Otwórz menu główne
Obejrzyj ten film na YouTubie
Tak, to on

Angry German Kid (znany także jako Leopold) – gwiazda internetu oraz regularny łamacz klawiatur, zaproś go do siebie i pograj z nim. To wyjątkowy gracz! Mieszka daleko od ciebie, bo aż na zachodzie Niemiec. Ma groźne wirusy w komputerze, ponieważ ma dość często błędy oraz blue screeny lub w innych kolorach.

PoczątkiEdytuj

Dziś może nieco zakurzony, acz kiedyś bardzo popularny proto-mem ma bardzo ciekawą historię. Powstał na skutek zadania indywidualnego niemieckiej członkini Zakonu Młodszych Sióstr, który miał na celu skompromitowanie młodszego brata. Należy odnotować, że dla owej osoby okazało się niezwykle łatwe – jedyne co wystarczyło zrobić to nagrać go podczas gry i wystawić do internetu. Bardzo szybko filmik stał się popularny wśród ludzi zarażonych noobizmem – znacznie poprawiało to ich nastrój, gdyż dzięki temu twierdzili, że stadium, w którym obecnie są nie jest aż tak zaawansowane.

Kariera w PolsceEdytuj

Bardzo szybko owe nagranie zostało przetłumaczone na ojczyste narzecze. Tak jak w angielskojęzycznej i niemieckojęzycznej części świata stał się on znany. Szybko zaczęły powstawać parodie i „przeróbki” sprowadzające się głównie do tego, że wściekły Niemiec grał w inne gry. Powstawały nawet nieudolna robione w paincie animacje, które były szybką drogą do zwiększenia ilości subskrypcji na kanale YouTube autora[1].

Przypisy

  1. Co prowadziło do zjawiska zwanego wydłużeniem e-penisa.