Otwórz menu główne

Cześć. Jestem tu nowa i kulturalna. Chamstwa nie zniesę.

Spis treści

Powitanko ;)

Witam drogą panią! Jestem tutaj administratorem. Czytałem informacje o tobie i muszę powiedzieć, że jesteś na dobrej (a może nawet znakomitej) drodze. Ja także nie lubię chamstwa i fekalno-seksualnego humoru. Pracuj pracuj, a może w przyszłości zasłużysz sobie na rangę administratora Nonsensopedii.

Pozdrawiam - Zeartul 13:16, 25 sty 2006 (UTC)

Cześć, dzięki za powitanie. Rozejrzałam się już trochę. Sukcesywnie będę wypełniała sobie zadane hasła. Przydałaby mi się się ranga administratora, żeby usuwać dużo niesmacznych haseł na które natrafiam na przykład przy losowaniu stron, ale wiadomo, że pierwszym krokiem do uzyskania rangi admina jest nie zabiegać o nią. Pozdrawiam. Szoferka 13:38, 25 sty 2006 (UTC)

Chętnie uczynimy Cię adminem, zwłaszcza, że właśnie odszedł od nasz jeden. Ale wpierw musimy cię z tydzień poobserwować, czy się nadajesz :D Ale potencjał w tobie widzę :] No i jesteś jedną z nielicznych pań wśród nonpedystów :D

Zeartul 13:48, 25 sty 2006 (UTC)

Obserwujcie, panowie. :) Dodałam właśnie do strony nonpedysty stronę ze swoimi edycjami, można zobaczyć, bo jestem tu już właśnie około tygodnia. Pozdrawiam. Szoferka 13:52, 25 sty 2006 (UTC)

Heh, tutaj mam magiczną stronę z twoimi edycjami. Ale tamtej nie kasuj - tam jest lista artykułów, o które najbardziej się troszczysz :) Zeartul 14:02, 25 sty 2006 (UTC)
Dzięki, utworzyłam tę stronę bo po każdym wylogowaniu znikała mi strona z edycjami, jeśli chciałam do niej wrócić. Ciągle się uczę. :) Szoferka 14:08, 25 sty 2006 (UTC)
Tutaj są dość istotne informacje odnośnie podstawowych zasad działania silnika nonsensopedii. A jeśli byś miała większe problemy, zawsze możesz się zwrócić do mnie o radę :) Zeartul 14:14, 25 sty 2006 (UTC)
Wcześniej nie chciało mi się tego wszystkiego czytać, ale teraz przeczytam. :) Szoferka 14:21, 25 sty 2006 (UTC)

Witam

Witam! Jestem drugim administratorem Nonsensopedii i chcialem powiedzieć, iż dodałem Twoją stronę do kategorii "ludzie lasu". Widzę że wreszcie dołączył do nas ktoś niewiarygodnie ambitny :) Miło widzieć taki entuzjazm wobec Nonsensopedii.

Ps: Zapraszam na IRC gdzie mozna porozmawiać z administratorami http://jaboja.ovh.org/nonsensopedia/ . = °ZelDelet ° =

Cześć! Dzięki za powitanie. Moje ambicje kończą się na mojej wiedzy, ale jeszcze całej swojej wiedze nie sprezentowałem Nonsensopedii. :) Wejdę na IRCa po dwudziestej. Szoferka 17:58, 25 sty 2006 (UTC)

Prosba

Napisz coś o sobie, czym się zajmujesz itp jesli możesz, ludzie lubią dowiedzieć się czegoś wiecej o twórcy wspaniałych artykułów = °ZelDelet ° =

Nie sądzę, żeby akurat kilka faktów takich jak wiek czy imię mogło powiedzieć więcej niż same hasła, ale pomyślę. :) Szoferka 20:40, 25 sty 2006 (UTC)

Cziekierap 8)

Cziekierap Szoferka. mam zamiar stworzyć w niedalekiej przyszłości całą 2 ligę piłki nożnej, narazie mam ŁKS, więc chciałbym żebyś zabezpieczyła przed edycją artykuł ŁKS Uć bo to poprostu komplexy odzywają się u Łkssiaków i nie mogą patrzeć jak ktoś o nich tak pisze zaraz kasują cfele. NoVaKK

Ok jak już napisze coś to dam znać, ale tak na nich się woła :P jak widać oni nie mają nawet troche inteligencji żeby napisać coś chodź troche parodiującego Widzew Łódź [tylko tyle jak ciągła zmiana na Ficef Uć] a to zdaje się mówić wszystko... chyba sam bede musiał sparodiować mój klub i go zabezpieczyć, bo nikt chyba tego normalnie nie napisze... proszę także o zablokowanie artykułu o Łodzi bo tak samo, co troche ktoś zmienia na Ficef Uć a ŁKS zostaje :/ jak coś to mogą dopisać w dyskusji przecież, zresztą myśle że chyba ich nie stać na nic inteligentniejszego... z góry dzięki

Knur

Dlaczego usunięto artykuł o Dziadasie z fizy? Przecież to wybitna postać i zajmuje bardzo ważne miejsce w stworzonym przeze mnie i moich kumpli panteonie! Proszę, żeby przywrócić artykuł o gumowym dziadzie. Coraz słabiej rozumiem administratorów Nonsensopedii.. Rozumiem, że trzeba unikać i zwalczać chamstwo, ale tamten artykuł naprawdę był kulturalny! NoVaKK

Powiadomienie

Pozostali Administratorzy Nonsensopedii zwracają się do Ciebie z nakazem, żebyś za każdym razem gdy jesteś na Nonsensopedii wchodziła na IRC, w celu komunikowania się w sprawach administracyjnych, na serwer: irc.ircnet.pl, kanał: #nonsensopedia lub przez stronę http://jaboja.ovh.org/nonsensopedia/ --Lolek 18:27, 8 lut 2006 (UTC)


Raport z obserwacji aktywności i działalności administratora SZOFERKI przeprowadzony w dniach 10 - 17 luty 2006 r.

Zgodnie z ustaleniami administracji z wyższymi uprawnieniami (ZelDelet i Zeartul)

w dniach 10 - 17 luty 2006r odbyła się tajna kontrola wewnętrzna działalności administratorów przeprowadzona przez Użytkownik:ZelDelet. Na podstawie wnikliwej obserwacji sporządzony został raport działalności z ktorego wynika, iż:

 • administrator Szoferka wykonywała wszelkie zadania administracyjne
 • przebywała na Nonsensopedii i na IRCu przez dostateczną ilość czasu
 • wykonywał prośby innych administratorów
 • pomagała innym uzytkownikom
 • udzielała się reedytując artykuły
 • twórczość własna podnosząca poziom Nonsensopedii
 • ogromne udzielanie sie na IRCu

Drobnymi wykroczeniami były:

 • porywczość
 • nie poprawianie błędnych nazw artykułów i linków podczas reedycji artykułu zawierajacego tego typu błędy.

JEDNA UWAGA! Nie dopracowana strona tytułowa uzytkownika, brak danych o sobie oraz działalności z anonimowego ip.

Cechy pozytywne:

 • zapał
 • wkład tworczości własnej
 • wytrwałość w zwalczaniu wandalizmu
 • duza pomoc przy naprawie artykułów, kasacji artykułów i walce z wandalami
 • trzymanie się zasad Nonsensopedii a w razie wątpliwości konsultacje z innymi administratorami.

Podsumowująca ocena pracy administratora Szoferki wynosi 5

podpisano = °ZelDelet ° =


Algebra

Witam!

