Otwórz menu główne

Blachara – (łac. Pustakus blacharensis) osobnik płci żeńskiej, dobierający sobie partnerów do prokreacji przez pryzmat samochodu, jakim się poruszają. Przeważnie występuje wśród rodziny usportowionych. Najsławniejszą blacharą jest „królowa jest tylko jedna”.

W skrócie: laska, która chętnie poleci na twoją furę zajomanom sprowadzoną z Niemiec.

Spis treści

WyglądEdytuj

Charakteryzuje się jasnożółtym lub czarnym kolorem sierści i mandarynkowym umaszczeniem ciała. Na twarzy ma grubą warstwę brązowej mazi (tzw. tapety), a powieki jej pokryte są podobną mazią w kolorze oczojebnego różu sięgającego aż do brwi. Wściekle różowe/zielone/pomarańczowe tipsy służą jako broń sieczna w przypadku zobaczenia osobnika w tej samej opasce na biuście, tzw. „topie”. Blachara okryta jest najczęściej malutkim kawałkiem materiału sięgającego od niskiej linii biustu aż do linii poniżej majtek (których najczęściej w ogóle nie ma). Przeciętny osobnik nosi stonowane kreacje dobrane na zasadzie kontrastu.

RozmnażanieEdytuj

Blachary rozmnażają się bezpłciowo, zapylenie następuje poprzez wpływ rówieśniczek, poprzednich pokoleń, gazet lub telewizji, gdzie przedstawia się te i podobne kobiety jako dominującą siłę narodu.

WyznanieEdytuj

Podstawową Biblią lachonów jest „Twist”, „Popcorn” i „Bravo” (lub w wersji rozszerzonej – „Bravo Girl”), a także w swojej ukochanej „Dziewczynie”, „13-nastce”, a w części rzeszy blachar również jakże inteligentna gazetka „Joy”, gdzie znajdują się najnowsze odcienie różu, sprzedaż różowych cieni do powiek, tuszów do rzęs, kredek do oczu i cuchnących, słodkich do omdlenia perfum.

PolowanieEdytuj

Do polowania potrzebne są:

  • Wózek, fura – najlepiej jeszcze na blachach z Niemiec, na których data ważności upłynie za 2 dni, gdyż wtedy mózg blachary przepełni dreszczyk emocji, iż daje się wyrywać gangsterowi.
  • Fele, felasie – pozwalające na toczenie się w kierunku skupisk blachar.
  • Tuning optyczny wózka – dzięki czemu przestaje (lub w mniejszym stopniu) wyglądać jak samochód rodziny, który doświadczył osobiście 2 wojny światowej i był największym wydatkiem od czasu odbudowy Berlina.
  • Zestaw naklejek nic nikomu niemówiących, z reguły zdjętych z puszek smarów i olejów na najbliższym Orlenie.
  • Tuning mechaniczny – czyli zrobienie napraw tak, aby wózek mógł jeździć.
  • Przyciemnione szyby – aby blachara miała spokój podczas podroży i mogla zmyć twarz makijaż i rozpuścić włosy, nie powodując zamieszek na ulicach.
  • Kubełki, kubły – sportowe fotele, w zasadzie nie wiadomo po co, gdyż utrudniają uprawianie seksu wewnątrz samochodu.
  • Głośniki, Subwoofery – urządzenia przywołujące blachary, najlepiej używać z najtańszą płytą Disco polo zakupioną na wiejskim odpuście.

Zobacz teżEdytuj