Otwórz menu główne

Użytkownik:SH3VEK/userstyle.css

Rozmiar dyskusji: 17016 bajtów (DYSKUSJA PRZEŁADOWANA!)


Spis treści

Przyciski gadżetu

Cześć. Dałoby się zrobić tak, aby w tym gadżecie przyciski szybkiego usuwania były w ostrzegawczym kolorze czerwonym, lub miały przynajmniej czerwoną obwódkę, lub przynajmniej różniły się od przycisków edycyjnych? = °ZelDelet ° = 09:53, lis 28, 2015 (UTC)

IRC ping

  Wal na IRC-a, mości Panie!  

Szprot 16:31, gru 16, 2015 (UTC)

Re:Raport grafik thumb|right

Dziękuję. Odnośnie zgody na dalsze bocenie, celem dokończenia zadania, porozmawiamy po świętach. Pozdr. = °ZelDelet ° = 12:31, gru 23, 2015 (UTC)

Ptoki i artykuły

Hej, byłeś ostatnim, który tykał artykuł Jerzy Waszyngton Carver. To nie moja sprawa. Zajmij się tym proszę. Pozdr. = °ZelDelet ° = 15:46, gru 25, 2015 (UTC)

Rozmiar dyskusji

Hej. Ukradłem Ci licznik mierzący rozmiar dyskusji. Mam nadzieję że się nie gniewasz. Jakby co, to mogę go trochę przerobić. Ale mam jedną prośbę. Zerknij czy on w ogóle prawidłowo mierzy, bo w tej chwili, z samymi nagłówkami i stylami, przy braku jakichkolwiek wpisów wskazuje mi już 19% zajętego miejsca :/ Nie sądziłem że te bzdury zajmują tyle miejsca. Pozdr. = °ZelDelet ° = 20:44, lut 18, 2016 (UTC)

Zlecenia na skrypty

Czy da się (pewno się da, kwestia czasu i energii...) napisać skrypty, które będą w galeriach tematycznych grafik (w kategoriach) podświetlać (tworzyć tło) grafik w zależności od tego, do jakiej licencji należy grafika? Dodawanie miniaturki grafiki w rogu jak grafika jest stworzona przez nonsensopedystę też byłaby fajna. Amoniak (dyskusja) 19:55, lut 24, 2016 (UTC)

Plik:Nonsa-BigIcon.png

Serwus, o co Ci chodziło na Plik:Nonsa-BigIcon.png? Robiłem to chwilę, i zwróciłem znaczną uwagę na to, by polepszyć jakość tej grafiki. A Ty przywróciłeś starą, brzydką wersję. ??? Szprot 10:27, lis 20, 2016 (UTC)

Opcik i usuwanie rightów

Hej. Nie uważasz przypadkiem, że zrobienie prawie 4k edycji polegających TYLKO na usuwaniu rightów z grafik to lekka przesada? Tym bardziej, że mój bot i bot Polskacafe robią to samo + wiele innych rzeczy, więc prędzej czy później zostałoby to poprawione, a te 4k edycji będzie potem tylko zaśmiecało dodatkowo historię stron. Expert 3222 18:37, sty 29, 2017 (UTC)

A więc jak z tym jest? Expert 3222 15:27, lut 2, 2017 (UTC)
Okej, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Expert 3222 16:13, lut 3, 2017 (UTC)

Filmik w pszczółce

Cześć. Mógłbyś zerknąć i skorygować pewną rzecz? Chodzi o szablon informujący o zmiennym ip w dyskusjach ipków (np tutaj). Gdy klikniesz na obrazek pszczółki, otwiera się link do filmiku na YT. A przy okazji chciałem zapytać o to, o co Kawuś tutaj. Pozdr = °ZelDelet ° = 16:39, lut 15, 2017 (UTC)

re

Dzięki za info, ale jak mam w arcie {t|Coś|coś|link=#} to mogę to usunąć? Dokładniej chodzi mi o jedyny artykuł z {{t}} jaki został w przestrzeni głównej – Ludzki żywot. Pozdr Sir Polskacafe 11:20, lut 16, 2017 (CET)

Aha, jeszcze jedno. Z tego co widzę w linkujących, jest sporo {t} w podstronach userów. Mogę to ruszać czy nie? Sir Polskacafe 12:50, lut 16, 2017 (CET)

Przesuwanie terminu premiery trybu Gry „Kosmos”

Hej.

Twój tryb Gry „Kosmos” to bardzo fajny pomysł. Założę się, że wielu czytelników, którzy weszli na stronę np. w styczniu i zobaczyli, że premiera jest za miesiąc, było na tyle zaciekawionych, żeby wchodzić w miarę regularnie i sprawdzać, czy jest.