Czy mogłabyś jakoś uzasadnić skasowanie "algebry"? Hasło było wykonane dość schludnie, należało do skategoryzowanych, polinkowanych, niefekalnych i aseksualnych, nikogo nie wymieniało z nazwiska. Miało swoje miejsce na nonsensopedii - prowadziły linki do i od niego. Może nie śmieszyło Ciebie - z opisu wnioskuję, że jesteś humanistką - ale ja i kilkoro moich znajomych uważaliśmy je za zabawne. Proszę, w przyszłości zastanów się przez chwilkę, zanim skasujesz coś, czemu inni poświęcali swój czas. Czasami lepszym pomysłem jest użycie strony dyskusja dla danego hasła. Zwłaszcza, że prosisz innych, żeby w twoich artykułach nie zmieniali ani literki.

Pozdrawiam.

No cóż ...

... trudno, nie umrę :D

Ach wybacz, nie podpisałem się. Uniżony sługa, Hani.MD

Kurów

Cze (cenzura). Przywróć mój artykuł o Kurowie, bo Cię (cenzura). Pietras1988 TALK 20:46, 21 lut 2006 (UTC)

IRC

Byłbym wielce rad iżbyś weszła na chwilkę na IRCa ;)

--Sos 02:54, 22 lut 2006 (UTC)

Och, Szoferko, Och ...

... Czemuż to usunięty przez ciebie został mój artykuł o Kurzołapych ?? Jeszcze go nie dokończyłem, a już mi usunęłaś złośliwie & perfidnie & kręcę się jak bąbelek !!!

Twój uniżony sługa, HANI.MD

Bot

Aby uprościć trochę zmiany w filtrze bota wsadziłem listę słów na Nonsensopedię:

Użytkownik:JBot/Lista

Pozatym napisałem też o działaniu bota na jego stronie:

Użytkownik:JBot

JaBoJa 13:42, 23 lut 2006 (UTC)


Dzięki ci, Szoferko ...

... po prostu daj mi jeszcze czas do weekendu, aż zbiorę materiały, a wtedy artykuł będzie picuś glancuś kicuś cycuś !

Twój uniżony sługa, HANI.MD

Hmmm ........

Wcale nie stworzyłem tego hasła, tylko postanowiłem wpisać znaczenie tego, co jest napisane cyrylicą. Jak widać, ktoś, kto to wymyślił, nie uczy się rosyjskiego.

Twój uniżony sługa, HANI.MD

Hmmm ........ 2

Ależ nie szkodzi :D

Twój uniżony sługa, HANI.MD

Hmmm ........ 3

Wybacz, ale czemu pousuwałaś moje ostatnie edycje ?

Twój uniżony sługa, HANI.MD

Kategoria:Amerykańscy aktorzy

Zauważyłem, że dodałaś Colina Farrella do kategorii amerykańscy aktorzy. Otóż muszę sporostować, że ów Colin Farrell nie jest amerykańskim aktorem tylko irlandzkim. Al Capone

Kategoria "debilne Irlandczyki"

Usunęłaś ją "ponieważ zbytnio subiektywizuje". Może i tak ale mi się podobała :-) Umieściłem tam tylko jeden artykuł o pewnym wyjątkowo debilnym Irlandczyku i nie zamierzałem jej rozbuduwywać. To tak dla wyjaśnienia. Al Capone

Kwadrat

Zgodnie z Twoimi zaleceniami zawinąłem wzory na pole kwadratu. Jakie jest teraz Twoje zdanie?

Harry666t 12:13, 25 lut 2006 (UTC)

Kategoria

Jasne, że podpinanie pod ogólne kategorie to średni pomysł, jednak co lepszego pasuje dla Przystanku Wostok jeżeli nie Kategoria:Kultura ? No nie wiem, wrzuć to gdzie chcesz. Pozdrawiam, Klapi 12:17, 26 lut 2006 (UTC)

Inna sprawa: może warto coś zrobić z Kategoria:Wybitni ludzie, którzy nie są Włochami

Dobra robota z tymi imprezami masowymi - tego brakowało. Za to Kategoria:Prezydenci Polski ze wzdęciami zdaje się wykazywać przeciętną przydatność. Jak coś jeszcze znajdę to dam znać, pozdrawiam Klapi 12:28, 26 lut 2006 (UTC)

czemu usunięto Łinyle

"Wiater wiał, kwiaty pachły, poszłem do domu, pierdłem, rzygłem i poszłem bo chamstwa nie zniosę"takiego śmiesznego textu to słucham.Ale ja też chamstwa nie zniosę, a za takie uważam usunięcie artykułu Łinyle. Proszę o natychmiastowe przywrócenie!!!

HEJ !!!

Tym razem starałem się, aby artykuł o Blog 27 był jak najbardziej bezstronny i nieobraźliwy ! Czemu został usunięty ?

Twój uniżony sługa, HANI.MD

???

Czy teraz artykuł o Blog 27 jest mniej nie teges ?

Twój uniżony sługa, HANI.MD

Ołkej

To w takim zrazie, mam do ciebie prośbę, Szoferko, bloknij artykuła i nikt mi się nie wchrzani. Ale wiesz, jeśli nie masz czasu, to nic nie sugeruję ...

Twój uniżony sługa, HANI.MD

PS. Dzięki :D

Administracja

Hej, dzięki za powitanie w gronie adminów. Jestem pewien, że moja praca na coś się przyda. Pozdrawiam, Klapi 19:27, 28 lut 2006 (UTC)

Majkel where have you gone...

Czemu usunęłaś artykuł "Majkel Dżekson"? Bo był obraźliwy? Wulgarny? Jest wiele podobnie obraźliwych, np. Rydzyk ...

P.S. Artykuł o "Majkelu" Ani mnie ziębi, ani grzeje, jestem po prostu ciekawski i lubię się czepiać.

Pozdrawia: tytusse 15:24, 1 mar 2006 (UTC)

Strefa czasowa

Tak jak mówiłem - zmiana czasu jest prosta - szczegóły techniczne są tutaj, jednak trzeba mieć dostęp do edycji mechanizmu, a wątpie, żeby na tym serwerze było to dostępne. Może trzeba pogadać z ZelDeletem ? Pozdrawiam Klapi 22:35, 1 mar 2006 (UTC)

Polska

Szoferko, przerabiałaś art. Polska czy też jego uboższa wersja jest wynikiem nierevertowanego wandalizmu? = °ZelDelet ° =Szoferki WANDALIZM

widzę, że zajmujesz się głównie wycinaniem ciekawych haseł i wstawianiem w to miejsce swoich. Na jakiej zasadzie? Pomijam wyrzucanie aktów wandalizmu i ewidentnych głupot. Ale ingerencje tylko po to, by pokazac swoją inwencję, twórczość i zrobić sobie reklamę, to juz przegięcie pały. Ja stąd spadam, nie zamierzam więcej odwiedzac tej strony, skoro to ma tak wyglądać. Pozdrawiam. Bye!!!

Ach, droga Szoferko ...

... nie wiem, o co ten hałas. To tylko kosmetyka :D

messer hani, MD.

Szablon:Wiadomości

Czemu to revertowałaś ? Zniechęcasz tym samym użytkowników do edycji Kondzio15 10:27, 5 mar 2006 (UTC)

A tak na marginesie - co sądzisz o tym ? Kondzio15 10:30, 5 mar 2006 (UTC)


Re:Biurokrata:Ponieważ to jest poważniejsza funkcja. Jak będzie ZelDelet to pokaż mu tą stronkę, Ok ? Ja już spadam, narta. :)

News

Proszę o logiczny powód skasowania ostatniego newsa. Propozycja aktualności na stronę główną o ptasiej grypie w KostrzynieGoku122 10:45, 5 mar 2006 (UTC)

