Otwórz menu główne
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy polskiego technika farmacji. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Misiewicz chwali się swoim wykształceniem
Moździerz, z którym zapoznał się Misiewicz

Bartłomiej Misiewicz (ur. 27 marca 1990) – aptekarz rzecznik i szef gabinetu politycznego Ministra Obrony Narodowej, Miś[1] Antoniego Macierewicza, członek rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej i człowiek, o którym złego słowa nie powie Wikipedia i pani Krysia z Nowogrodzkiej, która robi mu kakałko. Główny konkurent Edmunda Jannigera. Zaginiony wnuk Nikodema Dyzmy, ulubieniec pani Basi z Nowogrodzkiej. Ewaporowany z świata polityki 12 kwietnia 2017 roku.

Spis treści

Biografia

Początki

W dzieciństwie był ministrantem. Wychowywał się w katolickiej rodzinie, która wiernie głosowała na Prawo i Sprawiedliwość. W gimnazjum zainteresował się funkcjonowaniem tajnych służb. Po tragedii z 2010 wstąpił do PiS. Co prawda jego dom nawiedziła jeszcze większa tragedia w postaci powodzi, ale młody Bartek już piął się po karierze. W latach 2012-2014 pracował jako Koordynator ds. Struktur Wykonawczych PiS. W 2016 skończył studia (w rzeczywistości nie jest farmaceutą, a jedynie technikiem farmacji i nie posiada wyższego wykształcenia). W sierpniu 2016 roku Bartek dostał złoty medal za zasługi dla obronności kraju. Z tego co wiadomo, Misiewicz dobrze grał w Wiedźmina i za to otrzymał order wraz z ciepłą posadką w radzie nadzorczej Energa Ciepło Ostrołęka.

Kariera

W 2016 Misiewicz dostał order za stworzenie i podawaniu leku Antoniemu Macierewiczowi, który dzięki nim nie wywołał III wojny światowej. W 2017 otrzyma Order Odrodzenia Polski za ukrywanie tajemnicy państwowej, jaką jest jego wykształcenie. W 2019 roku Misiewicz otrzyma takie ordery jak: Virtuti Militari, Krzyż Victorii, Order Uśmiechu, Radziecki Medal za Odwagę oraz Złote Serduszko Jurka OwsiakaAntoni zabronił mu brać cokolwiek od Jurka.

21 stycznia 2017 roku ciężko odpoczywał po sesji w Wyższej Szkole Medialnej Ojca Rydzyka. Pojechał do klubu w Białymstoku, by pobawić się przy przebojach Akcentu. Trochę przesadził z krówkami alkoholem, przez co prawie wyleciał z klubu. Pozostał jednak, gdy obiecał kilku dziewczynom i didżejowi pracę w ministerstwie. Na samym końcu Bartek pochwalił rząd Prawa i Sprawiedliwości i powiedział, że wspiera program pięć setek pięćset+.

Chude lata

12 kwietnia 2017 roku był czarnym dniem dla Misiewicza. Tego dnia Jarosław Kaczyński podjął decyzję i zawiesił go w prawach członka partii. Szybko jednak zabezpieczył się, powołując komisję śledczą, która wykaże, czy to Misiewicz wpadł na pomysł, by wprowadzić program 50000+, który zapewni wysoką wypłatę dla pracowników MON. Na razie Misiewicz spokojnie pracuje, jedząc krówki, popijając kakałko i bawiąc się w klubie WOW.

Nieoficjalnie mówi się, że niezadowolony Antoni Macierewicz na złość prezesowi Kaczyńskiemu ogłosi, że w Smoleńsku był wypadek.

Ciekawostki

  • Bartłomiej Misiewicz dobrze się zna na zbrojeniach. Jego stryjek pracuje na budowach i pokazał o co w tym chodzi.
  • Na imprezach zawsze puszcza Białego Misia.

Przypisy

  1. Na skalę na naszych możliwości