Otwórz menu główne
HWDP nie wszędzie jest obsługiwane!
Chcesz być fajny? To czemu jeszcze nie masz tego na pulpicie?
Logo komputerowca chawudepiarza
Logo ruchu „chawudepiarzy”
Noncytaty
Zobacz w słowniku:
CHWDP
New-Bouncywikilogo.gif Dla tych bez poczucia humoru, eksperci od Wikipedii posiadają nudniejszy powiązany artykuł.
Zobacz: CHWDP
Ha ha ha ha ha ha, wu wu wu wu wu wu, de de de de de de, peeeeeeeeee
Hemp Gru o HWDP
Co ty mu zrobiłeś, że on ci to zrobił?
Częste pytanie policjanta utrudniające zrozumienie celu HWDP

ChWDP (lub HWDP; pisane również z kropkami: CH.W.D.P. lub C.H.W.D.P. lub H.W.D.P.) – nurt społeczny zapoczątkowany w bogatym mieście Gdańsk [potrzebne źródło] przez osobnika o którym wiadomo, że był bardzo tolerancyjny. Jeżeli chodzi o podstawy wyznawania tej religii, to naczelnym hasłem jest „kochać policję”. Opiera się ono o poszanowanie wobec policji oraz uwielbienie jej nazwy. Wiara ta ma wielu zwolenników.

Spis treści

Utajony homoseksualizm wyznawców ruchu ChWDPEdytuj

Członkowie ruchu tak bardzo kochają policję, że chcą uprawiać z funkcjonariuszami seks analny niezależnie od orientacji. Świadczy o tym także drugie hasło ruchu, „JP”, czasami w formie „JP na 100%”. W przypadku drugiego hasła dopuszczalna jest każda forma homoseksualnego stosunku wyznawcy JP/CHwDP z Policjantem.

Zdarzenie autentyczneEdytuj

Krakowski squad Firma dystrybuuje od jakiegoś czasu odzież z logiem JP na 100% (zapewniając, że rozwinięcie skrótu zawiera się w słowach „Jestem porządny”). Są to piórniki, czapeczki, podpaski oraz inne duperelne utensylia. Niestety zaczęto fałszować bluzy. Oł noł – rzekł Popek, biegnąć grząską ścieżyną na siłkę, takiego chuja. Po tej efektownej tyradzie zespół poprosił o pomoc… policję.

Znaczenia skrótuEdytuj

  Główny artykuł: Słownik:CHWDP

Zobacz teżEdytuj