 • Kontrargumenty:
  • 1. To już Pani prywatna opinia, która nie musi się zgadzać z upodobaniami innych użytkowników.
  • 2. Można bez problemu zmniejszyć do 2 linijek (normy)
  • 3. Da się zrobić.
  • 4. Subiektywność wynikała z zawartości takich artykułów jak Tadeusz Rydzyk, Lech Kaczyński. Równie dobrze należy wyrzucić z "Czy wiesz, że" takie elementy jak "Polska Zjednoczona Partia Radiosłuchaczy to jedyna legalna partia w IV RP?". Zresztą nie widzę sensu uznawania "oceny" za powód kasowania newsów, gdyż w ten sam sposób trzeba by było usunąć większość artykułów na Nonsensopedii. Ukryty lub jawny dowcip polityczny nie jest zbrodnią, ba, każdy ma wolność słowa. A to, że temat poruszany w ów dowcipie "jest na topie" znaczy tylko i wyłącznie o atrakcyjności newsa. Proponuję, by nie robić z Nonsensopedii jakiegoś centrum ascezy humoru. Obrażanie - oczywiście, że nie. Natomiast lekki dowcip polityczny wytykający niektóre zachowania - oczywiście, że tak.
 • Piszę newsa jeszcze raz w taki sposób, aby odpowiadał pkt. 2 i 3. Przypomnę jeszcze zdanie, które wita każdego użytkownika Nonsenopedii: "Witamy w Nonsensopedii – pozbawionej treści encyklopedii, którą każdy może redagować". Natomiast widzę teraz, że niektóre części stają się prywatnymi działami niektórych osób. Goku122 11:23, 5 mar 2006 (UTC)

Karykatury.com

Siemasz, wklejam cennik z www.karykatury.com:


"Witam! Dziękuję za maila z zapytaniem.

Ponieważ na stronie www nie podajemy konkretnych cen, aby nie było wštpliwo�ci, na poczštek najważniejsze informacje.

Najczę�ciej zamawiane formaty: karykatura w kolorze (malowana farbami), format A4 - cena: 200 zł karykatura w kolorze (malowana farbami), format 30 x 40 cm/* - cena: 250 zł Karykatura cz.-biała kreska (rysowana piórkiem), format A4: 150 zł Karykatura rysowana ołówkiem (jeszcze tańsza) - oferta wkrótce

W podanych wyżej cenach: sš: PRZESYŁKA pocztowa (paczka polecona - zwykle dochodzi nazajutrz od wysłania) w dowolne miejsce Polski oraz OPRAWA w tzw. antyramę (czyli karykatura jest gotowa do powieszenia na �cianie).

W przypadku je�li na planszy ma być DRUGA twarz/osoba, do każdej w/w cen należy doliczyć 50 zł. Z uwagi na stosunkowo nieduże różnice w cenach, klienci najczę�ciej zamawiajš format 30x40 cm, w kolorze, które wyglšdajš bardzo efektowne.

W przypadku realizacji expressowych - dodatkowa opłata.

Krótki komentarz: dlaczego takie ceny? Oczywi�cie niezależnie od faktu, że karykatury tworzš fachowcy - absolwenci uczelni lub liceów plastycznych, których prace od lat można znale�ć w polskiej prasie.

Nasze karykatury to nie karykatury w tradycyjnym rozumieniu tego słowa - czyli same twarze. To najczę�ciej pracochłonne (kilka godzin pracy), zabawne scenki, w których uczestniczy bohater karykatury. Pomysł każdej takiej karykatury oraz scenerię każdorazowo uzgadniamy z zamawiajšcym, zatem każda karykatura jest unikatowa, niepowtarzalna. Natomiast sama twarz nie ma dużych zniekształceń charakterystycznych dla niektórych karykatur (np. wielkie uszy, ogromny nos); jest u�miechnięta i sympatyczna, gdyż zwykle klienci tego sobie wła�nie życzš :-)

Oprawa specjalna Je�li klient nie ma czasu i nie zna się na oprawie i chce mieć ładniejszš oprawę niż antyrama, karykaturę możemy oprawić w drewnianš ramkę pasujšcš do karykatury (je�li jest formatu 30x40 cm - kosztuje ona dodatkowe 30 zł). Możemy też dodać tzw. passepartout i oprawić w ramkę większš niż karykatura (przykładowo: je�li karykatura jest formatu 30x40 cm, oprawa w passe partout + drewniana ramka formatu 40 x 50 cm będzie kosztować 100 zł). Ceny oprawy sš niewiele wyższe od cen sklepowych :-)

 • * *

Wprawdzie nasza strona www jest rozbudowana, ale poniżej kilka dodatkowych informacji, które mogły umknšć:

Do namalowanie karykatury potrzebne sš zdjęcia wysłane e-mailem. Najważniejsza jest twarz; dobrze je�li jest u�miechnięta (ale niekoniecznie). Czasem wystarczy nadesłać 1 zdjęcie, ale lepiej je�li jest ich kilka. Winny one być w dosyć dobrej rozdzielczo�ci i wielko�ci. Od tego czy zdjęcie jest dobrej jako�ci, zależy końcowy efekt karykatury. Jest oczywiste, że wysłanie zdjęcia blondynki z włosami upiętymi w kok, w okularach przeciwsłonecznych oraz informacja: "Teraz jestem brunetkš, noszę rozpuszczone włosy, na codzień nie noszę okularów i na karykaturze musze być do siebie bardzo podobna" - jest niewystarczajšca. Karykaturzysta może namalować to co widzi na zdjęciu, nie jest w stanie wyobrazić sobie pewnych rzeczy. Musisz mieć �wiadomo�ć, że podobieństwo namalowanej karykatury w bardzo dużej mierze zależy od jako�ci zdjęcia, które nam prze�lesz. Z małego zdjęcia np. �cišgniętego ze strony www raczej nic nie da się zrobić. Nie wysyłaj nam także zdjęć nieaktualnych, np. wykonanych kilka lat temu, mówišc: "Ta osoba wyglšda tak jak na zdjęciu, ale teraz jest trochę starsza".

 • * *

Ważnym elementem karykatury jest jej pomysł, sposób przedstawienia osoby. Obok wła�ciciela firmy możemy namalować logo jego firmy, osoba lubišca ryby może być namalowana jako wędkarz z rybš, obok zakochanej pary małżeńskiej możemy dopisać imiona i datę �lubu. Taki wstępny pomysł możesz nam zaproponować.

Je�li nie masz konkretnego pomysłu, możemy wymy�lić go wspólnie. Napisz nam kilka informacji na temat osoby, która ma być bohaterem karykatury - jej hobby, zawód, itp. Dzięki tym informacjom wspólnie stworzymy pomysł karykatury, a gdy zostanie zaakceptowany - karykaturzysta przystšpi do pracy.


 • * *

Odbiór gotowej karykatury. W Warszawie umawiamy się na odbiór osobisty, w inne miejsca kraju - gotowe plansze wysyłamy w solidnym opakowaniu.

Płatno�ć. W przypadku wysyłki - prosimy o wpłatę kwoty na konto bankowe, w chwili przystępowania karykaturzysty do pracy (płatno�ci przy odbiorze, za zaliczeniem nie polecamy - podnosi to koszt o dodatkowych kilkadziesišt zł). W Warszawie - płatne przy odbiorze :-) Firmy: płatno�ć na konto po otrzymaniu faktury.