Problem w tym, że ciągle przesuwasz premierę. Najpierw na kwiecień, teraz na drugi kwartał 2017. Posiadasz wielki talent informatyczny, więc myślę, że nie w technikaliach leży problem. Jeśli nie czujesz się na siłach wymyślać całej zawartości tego trybu, to możesz przecież poprosić o pomoc innych Nonsensopedystów (lub nawet czytelników, jeśli mądrze to się rozegra). Ciągłe przesuwanie terminu nie dodaje Ci wiarygodności jako administratorowi i wkurza czytelników, którzy przyjdą w podany termin, a potem zobaczą, że przesunięte. Możliwe, że się zniechęcą do Nonsy i przestaną na nią wchodzić.

Moje pytanie brzmi – czemu termin jest ciągle przesuwany i czy można jakoś pomóc? Pozdr. Expert 3222 12:45, mar 19, 2017 (UTC)

Ma to sens. Mimo to, jeśli nie jesteś pewny, że ukończysz ten tryb w jakimś określonym terminie, lepiej po prostu go nie podawać. Mniej kontrowersji, czepiania się i rozczarowań. Pozdr. Expert 3222 00:49, mar 20, 2017 (UTC)

I jak? Ruszyło coś z tematem? Moim skromnym zdaniem Gra:Kosmos to świetny projekt, który na pewno będzie lepszy niż jakieś usuwanie stubów. Expert 3222 23:13, maj 30, 2017 (UTC)

Bump. Expert 3222 01:27, cze 20, 2017 (UTC)

Prezydenci USA

Jak już chcesz to przesuń wszystkich na imię bez środkowego. Szprot 19:18, mar 24, 2017 (UTC)

Aktywizacje i rewolucje

No Szewku, aktywizowałem społeczność na tyle, na ile jako biurokrata mogłem na ten czas zadziałać. Teraz Twoja kolej na rozruszanie Nonsensopedii. = °ZelDelet ° = 21:30, kwi 3, 2017 (UTC)

Widżet Discorda - pilna rozmowa

Hej. Mam sprawę, jak w temacie ^ = °ZelDelet ° = 13:39, kwi 8, 2017 (UTC)

Plik:Discord-Logo+Wordmark-Color.svg

Ja rozumiem, że masz ból… ekhm, że nie podoba ci się usuwanie nieużywanych plików, ale skoro autor nie zamierza go do niczego wstawiać, to z jakiego powodu przywróciłeś ten plik? Dla samego przywrócenia? Sir Polskacafe 11:17, maj 02, 2017 (CEST)

Proszę o odpowiedź. Sir Polskacafe 11:29, maj 02, 2017 (CEST)

Pytanie

Witaj. Do czego służy skrypt Vue.js‎? = °ZelDelet ° = 16:21, maj 9, 2017 (UTC)

Ankiety

Dzisiaj masz do zrobienia 3 ankiety   Pozdr. Expert 3222 23:13, maj 30, 2017 (UTC)

Pytanie

Witaj, dlaczego nie mogę nawet zacząć pisać? I dlaczego Zawsze łapią mnie jak zaczynam? Gostek od samego słonia. Ps: jeśli jeszcze raz to zrobisz wykasuję ci całą stronę. — Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 46.169.144.35 (dyskusjawkład). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

Skrypt do kategorii grafik

Expert skierował mnie do Ciebie, chociaż raz już do Ciebie się zwracałem z tym zapytaniem, nie otrzymawszy wówczas odpowiedzi. Czy byłbyś w stanie stworzyć skrypt, który kolorowałby tło grafiki w kategoriach, w zależności od tego, jaką mają licencje? Wiem, że da się je pokolorować (tutaj akurat przykład w galeriach), ale czy dałbyś radę to sparametryzować od licencji? Amoniak (dyskusja) 14:24, cze 19, 2017 (UTC)

