Otwórz menu główne

Cmentarz – inaczej też trupiarnia, plaża funeralna lub ostatni dom prawapniaków. Najbardziej zaludniona część miasta. Miejsce pełne życia, w którym mieszkają umarlaki. Bogatsi – w domach z kamiennymi drzwiami, a biedniejsi – w ziemiankach. Na każdym domu jest wypisane nazwisko i data wprowadzki. Życie mieszkańców cmentarza toczy się pod ziemią, dlatego trudno ich zauważyć. Jednakże, na wszelki wypadek, pozostawiają oni sobie te wspomniane drzwi, przez które czasami wychodzą na zewnątrz. Aby zamieszkać na cmentarzu, należy po prostu umrzeć, tak więc każdy z nas w końcu tam trafi. Do zobaczenia!

Miejsce spotkań nastolatek i gotów (w szczególności nastoletnich). Spotykają się tam, aby porobić sobie fotki w mrocznych sceneriach i pić tanie wina. Sporadycznie porządniejsi kindermetale w celu posłuchania Scream Bloody Gore i zaśpiewania Zombie Ritual, gdyż myślą, że z tej okazji Chuck przyjdzie pochwalić ich za podziwianie jego dzieła. Optymiści na cmentarzu pełnym krzyży widzą same plusy.


Crystal Clear app cervisia.svg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny architektury i budownictwa. Jeśli nie spadają na ciebie cegły w drewnianym kościele – rozbuduj go.