Je�li powyższe informacje wydały się interesujšce, uprzejmie proszę o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów oraz o podanie n-ru telefonu. Możliwo�ć przesłania e-mailem przykładów karykatur rysowanych (malowanych) na zlecenie.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, zachęcam do kontaktu.

pozdrawiam - Szczepan Sadurski www.karykatury.com


/* - w sklepach raczej nie można kupić ramek formatu A3 (29,7x42 cm), dlatego standardowo proponujemy format 30x40 cm." --Lolek 13:40, 5 mar 2006 (UTC)

Drzewo kategorii

Hej, takie drzewo kategorii by się przydało - sam myślałem o czymś takim (tylko uproszczonym) na własny użytek. Przekopię parę stron i jak coś znajdę to dam Ci znać Klapi 15:02, 5 mar 2006 (UTC) PS. A na IRCa będę wchodził, ale czasami wpadam tylko na 10 minutek to szkoda mi czasu :(

 • Nie zdążyłem przejrzeć dokumentacji MediaWiki, ale podejrzewam, że mechanizm nie wspiera automatycznego tworzenia drzew. (tak jak na wikipedii - tam są próby napisania bota, który by to robił - wtedy można by dostosować go do naszej strony). Jest jednak problem z takim botem - sama wiesz, że niektóre kategorie są zapętlone (np. religia - religioznawstwo !!!). Pozostaje nam stworzenie czegoś samemu - na własny użytek. Chciałem coś takiego zrobić dla najważniejszych kategorii, a potem zbudować jakiś plik (np. graficzny), żeby samemu się lepiej orientować. Pomysł do przemyślenia. Pozdrawiam Klapi 19:15, 5 mar 2006 (UTC)


Hasła

Proszę o podanie powodu usunięcia haseł:

-Jasiu Śmietana

-APSURT

-Etalony częstotliwościowe

Hasła nie naruszyły żadnego z punktów regulaminu. Każdy posiada inny rodzaj poczucia humoru i nie powinno to podlegać Pana ocenie. Jako administrator powinien Pan dbać o poziom techniczny haseł oraz o to by hasła nie przekraczały granic dobrego smaku. Z wielką gorliwością usuwa Pan hasła dlatego dziwię się, że zabrakło Panu gorliwości by zauważyć błąd ortograficzny znajdujący się na Pana stronie. Proszę sprawdzić pisownię wyrazu "niepohamowany"

Pozdrawiam

Vicek 10:30, 6 mar 2006 (UTC)

Re:hasła

Przepraszam, że nie poznałem po nicku, że jest Pani kobietą. Być może nie ma Pani obowiązku tłumaczyć się ze swoich działań jednak nie ma sensu obrażać się na siebie bez powodu. Chciałbym wiedzieć co było nie tak z hasłami napisanymi przeze mnie aby w przyszłości nie popełniać podobnych błedów i zaoszczędzić Pani pracy. Nie jestem osobą, która pragnie robić niepotrzebne zamieszanie. Wychodzę z założenia, że jeśli coś robię to dokładam wszelkich starań by było to wykonane prawidłowo i reprezentowało co najmniej przyzwoity poziom. W związku z powyższym zwracam się raz jeszcze z prośbą o podanie przyczyn usunięcia napisanych przeze mnie haseł. Jestem głęboko przekonany, że Pani odpowiedź pozwoli uniknąć podobnych nieporozumień w przyszłości.

Pozdrawiam Vicek 14:50, 6 mar 2006 (UTC)

Szoferka, ty nie jestes żaden administrator, tylko najzwyczajniejszy w świecie CENZOR.

Ale oczywiście to Rydzyk i Kaczyńscy są zagrożeniem dla wolności słowa w Polsce.

Tak sobie myślę, czy tak naprawdę, to nie jesteś Kazia Szczuka albo mgr zootechnik Olejnikówna.

Zgadzam się NA 15:15, 7 mar 2006 (UTC).


Podziękowanie za wspaniałą pracę

No właśnie ... i będzie tego :D

messer hani, MD.

Życzenia

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet. Kondzio15 @

A ja, choć nie lubię świąt, w których każdy sztucznie i na siłę się uśmiecha, dołączam się do życzeń. Zeartul 21:04, 8 mar 2006 (UTC)

czemu zmienilas na swoje mimo iz to bylo male, cienkie i slabe?

po co? powiedz ja przygotowalem jakis artukul itp ktory mial cokolwiek w sobie a ty zmienilas na swoj bo tobie sie tak podoba :| lecz twoje bylo mierne...

coś ci napisza cccp !!!!!!!!!!!!!!!! Wilem07 19:57, 9 mar 2006 (UTC) zrób coś wreszcie może "śrubokręt"!!!!!!!!!!!

przepraszam ojojoj znalazłem lepsze miejsce na moje frustracje

Propozycja aktualności na stronę główną o ptasiej grypie w Kostrzynie

Kacze wojny trwają! Moherowe berety podejrzewając, iż ptasią grypę do Torunia podrzuciła młodzież od Jurka Owsiaka przeniosły zdechłe ptaki do Kostrzynia nad Odrą celem zakłócenia tegorocznego Przystanku Woodstock.

{{stub}}

Czy - jako autor - mogłabyś zmienić szablon {{stub}}, tak, jak jest nakreślone tutaj???? ALE BEZ PODPISU! To tylko moje pomyłka. Nie będzie linq wychodzącego (np www.google.pl, tylko taki, jak na inne projekty Wikimedia (wikipedia:pl:Polska)

{{stub}}

Czy - jako autor - mogłabyś zmienić szablon {{stub}}, tak, jak jest nakreślone tutaj????

Usunięcie "Franiomena"

Zwracam się z uprzejmym pytaniem: dlaczego usunięto artykuł pt. "Franiomen"?

Powod

Prosze o podanie powodu usunięcia haseł Cd-rom oraz Ilomość

--Sos 22:22, 12 mar 2006 (UTC)

Niestety nie do mońca zrozumiałem powód, takwięc uprzejmie proszę o uściślenie, niniejszym chciałbym się dowiedzieć

 • Gdzie w zdaniu "Znany na całym świecie i pozaświecie Rumuńskoukrajinski DeeJay." znajdują się owa wspomniane w Pani odpowiedzi rasistowskie zapęty względem Rumunii.
 • w jaki sposób wykazać skrajny idiotyzm zarówno w haśle jak i w kojarzeniu z ludzkością oraz klaustrofobią czegokolwiek
 • dlaczego poziom autora ma mieć wpływ na usunięcie hasła, co wydaje się być nieobiektywne

Cd.

Czy uważasz że punkt 1, zarówno jak i punkt 2 wraz z 3, są wystarczającymi powodami aby hasło usunąć?

Cdd.

 • Rumun wcale nie jest w tymże haśle kojarzony ze złem, tlyko ze złą muzyką, odgrywaną przez rumuńskeigo DJa (napewno kojarzysz rumunski zespol O-zone). Tak wiec autor chcial porownac CD-rom grajacy bledy do rumunskiego DJa grajacego kiepska muzyke, w czym nie ma nic rasistowskiego. I tymbardziej nie widze w tym powiązania z klaustrofobicznym światopoglądem, który to wybiega troche dalej niż do rumunii. (chyba pomyliłaś pojęcia)
 • począwszy od kompozycji hasła są to tylko estetyczne walory, których to nie powinniśmy odbierać jako klasyfikujące do usunięcia, lecz do poprawienia.
 • idiotyzm autora to coś czego nie można stwirerdzić po jednym haśle

Wnosze więc z pytaniem, dlaczego to hasło jeszcze stoi: Radio_Maryja, a to: Cd-rom zostalo usuniete ze wzgledu na utozsamianie Rumunii zer zlem?

--Sos 23:30, 12 mar 2006 (UTC)

Cddd.

przemilczę...

Czeczyzm ?

Czemu nie dla Czeczyzmu? No, moze masz racje, ale szkoda mi bylo kasowac to ostatecznie, jednak jakis mlody czlowiek sie napracowal. Pozdrawiam. ziel

Niechlujnie napisane!? Wlasnie dlatego nie chcialam go wyrzucac, bo wydawalo mi sie wyjatkowo ladne. Tak, pewnie sam autor nazywa sie "Czecz", czy tez jakis Czecz istnieje w jego okolicach. Na wiki ono juz nie istnieje, choc prawde mowiac zal mi bylo dodawac przy nim ek...:) No, ale nie nalegam, choc troszke zaluje.

IRC

Nie idę na IRC-a, ponieważ wpadłem tylko na chwilę, właśćiwie po to, by napisać newsa o Rysiu z Klanu. Kondzio15 @

Chambury

Przepraszam ale czemu usunięto artykuły o Chamieburym? Tu nie chodzi ogólnie o chamach tylko o jednym jedynym z mojej miejscowości więc skromnie prosze o wyjaśnienia. Jeśli będą sensowne oczywiście zrozumiem;)

Hello!