Bardzo się cieszę i doceniam, że zajmiesz się tą kwestią. Jeżeli chodzi o konflikt kategorii, to myślę, że go nie będzie – nie chodzi o barwienie każdej z kategorii, lecz jedynie o zgrupowanie w trzy nadkategorie i jedną dodatkową. Sądzę, że na dzień dzisiejszy najodpowiedniejszy byłby podział na:
Jeżeli potrzebowałbyś rozbicia na córki także, to mogę Ci to przygotować. Nie wiem, czy będzie Ci to konieczne, więc na razie piszę skrótowo. Dla trzech nadkategorii przypadałoby kolorowanie, zaś dla autorskich – ramka, według schematu:
niewolne z pozwoleniem
wolne (CC, GFDL, PD etc.)
niewolne
inne (głównie niezlicencjonowane copydowny)
autorskie
Układ zapewne w przyszłości ulegnie zmianie, w zależności od tego, jak będzie kształtować zasób graficzny (obecnie ok. 30% to mirrory z Commons, więc trudno coś wnioskować). Ale sądzę, że jak już będzie skrypt gotowy, to zmiana kategorii do kolorowania czy dodanie nowej nie będzie problemem. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć, czy mechanizm taki nie będzie znacznie opóźniał ładowania się strony. Na zdrowy chłopski rozum same grafiki są duże, więc dodatkowy skrypt relatywnie powinien niewiele mulić, prawda? Amoniak (dyskusja) 17:54, cze 20, 2017 (UTC)
Widzę, że zakończyłeś prace na gadżetem, dzięki. Tylko że ja z informatyki to tylko frazę for(int i = 0, i<10, i++) rozumiem, także co muszę, tak łopatologicznie, sobie wkleić w Common.css, żeby mi się Nolice barwiły na czerwono? Resztę sobie zrobię przez analogię. Amoniak (dyskusja) 18:54, sie 8, 2017 (UTC)

Gra:Kosmos

Rozumiem, że sam tego nie ruszysz. Ale może jest na to sposób. Może napisz Forum z wytycznymi (kto jest tam bohaterem, przykładowe miejsca akcji, waluta i ewentualnie przedmioty w ekwipunku, jakie można otrzymać podczas gry) i spróbuj to jakoś nagłośnić (Facebook, sitenotice, etc.). A, no i fajnie by było, jakbyś stworzył po prostu szablon pomagający w tworzeniu trybu, tak, jak jest to w Drogówce albo Fantasy. Alvgjerd (dyskusja) 14:47, cze 20, 2017 (CEST)

Przeniosłem to tu. Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi tego za złe. To świetny projekt, ale aktualnie też doskonały przykład brudnopisu.  ``¿ 21:08, cze 27, 2017 (UTC)

discord

kurwa usuń mi opiekuna discorda junior bo sama się nie mogę usunąć

kto ci w ogóle kurwa bucu kazał, ja się o nic na discordzie nie prosiłam

jak byłeś taki kurwa mądry inaczej żeby mi go dać to mi teraz zabierz

albo to zdejmiesz natychmiast albo wystawię ci oua

Alvgjerd (dyskusja) 22:27, cze 27, 2017 (CEST)

Re: Gadżet

Pięknie zjechałeś z tematu. Od frustracji z powodu tego, że cofnęłam Twoje edycje do pasywnej agresji, jakobym nie używała swoich uprawnień. Och, przynajmniej tyle dobrze, że Ty korzystasz ze swoich, a wszystkie obietnice ze swojego PUA już dawno spełniłeś, prawda? ;> Ogólnie to fajny bait, naobiecywać wiele, zrobić sobie PUA w święta i otrzymać tysiące głosów. Ja czułabym się co najmniej oszukana, nie ma co. Zrewertowałam te edycje, ponieważ moderatorzy treści nie są częścią administracji, a w moim odczuciu ani trochę tego nie rozumiesz, być może wynika to z faktu, że daleko Ci do tego okresu, w którym funkcja moderatora została powołana. Jak już kiedyś zostało wspomniane, moderator treści to bałwanek+, a nie administrator-. (Chyba, że zależy Ci, aby któryś z Twoich kolegów miał też nieco większy wpływ na to, jak wygląda portal, nawet nie mając uprawnień administratora, ale to można nazwać jedynie nepotyzmem i działalnością na szkodę projektu.) Swoją drogą, to bałwanki nie mają swojego skryptu ani nie dołączyłeś ich do istniejącego. Jakim prawem ich dyskryminujesz? Oni też mieli (i mieliby, gdyby tylko było ich trochę więcej) swój udział w utrzymaniu porządku na Nonsensopedii. Gwoli równości, najlepiej stwórz jeszcze dwa takie, albo nie ma w ogóle o czym rozmawiać. Alvgjerd (dyskusja) 19:59, lip 17, 2017 (CEST)

