Otwórz menu główne

Laminator

  1. Realizuję tylko własne pomysły
  2. Nieśmieszne to wcale i bez sensu
  3. Podpisuj się jak do mnie rozmawiasz
messer hani, MD. 17:47, 19 lip 2007 (UTC)

Podpis

Nie musisz podpisywać się [[Użytkownik:Serscull]] wystarczy {{Serscull}} i 5 tyld jako data. Adrian Rzepiszcznawijaj 13:56, 20 lip 2007 (UTC)

Gra:Strona 41

Takim przypadkom, tzn. tym, które nie wnoszą nic i każdy byłby za ich usunięciem nie rób strony na SDU, czasami warto użyć szablonu estramalnej kasacji, czyli ek ograniczone dwoma nawiasami {{ z przodu i dwoma – z tyłu. To bardzo ważne, w ten sposób jest mniej śmiecenia i niepotrzebnych artów. E ł E k 13:24, 24 lip 2007 (UTC)

Stare głosowania SDU

Jak sama nazwa wskazuje są już stare, zakończone i nieaktualne. Jeśli chcesz, możesz sam zgłosić stronę na SDU, robiąc jej przy okazji nowe głosowanie. Przeczytaj przed tym instrukcję zgłaszania stron na SDU. Adrian Rzepiszcznawijaj10:10, 7 sie 2007 (UTC)

Racja, sporo haseł o politykach jest kiepskich, ale gdyby je pokasować to {{polityka}} byłby dziurawy. Dzisiaj pogadam o tym z kimś na IRCu jak to rozwiązać. Ty też możesz wpaść.

P.S. Kurde Adrian nie wywalaj moich wpisów z dyskusji :> ŁukaszSkOmEnTuJeSh? 10:15, 7 sie 2007 (UTC)

szablon podpisu

Zmieniłem go trochę aby lepiej się lepiej prezentował. Na przyszłość staraj się nie ładować tam grafik zajmujących zbyt dużo miejsca. BTW format .png daje nam możliwość dodania do obrazu przezroczystości, co też pozwoliłem sobie uczynić. Adrian Rzepiszcznawijaj11:21, 7 sie 2007 (UTC)

IRC

Te linki po lewej nie działają, jeśli nie masz zainstalowanego klienta IRC (np. mIRC lub Chatzilla). Możesz za to wejść przez którąś z bramek, np. http://czat.computerserv.pl/ Sami17 Rasta looknij09:16, 10 sie 2007 (UTC)

Screenshoty

Opisuj je szablonem {{screenshot}}. Dodatkowo zaznaczę, że nie są twoim dziełem, gdyż zostały wygenerowane przez kod gry / programu, którego chyba nie jesteś twórcą. Adrian Rzepiszcznawijaj15:51, 30 sie 2007 (UTC)

Parę rzeczy

  1. Po swoim szablonie podpisu dodawaj datę w formie pięciu tyld: ~~~~~
  2. Na stronie z głosowaniem na szablon podpisu są tylko szablony w formie {{szablon}}. Żeby w nich cokolwiek zmienić potrzebny jest ich kod źródłowy, który można znaleźć w kategorii Szablony podpisów. Sami17 Rasta looknij08:53, 31 sie 2007 (UTC)

re:szablon

Z doświadczenia wiem, że szablon ten będzie wykorzystywany przez nikogo, lub prawie nikogo. Ile razy potrzebny ci migający tekst podczas edycji? Zresztą nie wiem czy np. IE6 rozpoznaje taki styl. BTW nie przejmuj się też kiedyś miałem nieopanowaną potrzebę tworzenia szablonów, ale mi przeszło. Dobrym przykładem jest Szablon:Babel, szablon po byku a korzystają 2 osoby w tym sam twórca. Strata miejsca na dyskach. Pozdrawiam Adrian Rzepiszcznawijaj15:42, 31 sie 2007 (UTC)

Re:RuneScape

No wstępnie tak, ale dokładnie jeszcze popatrzę w nieokreślonej przyszłości. Szoferka 15:03, 14 paź 2007 (UTC)

Użytkownik:Serscull/Brudnopis

Zapomnij o opisywaniu odcinków jakiegokolwiek serialu. W miarę możliwości nie kategoryzuj też swoich podstron w kategoriach do tego nieprzeznaczonych. Szoferka 13:29, 15 paź 2007 (UTC)

CHWDP

Jak wytłumaczysz edycję? Szoferka 21:45, 24 paź 2007 (UTC)

Artykuł na medal

Głosowanie usuwa, a medal nadaje osoba, która zmienia jednocześnie artykuł na medal. Taki przynajmniej jest zwyczaj, ale jeżeli chcesz go zmienić, skonsultuj to najpierw z innymi. Ponadto takie edycje i nieuprawione usuwanie szablonu {{ok}} podpadają pod wandalizm. Szoferka 16:54, 11 lis 2007 (UTC)


Black metal‎

dlaczego wycofałeś moją edycję (spójrz na podany jako referencja link do youtube, a raczej ilosć wyświetleń filmu. Jeżeli i to cie nie przekona spójrz na powiązany film "wersja alternatywna live", gdzie cała sala metali drze się o kotku i jego prezencie)_

Zabezpieczenie dyskusji

Nie, nie można zabezpieczyć. Dyskusje zabezpiecza się tylko w przypadku długotrwałych wandalizmów, a praktycznie nigdy (tj. nie znam takiego przypadku) wtedy, kiedy są one celem nieobyczajnych wpisów. Przykładowo moja dyskusja była zabezpieczona tyle razy. Szoferka 16:01, 4 gru 2007 (UTC)

Twoje ostatnie edycje hasła Nonsensopedia:Strony do usunięcia/Grafika:Jezus fuck.jpg

Twoje edycje hasła Nonsensopedia:Strony do usunięcia/Grafika:Jezus fuck.jpg zostały usunięte.
Powodem tego były reguły lub niedopełnienie reguł opisanych tutaj: N:NO.
Zapoznaj się z tą stroną oraz z powodami usuwania haseł, aby uniknąć w przyszłości podobnych nieprzyjemności, a raz usuniętej strony lub edycji nie wprowadzaj ponownie.
Podpis osoby, która wkleiła ten szablon: Szoferka 12:55, 11 gru 2007 (UTC)

Kategoryzowanie

Czy mógłbyś zorientować się, o czym traktuje strona, którą chcesz skategoryzować, a potem dobrać jej właściwą, a nie losową kategorię? Bo kategoryzacja właśnie do tego służy, aby strony znajdowały się we właściwych sobie kategoriach, a nie w przypadkowych. Szoferka 10:15, 14 gru 2007 (UTC)

Czmu dałeś EK

Czemu dałeś EK do artykułu Pamela Melroy ?

Problem Report

Hi, you said on your report that the bullet points aren't visible for you on Teoria filmowej rzeczywistości. Is it just that page? or all pages? What skin do you use: Monobook? or the new Quartz? What browser do you use? And what screen resolution? Sorry for having to ask in English -- sannse<staff /> (talk) 17:48, 18 sty 2008 (UTC)

Powrót do strony użytkownika „Serscull”.