Hej, nie mogę wejść na czat, bo w bibliotece uniwersyteckiej nie ma JAVY :), jednakowoż postanowiłem się przywitać po dłuższej przerwie: "Dzień dobry!" Klapi 08:21, 17 mar 2006 (UTC)

Prywata

taka sama prywata jak w przypadku haseł:

i zapewne kilkudziesięciu innych

W tym rzecz właśnie, że zupełnie inna. Szoferka 15:18, 18 mar 2006 (UTC)
A na czym polega inność w przypadku przekształcania nazwisk znanych postaci. Jak pamiętam uncyclopedia powstawała jako parodystyczna encyklopedia, więc czemu nie można parodiowac haseł, które są opisane w Wikipedii ? Mistrz Zakonu Czarnego Królika. ' , . , : ale o co chozi? 15:20, 18 mar 2006 (UTC)
Zupełnie o czym innym mówię. Bush i Łukaszenko to nie są osoby prywatne. Są częścią kultury medialnej i jako takie poddają się jej prawom, w tym prawu kultury do parodii. Osoba jakiegoś trolla internegowego nie jest osobą publiczną. Szoferka 15:25, 18 mar 2006 (UTC)
Jak najbardziej jest osobą publiczną Mistrz Zakonu Czarnego Królika. ' , . , : ale o co chozi? 15:28, 18 mar 2006 (UTC)
Nie, osobą publiczną jest osoba pełniąca funkcję publiczną (według definicji państwa na terenie którego pełni tę funkcję). Szoferka 15:42, 18 mar 2006 (UTC)
Czyli sportowcy i artyści out, bo nie pełnią funkcji publicznych. W tym linku sa zresztą błędy - raz jest mowa o funkcji, a raz o roli publicznej, a sam art dotyczy funkcji publicznej, nie osoby publicznej. Jeżeli ktoś jest prezesem stowarzyszenia czy członkiem zarządu tegoż - to pelni funkcje publiczne, czy nie? I jest osobą publiczną, czy nie? Cytuję z linku: "Ustawa o ochronie danych osobowych nie definiuje ani nie używa pojęcia "osoby publicznej". Ten link zresztą tyczy sołtysa i funkcji pełnionych w administracji publicznej, więc raczej nie jest zbyt adekwatny. Mistrz Zakonu Czarnego Królika. ' , . , : ale o co chozi? 15:58, 18 mar 2006 (UTC)
Jeśli Ci to ulży, przyjmij że nikt na świecie nie jest osobą publiczną, łącznie z wyimaginowanymi postaciami stworzonymi przez Ciebie, bo wprowadzając je do internetu sprawiasz że są dostępne publicznie i stają się osobami publicznymi. I nie będziesz musiał pisać o niczym. Szoferka 16:02, 18 mar 2006 (UTC)
Ale ta osoba, którą usunęłąś nie jest postacią fikcyjną i jest osobą powszechnie znaną w mediach, wypowiadającą się w mediach i w mediach opisywaną. To nie jest Jasiu spod sklepu. Mistrz Zakonu Czarnego Królika. ' , . , : ale o co chozi? 16:08, 18 mar 2006 (UTC)
Jak się mam wykłócać o każde hasło, to jednak chyba sobie daruję. Mistrz Zakonu Czarnego Królika. ' , . , : ale o co chozi? 15:24, 18 mar 2006 (UTC)

po cuż to...??

po cuż to przywracać artykuły do poprzedniego stanu...??

d@mi, chodzi o Curling i Luty...?? was? łot? i tak dalej, o co chodzi...? po cuż to tak robić...? te artykuły są ludowe i są własnością Polskiej Republiki Ludowo-Demokratyczno-Pospolitej, a nie wasze. Bardzo bym prosił o odpowiedź z szanownego/szanownej* pani/pana strony ! ! !

 • - niepotrzebne skreślić.

Problemy z IRCem

Hej, wywaliłaś mnie z IRCa, a to byłem ja! Musimy się umówić na jakieś steganograficzne potwierdzanie tożsamości. Klapi 10:59, 19 mar 2006 (UTC)

Gucwiński be?

Czemu wywalono Gucwińskiego z tłumaczeniem 'bzdury do kwadratu?' nie o to chodzi w nonsensopedii? hasło moim mało znaczącym zdaniem nie było złe. widzę także że 'Zlatan Roman Leczo' także mojego autorstwa określany jest jako prywata. co to znaczy? że be? w takim razie dlaczego dostał złotą glebę? szkoda mi godziny klepania. buuu.

I'm back

Huff puff... sorry ze mnie nie bylo ale nie mialem netu jakis czas... ale teraz wrocilem i biere sie do roboty.. pozdro

--Sos 23:15, 20 mar 2006 (UTC)

Szoferko, może ty pomożesz ...

Weź powiedz Zelowi na IRCu, żeby odbanował moje IP, bo pod żadnym nickiem nie mogę wejść ... messer hani, MD.

czegewara

Powiedz mi, z jakich powodow usuwasz artykuł 'czegewara'?? i dlaczego zabraniasz mi go ponawiac??

pietras

Zawartość komór wewnętrznych ciała wiewiórki

Witam. Czemu skasowałaś punkt (śmieszny i kluczowy!) z działu "Czy wiesz, że..." artykułu Wiewiór. Jeśli z powodu wulgarności (nota bene ukrytej w linkach), to chociaż usuń go z kategorii 'Wulgarne', w której był (chyba) z powodu usuniętego fragmentu. Dziękuję za uwagę i polecam sok z gumijagód na ból głowy.

--tytusse 00:41, 22 mar 2006 (UTC)

Ziomal

Ty co jest na moim koncie mam bany na czat irc nie moge wejść masz to naprawić 83.31.128.206 11:42, 22 mar 2006 (UTC)

Nic nie naprawię bo nic nie zepsułam. Bana dostałeś w obu miejscach zupełnie zasłużenie. Szoferka 11:44, 22 mar 2006 (UTC)

Nie ma JAVY

Hej, czasami siedzę w bibliotece uniweryteckiej i tu nie ma JAVY - tym samym IRCa. Będę wieczorem - a wczoraj coś mnie wywaliło! Pozdrawiam Klapi 12:32, 22 mar 2006 (UTC)

Co do dat tio już mi się nie chciało. Ale ja mam nadzieję, że te wszystkie szablony, które z trudem przegotowujesz na stronę główną zasilą odpowiednie kartki z kalendarza. A co do szablonów nawig. - nazwy juz nie chcę zmieniać - bo bym musiał reedytować. Jeżeli chcesz coś zmienić w samym szablonie to zapraszam. PS. Mam jeszcze sporo pomysłów na szablony nawigacyjne i niebawem zacznę je realizować. Pozdrawiam, Klapi 13:19, 22 mar 2006 (UTC)
Chodziło mi o "Wybrane rocznice" - tak aby ta treść znalazła się w "Kartkach z kalendarza" dla danego dnia. Klapi 13:27, 22 mar 2006 (UTC)

Samochód

Zaraz, zaraz... pani rzekomo akceptuje odmienne poczucie humoru, tak? A ja takie mam, w związku z czym pytam: czemu usunięto art samochód, podpisując że "kompletnie nieśmieszne", co? Mnie to akurat śmieszyło. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.--Kubboz 18:14, 22 mar 2006 (UTC)

PS.: Moją mamę też śmieszyło.

EK

Hej. Możesz napisać, jak jest u was ek? Tzn. szablon, który odsyła stronę do kategorii do usunięcia, tak jak na Wikipedii {{ek}} i kasowanko. Czasami sprzątam na OZ (jako IP) i przydałoby mi się posiąść tę tajemną wiedzę. Odpisz tutaj, to sobie sprawdzę :). 83.27.126.222 20:03, 22 mar 2006 (UTC)

Cześć. U nas jest szablon {{kasacja}} a kategoria jest tu. Jak będzisz opisywał edycję jako kasacja, to szybko wyłapię z ostatnich zmian. Szoferka 20:08, 22 mar 2006 (UTC)

Znowu Tas ;P

Prosiłbym o uzasadnienie usunięcia mojego artykułu [[Ten Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać]]. Zupełnie nie rozumiem powodu, z którego zostało usunięte, tym bardziej, iż został on opracowany z powiązaniem wielu innych artykułów. Oczekuję na odpowiedź.

