Otwórz menu główne

Proszę w litanii do TR dodac "Sutanno Najuboższa". thx

Proponuję do imienia Tadeusz Rydzyk dodać Towarzysz - wyjdzie Tadeusz Towarzysz Rydzyk

o.Rydzyk jest spoko to jakieś wandalizmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


Spis treści

poprawaEdytuj

Proszę o poprawę cytatu na temat Murzyna. Powinno to brzmieć tak "Kochani... jeszcze Murzyn! Boże gdzieś ty się nie mył! Chodź tutaj bracie. On się nie mył wcale. Zobaczcie."

Błąd?Edytuj

Hi. Być może błąd. Proszę o kontrolę. Tadeusz Rydzyk w litani - wiersz 3- <Ojcicze Założycielu >? Czy dobrze napisane? Wujek MaślACZEK JEST SPOKO I WIELKI PATRIOTA, w okresie PRL ciężko pracował dla Ratowania ojczyzny w strukturach SB, to i nie dziwota że teraz mu się Biznes kręci jak złoto.A ci co mu zazdroszczą, są sami sobie winni, przecież też mogli byc kapusiami.Że, co że sumienie....no trudno.86.159.231.45 01:53, 7 sty 2009 (UTC)

Proszę o zmianę w jednym ze zdjęć: O. Tadeusz nie gra paladynem w WOWA tylko w DIABLO 2!!! to jest przeróbka screenu z D2, co za ciele to podpisywało? 83.22.215.102 11:46, gru 23, 2010 (UTC)


Przykazania, Maybach i Telefon są świetne, bo pasują do omawianej postaci i prezentują dobry humor. Niestety Dokonania i Ciekawostki są beznadziejne - można je przypisac praktycznie każdemu (tak jak liczbe 666) i nie ma w nich nic śmiesznego - wręcz przypominają kłótnię szczeniaków w piaskownicy - po co?

Jeśli chodzi o liczbę 666, to dotyczy to rydzyka, bo on mówił coś takiego o komputerze...

Mam pomysł!Edytuj

Mam pomysł ale nie mogę edytować tej strony więc może ktoś wstawi za mnie tytuł Rydzyka: "Jego Świątobliwość, Pogromca żydów, pedałów i innych przekleństw, Obrońca Wiary, Ojciec Dyrektor, Prorok i Zbawiciel, Mesjasz XXI w., Zbuntowany Papież, Władca Watykanu, 'Tadeusz prawdziwy, z Tadka prawdziwego', 'Moher z Moheru, Światłość ze Światłości'"

Co do pomysłów to można by przekształcić Oratio Dominica tak aby odwoływała się do Rydzyka

Opracuj, a następnie wstaw do artykułu. W razie czego służę pomocą, możesz napisać mi w dysusji JohnAvery (dyskusja) 18:02, mar 10, 2013 (UTC)

ProśbaEdytuj

Jak jest fragment 10 Przykazań Rydzyka to proponuję dodać (jak się da...): Jam jest Ojciec Dyrektor Twój który cię wywiódł z ziemi szatańskiej z domu TVN-u (czy coś w tym stylu...) 77.253.52.101 17:39, kwi 15, 2010 (UTC)

NiewaldaEdytuj

Ja bym proponował dopisanie hasła "Marcin Niewalda" do sekcji "Zobacz też".

Przykazania dodatkoweEdytuj

Proponuję zmienić 5 przykazań, to jest połączyć czwarte z piątym (żeby bardziej przypominało prawdziwe przykazania kościelne) i dodać ostatnie "Troszczyć się o potrzeby wspólnoty moherowych beretów" (lub Radia, jak kto woli).

Master1981 (dyskusja) 01:22, sty 29, 2012 (UTC)Master1981

Ja bym proponował dorzucić co do miejsca urodzenia

"Oficjalnie urodzony w Olkuszu, jednak anonimowi świadkowie donoszą, że narodził się z łona do dzisiaj niezidentyfikowanej niewiasty w wyniku niepokalanego poczęcia na placu pod Klasztorem na Jasnej Górze w Częstochowie. Podobno gdy przyszedł na świat mimo iż była sroga zima w okolicach klasztoru stopniał śnieg, zwierzęta zaczęły mówić ludzkim głosem, ponadto wysiadły w całym mieście nadajniki radiowe, głównie dekodery Radia Wolna Europa"

LinkEdytuj

Taki tam archiwalny link. Potwierdzam jego autentyczność! http://www.youtube.com/watch?v=IStN1PP9T0g

Powiązanie do Aleksandra VIEdytuj

Proponuję powiązać Go z Rodrigo Borgia, napisać o Jego pomyśle stworzenia państwa Kościelnego, któremu chce podporządkować cały świat. Dodatkowo o Jego rozpustnym wykorzystywaniu "swoich marek" TV Trwam i Radia Maryja. Dopisać, że jest święty i bogaty niczym Bóg, oraz to, że młode dziewczęta sprowadza na złą drogę, zarabiając przy tym krocie... Aha i jeszcze to że uwielbia świętować z prezydentem Torunia... I w sumie nie wiadomo co Oni na tych spotkaniach wyrabiają... 94.251.241.21 (dyskusja) 20:07, lis 7, 2014 (UTC)

Powrót do strony „Tadeusz Rydzyk”.