom wpadło na myśl, żeby pobawić się w Tibię w realu. Wtedy więc pojawiły się dwie strony: silniejsza licząca 900 osób i grupa noobów, wołających cały czas "fri itemz pliz pliz pliz111", jednakże przewodził nimi pewien "żekomy prad gjeema" o ponad 300 levelu o nicku masterczulki. Doszło do bitwy, osławianej później na czatach OTSów w postaci pieśni. O dziwo, główną bronią nie były krzesła, ale........ nożyczki! Nie wiadomo skąd Tibijczycy zdobyli tą broń, gdzyż jak powszechnie wiadomo, żeby jej używać potrzeba ponad 60 poziomu w dziale IQ, przeciętnemu Tibijczykowi wydaje się, że ten skill jest totalnie niepotrzebny, więc nie dochodzi wyżej niż do 30!

Straty materialne po bitwie to 101 par nożyczek 742 krzesła, 12 axów, oraz 82 swordy. A półmaterialne to 91 kont o łącznej wartości 87 000 złotych.

GM-owie rozpoczęli śledztwo i mają już trzech podejrzanych. Więc jeszcze tylko dziewięciuset i złapią wszystkich!

A więc strzeżcie się! Teraz zamiast kilku krzesłowników mamy już całą armię dzieci uzbrojonych w laptopa! I kilka par nożyczek!

Źródło