Pozdrawiam Amras Tasartir

E tam ...

Ja nie siedzę na IRCu, bo chyba nikogo nie ma :D messer hani, MD.

Wiewiórka again

Z Chuckiem masz całkowicie rację. Tak samo jest z każdym innym "szlagierem" (np. Rydzyk), ale to każdy mądry bobas wie. Niemniej jednak, usunięty fragment artykułu był raczej anty-Chuckowy (specjalnie nie pisałem jego imienia "nadremno"), blablabla .... nie będę już męczył więcej na ten temat, bo mnie Wiewiórka zdzieli kitą w końcu (choć nadal uważam, że to wielka strata dla ludzkości, bo to było takie "terapeutycznie" śmieszne stwierdzenie).

pozdra, --tytusse 22:46, 22 mar 2006 (UTC)

Dotyczy hasła Feminizm "To hasełko wymaguńcia dopracowanka" - czy aby na pewno? wg mnie jest kompletne--Rodys 17:57, 23 mar 2006 (UTC)

Inkwizycja

Tak apropos o temacie Inkwizycja. Wyedytowałem go, aby pozbyć się jednego głupiego wpisu (tzn. coś o pączku). Przywróciłaś wersję poprzednią (tzn. zabugowaną). Piszę to, żeby nie było na mnie coś w stylu "dokuczanie adminom" :P No i jeszcze trochę ulepsze to hasło. --Terrapodian 19:24, 23 mar 2006 (UTC)

To są

To są konkursy podaruj światu, w których występuje Robert Mateja, więc nie ma po co przenościć, do pozostałych wskazówek spróbuję się zastosować.

Proszę, zajmij się tym

Proszę, zajmij się tym, bo niestety teraz nie mogę, obiecuję, że jak będe, zajmę się tym i dopracuje, możesz przenieść do Pucharu Świata, bo to prawda co napisałaś, artykół odnoszący się tylko do Mateji byłby bez sensu.

Okej, zajmę się. Szoferka 13:57, 24 mar 2006 (UTC)

głos od IPka ;)

Hmm, nie będe się rejestrować, to pojedyncza edycja :). Wpadłem przez przypadek, przez jakiś link z Wikipedii. Ale podziwiam Waszą robotę - tworzyć bezsens i zwiększać entropię :). Pozdrawiam gorąco! Ps. Ooo. nie ma etropii, może jednak coś dopiszę innym razem :).

Dziękujemy, zapraszamy na stałe, mamy mnóstwo luk do wypełnienia.:D Szoferka 15:43, 24 mar 2006 (UTC)

Zmiany Pasują

Pasują zmiany, teraz tylko trzeba będzie "zapełnić" czerwone słowa.

Tyle linków nazbierałeś, że życia Ci nie starczy.:D (podpisuj dyskusje) Szoferka 21:30, 24 mar 2006 (UTC)

Usunięcie artykułu.

Witam, Przeglądając Nonsensopedię, z wielkim żalem zobaczyłem, iż wspaniały artykuł o [[|Virusie_jc|Virus_jc]], został usunięty. Jest to bardzo przykre i niesprawiedle dla całej społeczności, tak bardzo szanującej Virusa_jc. Nie jest to pierwszy raz, gdy artykuł o Nim spotyka się z czymś tak ohydnym, jak wizyta w śmietniku. W imieniu całej społeczności, ponownie zwracam się z gorącą prośbą o przywrócenie lub chociaż podanie przesłanek, jakie Tobą kierowały. --Crook 12:28, 25 mar 2006 (UTC)

A co to za społeczność? Pierwsze słyszę. Szoferka 12:29, 25 mar 2006 (UTC)
Jest mi niezmiernie przykro, że o Niej nie słyszałaś. Jednakże, czy przez Twą ignorancję tak wspaniały artykuł ma się zmarnować?Crook 12:33, 25 mar 2006 (UTC)
Nie znam wszystkich lokalnych społeczności świata i dobrze mi z tym. Nonsensopedia nie jest miejscem na pisanie o sobie, swoich wykreowanych idolach, swoich kolegach itd. Szoferka 12:36, 25 mar 2006 (UTC)
Coż, przykre jest to, co piszesz. Jednak Twoje słowa brzmią dość obłudnie. Na Nonsensopedii jest mnóstwo takich artykułów.Crook 12:39, 25 mar 2006 (UTC)
Artykuły zawierające prywatę są systematycznie kasowane. Szoferka 12:41, 25 mar 2006 (UTC)
Szkoda, że tak wartościowy artykuł uważasz za prywatę. Chociaż pewnie masz rację - Ty tu rządzisz. Na tym skończymy dyskusję.Crook 12:43, 25 mar 2006 (UTC)

Usunięcie hasła

Dnia 24 marca dodałem hasło System of a down i zostało one usunięte. wiem, że było nonsensowne i stronnicze. Ale jeśli takie wam nie odpowiada to jakie mają być hasła!? Przecież to nonsensopedia! Mam nadzieję iż zostanie podany powód usunięcia tego hasła.

Z poważaniem, Wilkolak_Nerevar

Wiersz

Dot. hasła wiersz W twoich hasłach nic nie wolnoo zmieniać??--Rodys 14:05, 25 mar 2006 (UTC) No właśnie.. nie mogę sobie przypomnieć jak nazywa się system rymowania AA BB. Chyba rym parzysty? (w odróżnieniu od przeplatanego) - zmienię: zamiast rym sylabowy na rym parzysty.....

Zmieniłem bo było o jeden przymiotnik za dużo :)--Rodys 14:36, 25 mar 2006 (UTC)
Dystychiczny to to samo co parzysty? [dystychiczny - nie mam takiego słowa w moim słowniku ;)]--Rodys 14:43, 25 mar 2006 (UTC)
dziękuję za info :) a tak przy okazji a'propos "W moich hasłach można zmieniać na lepsze" proponuję wyrzucić końcówkę hasła wiersz (dwa akapity od "W czasach..."). Może nie mam poczucia humoru ale tam nie ma nic wspólnego z satyrą. Są tam jakieś dwie "prawdy oczywiste"...--Rodys 14:57, 25 mar 2006 (UTC)
Ja bym coś tam napisał ale się boję, że nastukam się w klawiaturę a KTOŚ usunie wszystko....--Rodys 15:05, 25 mar 2006 (UTC)
Jak napadnie mnie natchnienie i będę miał chwilę wolnego (jestem trochę zapracowany) to coś napiszę. A tak zmieniając temat to masz gg?--Rodys 15:10, 25 mar 2006 (UTC)

Włochy i Parodia

Uważam, że moje zmiany hasłach Włochy i Parodia były śmieszne. Czy jakbym napisał dupa, Chuck Norris albo o. Rydzyk to nie byłyby wycofane? BTW zmieniłem również hasło Konfucjusz -- jest co do wycofania i tam też. --rurzowy

Dyskusja_Wikipedysty:Rurzowy

Podczas zmian na stronie Dyskusja użytkownika:Rurzowy nie zastosowałeś się do polecenia na początku tekstu. Cofam więc Twoje zmiany. --rurzowy

Matematyka i inne :)

Dzięki za powitanie :). Z matematyką jest taki problem, że niemal cała jej "wyższa" część, oderwana od kontekstu jest zupełnie absurdalna - co wykorzystałem, bo spora częśc haseł które dodałem nie mija się z prawdą lub ją znieznacznie tylko przekształca :). Mam nadzieje, że kogoś to rozbawi... Pozdrawiam! Poq 18:51, 26 mar 2006 (UTC)


Przekier

Proszę przeczytać artykuł Hanna Gronkiewicz-Waltz i się okaże że, to ta sama osoba.