Nawet nie wyjaśniłeś w opisie zmian, co robi ten skrypt. Śmieszne. Albo wyjaśnisz, albo usuwam, bo nie mam zamiaru trzymać tutaj szkodliwego kodu. I nie, nie ufam Ci. Alvgjerd (dyskusja) 22:40, lip 17, 2017 (CEST)
A skoro nie hierarchizujesz użytkowników wg ich uprawnień, to po co w ogóle one istnieją? A może... wiem! Usuńmy wszelkie uprawnienia! Niech wszyscy będą równi! Viva la libertà!
Idąc tym samym tokiem myślenia, po co dodałeś wszystkich w osobnych liniach, a w dodatku bałwanki są najniżej? Skandal! Hipokryzja! Jak możesz tak wartościować użytkowników?!
I tak, to jest zagrywka polityczna, bo zasady to zasady, a Ty tworzysz jakąś utopię i własne zasady. Śmieszne. Jak jesteś adminem, to się dostosuj do zasad, a nie, bo mi i moim ziomkom jeszcze ktoś rzekomą wolność ograniczy.
Jak się nie umie czytać ze zrozumieniem, to i wypowiedzi sensu nie mają. Czytaj uważniej. Alvgjerd (dyskusja) 22:50, lip 17, 2017 (CEST)
Kolorki dla bałwanków, taak? Ciekawe, czy Zel o tym wie i czy w ogóle wyraził na takie coś zgodę, bo ani trochę nie kwapisz się do zmieniania czegokolwiek pod jego obecność. Ciekawe. Alvgjerd (dyskusja) 22:54, lip 17, 2017 (CEST)

Glosowanie.js

Zająłbyś się czymś pożytecznym, a nie tylko pisaniem tak naprawdę niepotrzebnego nikomu kodu i obiecywaniem czegoś, czego (raczej) nie spełnisz. Glosowanie.js już za niedługo najprawdopodobniej przestanie działać już na wszystkich przeglądarkach (oceny się wyświetlają, ale nie można klikać w gwiazdki), bo kod jest przestarzały i niektóre elementy są po prostu wycofywane. Zajmij się tym. Alvgjerd (dyskusja) 15:53, lip 22, 2017 (CEST)

Podbijam, na chrome nie można klikać w gwiazdki. Wydaje się to błahym problemem, ale wyobraź sobie teraz, że wszyscy czytelnicy, którzy chcą ocenić arta, zostają strollowani i się wkurzają na stronę. Jest to o wiele ważniejsze niż jakieś podkreślenia na OZ. Pozdr. Expert 3222 20:11, lip 24, 2017 (UTC)

Gwiazdki

Dzięki za gwiazdki, naprawdę świetnie działają. Wiedziałam, że zrobisz je w try miga i że można na Ciebie liczyć. Alvgjerd (dyskusja) 14:56, lip 29, 2017 (CEST)

JS

Tak z ciekawości, możesz mi podać, co było celem tej edycji? Expert 3222 18:39, lip 29, 2017 (UTC)

Prostactwo i stodoła

Nie wiem, co jest większym buractwem:

  1. To, że robisz jakieś to do i zostawiasz to innym osobom,
  2. Obiecujesz coś, czego nie zrobisz przez następne kilka miesięcy,
  3. Nie wysyłasz kodu do sprawdzenia po edycji (trochę to chamskie, ja zawsze wysyłam po sobie do sprawdzenia, miej Ty człowieku trocję kultury),
  4. Upiększasz kod, przez co jest go trudniej naprawić, niż gdybyś nie traktował go UglifyJS, żeby nikt oprócz Ciebie nie mógł go dotknąć. Uwaga, teraz napiszę coś, co może Cię z lekka zszokować. Nonsensopedia nie jest Twoją własnością i nie możesz sobie przywłaszczyć kodu, bo publikujesz go na licencji Creative Commons, a nie copyright. Pomyśl, że kiedyś odejdziesz lub pójdziesz na kolejny w swojej wyjątkowo krótkiej karierze urlop i ktoś będzie chciał, aby Nonsa działała poprawnie i żeby stary kod dało się naprawić, a nie, bo nikt nie może go ruszyć bez konsultacji z Tobą.

Nie pozdrawiam, liczę też na odpowiedź na poprzednie wpisy. Ale chyba się nie doczekam, kod sam się nie upiększy. :> Alvgjerd (dyskusja) 00:29, lip 31, 2017 (CEST)

Nie działasz na swoją korzyść, wymijając się od odpowiadania na powyższe zarzuty. Aha, i wcale nie robisz niczego dla siebie. Tak tylko, interaktywne archiwum Twojej dyskusji służy całemu portalowi. A, no i jeszcze napis Wuzetka prawie na kilobajt (gdzie w to miejsce mógłbyś poruszyć przynajmniej jeden problem, z którym się borykamy)... Ach, no tak. Przecież wygląd Twojej prywatnej strony użytkownika jest ważny dla nas wszystkich, hm? :) Grabisz sobie. Alvgjerd (dyskusja) 01:26, lip 31, 2017 (CEST)

Nowy gadżet

Nie zapomnij przepuścić tego nowego gadżetu przez UglifyJS, żeby nikt nie mógł ruszyć kodu bez Twojej konsultacji (czy też go w ogóle potem po Tobie poprawić) na stronie, której treść jest udostępniona na licencji Creative Commons :* :* :* Alvgjerd (dyskusja) 20:50, sie 03, 2017 (CEST)

Powrót do strony użytkownika „SH3VEK”.