Otwórz menu główne

Dyskusja Nonsensopedia:Głosowanie na sysopa/Michalwadas

* Chciałbym dotłumaczyć MediaWiki:Monobook.css (jest tam dużo nieprzetłumaczonych miejsc)
* Jak widzę {{EK}} to mógłbym usunąć
* Często widzę grafiki typu prywata
* Przydałby mi się szybki revert
* Usuwanie stron pod przekierowanie
* Chcę też móc przeglądać usunięte strony
* Chcę też

Czego też chcesz? Dokończ! ᒦᓂᐊ 13:22, 4 lis 2006 (UTC)

Zobacz [1] dobra? Poprawiłem spod Opery, a nie można być równocześnie zalogowany na 2 przeglądarkach. --Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa) 13:52, 4 lis 2006 (UTC)
Można być... ᒦᓂᐊ 13:54, 4 lis 2006 (UTC)

Spis treści

Pytania kandydata

ᒦᓂᐊ

Wyjaśniałem tobie na IRCu już. ᒦᓂᐊ 10:21, 5 lis 2006 (UTC)

Szoferka

 • No dobra działania takie były. Ale czy kiedyś społeczność protestowała? Wiek to też nie argument. Zobacz tu przybyło nam 800 artów, bo przywracaliśmy i usuwaliśmy. Ktoś musiał przeglądać te artykuły bo chyba ktoś je czytał przed przywróceniem? Parcie na funkcję: u Korwina nic takiego nie mówiono, administrator byłby mi potrzebny do usuwania {{EK}} i szybkiego revertowania. Nie zgodziłaś się na flagę bota dla mojego bota, bo mógłbym się dopuścić się nadużyć. Jakie są te nadużycia? Czekam na rzetelną odpowiedź Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa)
  • Pokaż prostu kod źródłowy bota (z jakąś, choćby cząstkową, ale dokumentacją) to się sprawdzi czy niczego nie powinien schrzanić Korwin 10:12, 5 lis 2006 (UTC)
   • Z przywracaniem artykułów było tak, że Zel usuwał jedną stronę by po kilku chwilach ją przywrócić, ale już bez wandalizmów w historii. Z ekami i revertami natomiast radzimy sobie świetnie. ᒦᓂᐊ 10:25, 5 lis 2006 (UTC)
    • Więc czemu ja muszę wstawiać EK skoro tak dobrze nam idzie? :P Bot jest oparty na Pywikipedia , tak samo jak JBot . Może podmieniać tekst, kategoryzować itd. Tylko powiedzcie co trzeba zrobić.
     • Wstawiesz {{EK}}, a po kilku chwilach artykułu już nie ma. Bez szablonu „ekowy” artykuł też zostałby usunięty. ᒦᓂᐊ 10:41, 5 lis 2006 (UTC)

Odpowiadam:

 • Tak, społeczność protestowała.
 • Społeczność czyli ty? Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa) 15:10, 5 lis 2006 (UTC)
  Łaskawie to przemilczę, zaznaczam jednak, że pytanie nosi znamiona ataku osobistego. Szoferka 15:20, 5 lis 2006 (UTC)
 • Wiek to argument, skoro go użyłam.
 • Wiek nie jest argumentem. równie dobrze możemy usunąć ciebie (lub kogokolwiek innego) z powodu wieku. Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa)
  Dzieci nie powinny być adminami, tak samo jak nie powinny być sztangistami i nauczycielami akademickimi. Szoferka 15:20, 5 lis 2006 (UTC)
 • Nie, nikt nie przeglądał tych artykułów. ZelDelet usuwał i odtwarzał zupełnie przypadkowe wersje.
 • Co ma do tego Korwin? Jeżeli nie mówiono, to wnoszę, że nic.
 • On też się sam zgłosił. Jemu nic nie mówiono że parcie na funkcję jest za duże. Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa)
  Yhym. Że się jeszcze sam zgłasza, to nie oznacza, że ma parcie. Sami zgłosili się ZelDelet, ja, Lolek, Hani, Sos. Korwin, mimo, że wielu osobom się nie podobało, że został adminem z łapanki i to po głosowaniu, w którym przegrał, nie zrobił bodaj jako admin niczego niewłaściwego. Szoferka 15:20, 5 lis 2006 (UTC)
 • Od usuwania są admini, całkiem nieźli póki co.
 • Jak wandalizm wisi 2 godziny to co? Zrevertowałem. Gdybym miał szybki revert to by było szybciej. Widzę często wandalizmy i nie mogę szybko ich zrevertować. A jesli wstawiam EK to są zbyt słabi. Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa)
  Z tego, co widzę, to w Twoim wkładzie w ogóle nie ma rewertów. Jak to należy traktować? Czekasz na uprawnienia? Szoferka 15:20, 5 lis 2006 (UTC)
 • Nadużycia np. takie, że już druga edycja bota była Twoją własną. Szoferka 14:46, 5 lis 2006 (UTC)
 • Czy to coś zmienia? Pytam jakie mogą być ewentualne nadużycia. Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa)
  Tak, ewentualne nadużycia to używanie konta bota do manualnych edycji. Szoferka 15:20, 5 lis 2006 (UTC)

messer hani, MD.

Adminów nigdy za dużo, co do drugiego się (niestety) zgadzam. Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa)
P.S. Primo znaczy "po pierwsze" Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa)
Co do tego „primo”: Hani nadał swojej wypowiedzi styl Ferdka Kiepskiego ze Świata według Kiepskich. ᒦᓂᐊ 10:28, 5 lis 2006 (UTC)
Przynajmniej d@mi mnie zrozumiał. messer hani, MD. 19:17, 6 lis 2006 (UTC)
PS. Nie zgadzam się z ww. stwierdzeniem że "Adminów nigdy za dużo", bo gdzie kucharek sześć etc., robi się burdel. messer hani, MD. 19:17, 6 lis 2006 (UTC)

 Α Ω Æ

 • O ile wiem ty nie głosujesz? I czemu mnie nie lubisz (zgodnie z twoją argumentacją)?
A i owszem zbytnio nie głosuję ale w sprawie adminowania wypadałoby skoro podobno jestem biurokratą :p A co do nielubienia... no jakoś tak po prostu, nie niecierpię ale też jakoś nie lubię wystarczające żeby zagłsoować na tak. Podświadomość mówi mi nie dawaj głosu na tak, nie dawaj głosu na tak i się jej słucham.  Α Ω Æ17:50, 9 lis 2006 (UTC)

Antecorda

 • Czyli nie tylko D@mi? O ile pamiętam – chodziło o przekierowania. Jak się sprężę, to znajdę to. A tak z innej beczki – doceniam Twoje zaangażowanie, dużo robisz na Nonsensopedii i to widać. To jest Twój plus i dlatego napisałem, że mam mieszane uczucia. Wiek nie gra dla mnie roli. Teraz uważniej przyglądam się Twoim działaniom – to tyle... pozdrawiam i miłej niedzieli. Antecorda 10:24, 5 lis 2006 (UTC)

Al CaponeAj waj!

   

W artach mam 444 edycje w przestrzeni głównej+wkład w szablony, a liczenie edycji u osoby bez tych 500 trwa krócej niż 10 minut (w głownej tylko trwa 2 minuty). --Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa) 16:09, 8 lis 2006 (UTC)

Chodzi o twoje mozolne liczenie edycji, zanim zdobyłeś ich 500 w liczonych przestrzeniach. ᒦᓂᐊ 16:23, 8 lis 2006 (UTC)
Nie byłbym pewien co do mozolnego... Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa) 17:44, 9 lis 2006 (UTC)
Za to ja owszem, długo je zbierałeś. ᒦᓂᐊ 17:48, 9 lis 2006 (UTC)
Powrót do strony projektu „Głosowanie na sysopa/Michalwadas”.