Otwórz menu główne
Witam wszystkich na mojej stronie dyskusyjnej. Możecie tu poćlamkać sobie ze mną do usranej śmierci.

Spis treści

Admin

Sorry, ale mamy już wystarczająco adminów. Zresztą adminem zostaje osoba znana i godna zaufania.. Zeartul 18:18, 2 lut 2006 (UTC)

Re

Witam! Usunąlem jeden z wymienionych artykułów z powodu treści i samego tytulu, gdyz uważam go za zbyt niesmaczny a nawet wręcz chamski. pzdr= °ZelDelet ° =

Ten artukuł usunął inny administrator - Szoferka. Skoro takie czynności podjęła nie bedę kwestionował Jej decyzji = °ZelDelet ° =

Re:Psycholog

Jeśli zamierzasz tworzyć krótkie definicje wyrazów to zapraszam do Nonsensosłownika. Kondzio15 @

Tom-Ziom Kałlitz

Hasło jest usuwane, ponieważ stale prezentuje żenujący poziom. Jednocześnie maleje Twoja szansa na dołączenie do administratorów Nonsensopedii. Szoferka 17:38, 21 lut 2006 (UTC)

Re:Kurzołapi

Usunęłam hasło, bo miało nisko poziom. Teraz przywróciłam, ale zrób je porządnie.:> Szoferka 04:19, 23 lut 2006 (UTC)


Puste linki

Nie twórz haseł tylko po to, żeby odnosiły się do innych haseł w sytuacji, kiedy te inne hasła odnoszą się tylko do tych pierwszych. Skomplikowane, wiem.:D Innymi słowy, nie twórz haseł, które się zapętlają, a nie niosą żadnych treści, ani nie dorabiaj takich haseł do już większych, istniejących. Jak nie rozbudujesz hasła AифД Дшваруг to je usunę. I nie twórz haseł cyrylicą, bo nikt ich nie zrozumie ani nie wyszuka i są martwe. Szoferka 13:51, 24 lut 2006 (UTC)

A to przepraszam. Szoferka 14:19, 24 lut 2006 (UTC)

Re:Hm

Nie twórz haseł krótkich i odnoszących się wyłącznie do siebie nawzajem, nieskategoryzowanych itd. Będą konsekwentnie usuwane. Szoferka 15:55, 24 lut 2006 (UTC)

Re:Blog27

Nie udało Ci się napisać nieobraźliwie. Nie pisz tak, żeby ledwo przekraczać granicę poprawności. Pisz tak, żeby być od niej jak najdalej. Szoferka 15:50, 27 lut 2006 (UTC)

Może być. Teraz pilnuj sobie tego hasła, bo ktoś na pewno będzie chciał dodać swoje gorsze trzy grosze. Szoferka 18:51, 27 lut 2006 (UTC)

Już nie wiem jak sugerować

Przestań tworzyć hasła o jakichś nieistniejących osobach, bo mi już ręce opadają. Najlepiej wejdź na irca, to Ci wytłumaczę o co mi chodzi. Szoferka 20:38, 27 lut 2006 (UTC)

Kurzołapi

Usunąłem Kurzołapych, bo byli kiepscy, a poza tym nie wywiązałeś się z umowy, że ich poprawisz! Klapi 13:44, 3 mar 2006 (UTC)

Szablony

Nie grzeb mi w szablonach stubów.:> Szoferka 21:29, 3 mar 2006 (UTC)

Artykuł na medal

Elo! Jak głosujesz na jakiś artykuł lub zgłaszasz własną kandydaturę, podpisuj się czterema tyldami (tylda to takie cóś - ~) :p Okej ? Kondzio15 @

Linki

Z reguły linkuje się w jednym haśle raz, a już na pewno na takiej małej przestrzeni jak podpis pod grafiką, także cofnęłam twoją edycję w haśle PRL. Szoferka 22:59, 8 mar 2006 (UTC)


DreAdziK

O co chodzi z tymi linkami wchodze w Pan_Spinacz zmieniłem w nim 1 zdanie (albo i nie) wykożystałem link w Sensie życia. Patrze a linka Pan_Spinacz nie istnieje... o co tu chodzi ? Może przez pomyłke usunalem ten link ? Mam nadzieje ze nie... A poza tym w wyszukiwarce znajduje takie hasło ale puźniej okazuje sie ze jest puste ; O

Powrót do strony użytkownika „Hani.md/Archiwum01”.