Otwórz menu główne
Araby w całej okazałości
Ulubiony środek transportu Araba
Ahmed, detonuj!
Typowy Arab podczas kolejnej niezgodności
Dlaczego mały Arab jest niegrzeczny na lekcji? Bo bardzo chce do kozy!
Cała prawda o małym Arabie
No to panowie, gdzie was wysadzić?
Ulubione pytanie arabskiego taksówkarza
Allah Akbar!
Arabowie o tym artykule

Arabowie (inaczej Araby, Allahakbarzy, Ciapaci, Muslimy, Brudasy, szmatogłowi, kozojebcy, kebabożercy) – naród fundamentalistów i muzułmanów, sfrustrowanych brakiem wódki, jakiej pozbawił ich Mahomet. Są rozmieszczeni na terenach Półwyspu Arabskiego, północnej Afryki, a nawet Europy środkowej i zachodniej[1]. Ich przemysł narodowy opiera się na produkcji bomb oraz wydobycia ropy naftowej. Dla nich podstawą rolnictwa jest uprawa batatów, marihuany i haszyszu oraz hodowla koni arabskich, wielbłądów i kóz – te ostatnie są na koniec wymieniane na żony.

Arabowie są znakomitymi pilotami. Potrafią czytać instrukcje pilotowania awionetek w nieznanych językach[2]. Największym arabskim wynalazkiem, jaki udało się naszej cywilizacji wykraść, są cyfry arabskie, które sami Arabowie wykradli wcześniej Hindusom.

Arabowie górowali kulturowo, naukowo i militarnie nad resztą świata, więc postanowili przejąć nad zdziczałą resztą kontrolę. W XVII wieku nie udało im się, ponieważ Sobieski ich przestraszył. Kazał swoim wojskom przebrać się za anioły, a Arabowie myśleli, że to znak od Allaha, iż mają zrezygnować z dalszych ataków. Za to w wieku XXI poczynają sobie nadzwyczaj dobrze, podszywając się pod uchodźców.

Przypisy

  1. Dokładnie wszędzie tam, gdzie znajdują się ropa naftowa i materiały wybuchowe
  2. Nawet w nieznanych nikomu pismach


  To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny geografii. Jeżeli kiedykolwiek widziałeś to miejsce – rozbuduj go.