   


Hasła

W hasłach Benjamin Franklin i Hanna Gronkiewicz-Waltz poprawiłem słusznie, a ty to wszystko cofnęłaś!!! Jakim prawem! ?

--193.29.207.161 16:22, 29 mar 2006 (UTC)

To były bzdury. Szoferka 16:25, 29 mar 2006 (UTC)

Aha. Jakie??? Czyje??? Chyba Pani. Nie zwarzając już na to, że to Nonsensopedia. Prosze przecytać ostatnią zmianę w historii edycji obu haseł i to ja mam tam 100% rację, m.in to Hanna Gronkiewicz-Waltz dostała Złotą Glebę a nie Franklin i dodałem link do Pinkiego i Mózga [[ ]].

--193.29.207.161 16:32, 29 mar 2006 (UTC)

W ten sposób nie będziemy rozmawiać. Szoferka 16:35, 29 mar 2006 (UTC)

Słusznie. Lepiej nie kompromitować się i nie przyznać się do błędu... żałosne. Sugeruję, jednak zajrzeć do haseł i zobaczyć czy mam rację... Ostatnie zmiany jakie wprowadziłem to ZERO zmiany treści tekstu tylko szablon i link wewnętrzny to po co revert?

--193.29.207.161 16:42, 29 mar 2006 (UTC)

Zachowuj się, bo będzie ban. Skierowałam tę kwestię do autora hasła Złota Gleba. Szoferka 16:46, 29 mar 2006 (UTC)

Roztrzygam kwestię Złotej Gleby: to Hanna Gronkiewicz-Waltz ją dostała za śpiewającego gronkowca, należy wprowadzić szablon o glebie do tego hasła, a w haśle o Benjaminie Franklinie należy usunąć ten szablon i wszystko będzie OK.

Pozdrawiam,    

Dzięki, zmienione. Szoferka 18:10, 29 mar 2006 (UTC)

Ględzenie nikogo szczególnego.

Jako dziwaczne stworzenie zastanawiające się nad swym losem edytowałem sobie wątpliwej urody hasełko Wisła Kraków. Ostatnio skrobnąłem dwa zdania, by to conieco podlepperować, a tu przywrócono starą wersję. CZEMU?

I poza konkursem: Co w tym hasełku jest najbardziej beznadziejne?(nie chcę na chama wyjść, ale dotąd nie byłem chyba zauważany jak dotąd) --No body 16:54, 29 mar 2006 (UTC)

Re: Grafika:Kaczyzm.png

Dziękuję ;) Taka formuła musiała być umieszczona, bo gdy zamieściłem po raz pierwszy w Internecie tą grafikę we wrześniu ubiegłego roku to niesłusznie dopatrywano się w niej ukrytego znaczenia.


Sprawa dotycząca zadania domowego z informatyki

Droga Szoferko!

Piszę w sprawie hasła "Narty". Pytasz, co to znaczy, iż jest ono zadaniem domowym z informatyki. Śpieszę z wyjaśnieniami.

Rzecz cała przedstawia się następująco: Pani od informatyki prosiła, by każdy z klasy zalogował się na Nonsensopedii, stworzył tam własne hasło, a w piątek (czyli 31 marca 2006 r.) zaprezentował je Pani i klasie.

Zastosowałam się więc do tego polecenia i spłodziłam tekst, nie chcąc otrzymać oceny niedostatecznej, zwanej w szkole potocznie "pałą".

Chciałabym się dowiedzieć, dlaczego owoc mojej pracy jest usuwany? Czy umieszczenie hasła, którego jestem skromną twórczynią, na Nonsensopedii narusza w jakiś sposób jej regulamin? Pragnę dodać, iż zdaję sobie sprawę z tego, że moje hasło jest krótkie. Naprawdę nie mam pomysłu, co można by do niego dopisać. Ale czy z tego powodu trzeba je koniecznie usuwać?

Mam do Ciebie, Szoferko, gorącą prośbę. Czy moje hasło mogłoby pozostać na Nonsensopedii chociaż do jutra, bym udowodniła Pani i klasie, że odrobiłam to nieszczęsne zadanie domowe? Czy mogę je tu ponownie umieścić, nie bojąc się, że znów zostanie usunięte?

Jeszcze raz bardzo proszę i z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby.

Z poważaniem - skruszona --Lwica 12:34, 30 mar 2006 (UTC)


Pytanie odnośnie tych nieszczęsnych "Nart" i nie tylko

Przepraszam, że się naprzykrzam i dziękuję za wyrozumiałość, Szoferko. (Ja znowu w sprawie hasła "Narty".)

Nie rozumiem kilku rzeczy. Mam jednak nadzieję, że spokojnie mogę o nie zapytać, bo w końcu "kto pyta, nie błądzi", prawda?

A więc:

Piszesz, że "Nonsensopedia nie jest miejscem, gdzie można zaliczać prace domowe". Wobec tego gdybym nie napisała, że to hasło jest zadaniem domowym, mogłoby zostać? O co tu chodzi? Przecież nawet pisząc zabawną notkę encyklopedyczną przyczyniam się jakoś do rozwoju Nonsensopedii, bo chyba jest ona właśnie zbiorem zabawnych, a nigdy wulgarnych haseł. Zapytam wprost: Co jest nieprawidłowego w moim haśle? Czy w jakiś sposób narusza ono regulamin?

P.S. Na IRC-a nie mogę wejść, nie wiem dlaczego. Proszę więc: Jeśli ktoś chce mnie o coś zapytać, niech zrobi to gdzieś indziej. (Nie wiem... Jestem wszak początkująca użytkowniczką Nonsensopedii. Przeczytałam jednak regulamin, a także inne prawa tu rządzące.) Może na stronie mojej dyskusji?...

Wyczekująca odpowiedzi i ewentualnych pytań --Lwica 17:31, 30 mar 2006 (UTC)


Dziękuję za wyjaśnienia i próbuję odpowiedzieć na Twoje pytanie, Szoferko

Już wiem, dlaczego usunęłaś te okropne "Narty". Dziękuję Ci bardzo.

A dlaczego Pani mówiła o Nonsensopedii?

Hmm... Dobre pytanie... Jestem w stanie powiedzieć tylko tyle: Opowiadała o niej jako o przeciwieństwie Wikipedii. Przekonywała także, iż nawet na Wikipedii zdarzają się błędy oraz zupełnie nieprawdziwe hasła.

Dlaczego nie zapoznała się z zasadami Nonsensopedii?

Nie wiem.

No, cóż... Przepraszam za zamieszanie i dobranoc. --Lwica 18:36, 30 mar 2006 (UTC)

Jajko niespodzianka

Drugie, potwierdzam, jest do bani, ale trzecie uważam za całkiem ciekawe i zabawne, wiem z czym jest związane, mogę pod zdjęciem przytoczyć artykuły czym grozi palenie i posiadanie Ganji, ale nie wiem po co, samo oglądanie czy publikowanie zdjęć czy obrazków zakazane nie jest, rzuc okiem jak bardzo jest rozbudowany artykuł o tym na wiki i mozemy debatowac do bialego rana (wredny jestem;)) pozdr CoCo

W takim razie wytnę z obrazka samo jajko w barwach jamajki, bo jest ciekawe, chyba będzie ok? Bo na pomysł żebym zamalował sam liść chyba nie pójdziesz?:) Dzieki za rady, skorzystam... pozdr

Hasło Jurij Dadarin

Nie rozumiem powodów usunięcia hasła Jurij Dadarin

Zwierzak

Było mierne i bełkotliwe. Szoferka 14:18, 1 kwi 2006 (UTC)

też witam

Też witam : ).

Dewocja?

