Otwórz menu główne
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

W razie pytań możesz pisać w mojej dyskusji lub kogoś bardziej kompetentnego. Pozdrawiam. Re'dox 17:11, maj 15, 2017 (UTC)

Cześć

Ułożyłem taką mowę i napisałem u kogoś w dyskusji, ale on mi nie odpowiedział. Pomyślałem, że szkoda by się zmarnowała, a skoro już ja dałem Ci witajkę – wkleję i mowę.   Robię to poniekąd w ramach nadmienionej niżej postawy pozytywistycznej (przekonywanie innych, by w końcu osiągnąć cel).

Recz toczy się wokół sprawy usunięcia przez SDU artykułu „Ja”.

Oczywiście moją chęć usunięcia tego artykułu motywuję wypowiedziami czytelników w dyskusji. To dla nich (przynajmniej teoretycznie) piszemy Nonsensopedię. Marzy mi się taka Nonsensopedia, którą będzie znał i cenił każdy, w której będzie więcej edycji dziennie niż na Wikipedii, która będzie stanowiła inteligentną parodię aktualnego świata – pokazując w krzywym zwierciadle i z zdrowym dystansem jego zjawiska (W takim duchu próbowałem napisać natchnienie.) i w której bycie bałwankiem nie będzie wzbudzało wśród znajomych śmiechu, ale szacunek oraz podziw dla dystansu, inteligentnego dowcipu i pióra. Chciałbym, żeby można było bez obaw o treść artykułu (nie przeczytawszy go najpierw) polecić go komuś (zacietrzewionemu na punkcie tematyki danego hasła) jako coś, co pokaże mu problem z innej strony i pozbawi go braku dystansu. Żeby można było powiedzieć „Zobacz, co piszą o tym na Nonsensopedii”. Dla takiej Nonsensopedii należy pisać. Trzeba przyjąć postawę pozytywistyczną i pracą u podstaw, oraz wyszukiwaniem i werbowaniem odpowiednich ludzi dążyć do postawionego celu. Wtedy być może i artykuł „ja” zostanie zmieniony. I nadejdzie znów Jezus by rozsądzić dusze. (Oczywiście ostatnie zdanie to żart z nieco zbyt patetycznego stylu, jaki mi wyszedł) Re'dox 17:11, maj 15, 2017 (UTC)


W MIDI wszystko zrobiłem, Samplitude Music Studio. Tu możesz podglądnąć: http://wstaw.org/w/4rGT/ Ale to samo można zrobić w każdym innym DAW - Cubase, Logic, FL. Co do słów: napisałem je i zaśpiewałem, to robię na co dzień – ot, cała filozofia :P Serscull 17:55, kwi 21, 2017 (UTC) Chcę go pobrać, ale może wywołać szkody:( Słonisko   17:00, maj 15, 2017 (UTC)

Powrót do strony użytkownika „Hiv123”.