Proszę o uzasadnienie usunięcia haseł: Jan Paweł II ('Jan Paweł II - niesłychanie potężny człowiek. To On sprawił, że Chuck Norris i Janusz Tracz (z serialu "Plebania") płakali) i Janusz Tracz ('Janusz Tracz - okrutny, bezkompromisowy człowiek, którego najważniejszym celem w życiu jest niszczenie autorytetu Kościoła katolickiego. Płakał tylko raz: kiedy Jan Paweł II odszedł do domu Ojca).

Obrażały Jana Pawła II. Szoferka 20:21, 2 kwi 2006 (UTC)

A co tam jest z obrazy JPII? W takim razie postuluję o usunięcie hasła "Andrzej Lepper". A może chodzi wyłącznie o osobę JPII?

Tak, wyłącznie. Szoferka 20:31, 2 kwi 2006 (UTC)

Tak też myślałem. Dewocja.

Poznaj Cyklistę

Pochwalam :D messer hani, MD.

Portal:Literatura

Się zobaczy, damy radę :D messer hani, MD.

Rocznice

Acknowledged --Sos 17:28, 6 kwi 2006 (UTC)

.....

No i...?

--Sos 16:46, 6 kwi 2006 (PDT)

Już powiedziałęm ze nie interesuje mnie Twoje zdanie ani to czy czujesz sie komfortowo. To już tylko i wyłącznie Twój problem...

--Sos 05:26, 7 kwi 2006 (UTC)

Goethe

Dzięki śliczne. Takie rzeczy człowiek robi, gdy mu się nie chce pracować. Pozdrowionka! --Ouro 10:57, 9 kwi 2006 (UTC)

IRC

Serwer uniwersytecki nie wpuszcza mnie na IRC. Spróbuję coś wykombinować, ale nie bardzo mi przychodzi do głowy, co. Ale dzięki za miłe słowa, zrobiło mi się.... no miło :) --Ouro 12:00, 9 kwi 2006 (UTC)

Szablony

Hej, to znowu ja marudzę. Chciałbym zapytać, czy na Nonsensopedii mamy stronę, na której wymienione by były i zgrupowane wszystkie szablony (jak tutaj choćby), tak, żeby zagubiony edytor-nowicjusz w razie czego wiedział, co, gdzie i jak może? :)

I.... może by taką stronkę zrobić? :) w razie czego się tym zajmę chętnie. --Ouro 12:54, 9 kwi 2006 (UTC)

W kategorii o szablonach nie ma szablonu nowych artykułów, ale nie mogę tego zmienić <chlip>. --Ouro 13:57, 9 kwi 2006 (UTC)
Tak patrzę i patrzę... ale myślałem w sumie by wrzucić ten szablon do listy artykułów w kategorii, bo chyba tam byłoby jego miejsce, więc raczej potrzebowałabyś odblokować stronę kategorii choć na kilka minutek. Albo się za słabo znam na edycji :( --Ouro 14:05, 9 kwi 2006 (UTC)
Wyczaiłem, że strona kategorii jest odblokowana. Ładna strona z linkami, też sobie gdzieś coś takiego będę musiał. Mi chodziło bardziej o to, że aby dodać szablon do srtony kategorii [ściślej do sekcji 'Artykuły w kategorii bla bla'] trzeba odblokować raczej stronkę/artykuł, która/y ma być dodana/y do w/w kategorii, aby w kodzie wpisać mu link do kategorii. Czy marudzę za bardzo? --Ouro 14:14, 9 kwi 2006 (UTC)
Już zrobiłem, dziękuję. Zablokuj znowu. Takie tylko tam porządki. Ale jak będę za bardzo marudził to powiedz. Od kilku godzin tu siedzę i czytam i jestem zmuszony przyznać Ci rację, a propos tego, co napisałaś [ten motyw z wandalizmami]. Pozdrowionka. --Ouro 14:28, 9 kwi 2006 (UTC)
Zarumieniłem się jak dziewczynka :) dzięki. Postaram się nie zawieść. --Ouro 14:39, 9 kwi 2006 (UTC)

władcy polski

https://nonsensopedia.org/w/index.php?title=W%C5%82adcy_Polski&diff=75303&oldid=75285

^ dlaczego moje zmiany zostały odrzucone? Przecież to nonsensopedia!

Powoli kasujemy tę stronę, bo była wylęgarnią różnych nieśmiesznych treści. Szoferka 13:10, 9 kwi 2006 (UTC)

Różne treści

Dlaczego kasujesz informacje i historie o Leszku Szulwachu. To nie jest auto reklama. To że mam taki nick to nie powód byś ciągle kasowała informacje o nim i historie z jego udziałem. To jest pijak niewiedzący co to komputer! Prosze przestań kasować informacje o nim.

Brak podpisu. Szoferka 14:28, 9 kwi 2006 (UTC)

To jak mam pisać byś tego nie kasowała? Świat musi wiedzieć o Leszku.


To coś się nie starasz bo jest nich mnóstwo! Poza tym to nie prywata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!--Szulwach 15:42, 9 kwi 2006 (UTC)

Blok

Proszę podać temat zablokowania mojego sieciowego adresu IP 80.53.98.44 oraz czy istnieje możliwość jego odblokowania? /Łukasz Nowak

Zmiana oprogramowania, nic nie poradzę. Szoferka 22:41, 9 kwi 2006 (UTC)

Blok 2

Jakiś durny skrypt autobanujący mnie zbanował. Byłoby miło coś z tym zrobić. Wbrew pozorom większość internautów nie ma zewnętrznego ip. Żenada z Waszej strony. Moje ip:# 83.15.11.202 /KlapralMarchewa

Zmiana oprogramowania, nic nie poradzę. Szoferka 22:41, 9 kwi 2006 (UTC)

Dlaczego?!

Nie mogę nic dodawać bo uznaliście że mam ten sam IP co Szulwach. Możesz mnie odblokować?! Przecież nic złego nie zrobiłem, a Szulwacha nawet nie znam. Niedawno ktoś mi się włamał do konta GG, więc może tak ktoś mógłby korzystać z mojego IP. Powtarzam jeszcze raz: na moim kompie siada tylko jeden nonpedysta - ja, Aynahanir. Odblokuj mnie. Chcę dodać obrazek do konkursu wielkanocnego... --Aynahanir 09:09, 10 kwi 2006 (UTC)

Błąd w dodaj nową sekcję

poprawiłem błąd w linku dodaj nową sekcję, bo on tworzył sekcję w "Dyskusja wikipedysty" a nie "Dyskusja użytkownika". W związku z tym moje poprzednie uwagi są w: [[Dyskusja Wikipedysty:Szoferka]].

Klan odcinek 34278

Czy mogłabyś mi powiedzieć dlaczego przed paroma dniami usunęłaś mój artykuł Klan odcinek 34278??

Gildo 20:02, 10 kwi 2006 (UTC)


Kurcze, wygląda na to, że zmiana oprogramowania spowodowała usunięcie starzych dyskusji. Sorry ;( Gildo 20:05, 10 kwi 2006 (UTC)

(Przenoszę. Szoferka 20:19, 10 kwi 2006 (UTC))
Odpowiem potem, nie mam teraz głowy w związku z tymi reformami. Szoferka 20:19, 10 kwi 2006 (UTC)

Upgrade oprogramowania

Straszne jaja z tym oprogramowaniem Wikii. Na szczęście trzeba było iść na uczelnię i nie musiałem tego cały dzień przeżywać ;) Twoja strona użytkowniczki i dyskusja też się raz pojawiają a raz znikają. Ja tylko tak... pozdrowienia :) --Ouro 20:26, 10 kwi 2006 (UTC)

Wiem, nawet nie mogę sie zalogować an dłużej. Trwają na nas betatesty. Szoferka 20:36, 10 kwi 2006 (UTC)
Może do jutra wszystko wydobrzeje? Oby. Good night. --Ouro 20:40, 10 kwi 2006 (UTC)
Powrót do strony użytkownika „Szoferka/Archiwum01”.