Otwórz menu główne

Spis treści

Szowinizm? a tendencjonalizm polityczny?

W przypadku kobiety nie można mówić o szowinizmie... Poza tym, nalezy umiec rozgraniczac wypowiedzi cynicznie ironizujące utarte poglądy...


odnosnie 'wałek do ciasta'

Na cenzurowanym w portalu bez cenzury

Zamiary Nonsensopedii, jak mniemam, oscylują wokół ośmieszania tendencji antydemokratycznych, propagujących radykalne i nieracjonalne zachowania a także wszelkie przejawy bezmyślności we współczesnej Polsce czy świecie... Z tego co widzę, to jest cała rzesza użytkowników - autorów niezadowolonych z autokratycznych decyzji Pani-Ja Wiem Najlepiej-Wyroczni w Sprawach Etyki i Poszanowania Zasad Wolności Słowa Portal zmienia swój obraz w moich oczach na rzecz witryny prywatnej, swoistego rodzaju bloga, którego Autor/Administrator/Moderator uzycza miejsca na sieci tym, którzy uzyskawszy paszport sita subiektywnych odczuć wyżej wymienionego, wzbogacą portal ów o własne teksty zrzekając się praw do zachowania ich w stanie nienaruszonym. Jeżeli Waćpanna jesteś taką obrończynią poprawności politycznej, usunąć powinnaś 75% zapewne z tego portalu... Mniemam jednakże iż osobiste pobudki kierować Panią mogły, gdy zareagowała natychmiastowym usunięciem definicji, w której obrażone zostały kobiety czytające wypociny Pani Grocholi. Inteligencja bowiem jest cechą pozwalającą ocenić czy dana wypowiedź traktuje o przekazie semantycznym bezpośrednim, czy też odrzucając pozory otwartego przekazu zamiast przyklaskiwać populistyce, jej nie napiętnowała. Szczerze żałuję, że społęczeństwo nasze tak ubogie jest w tę cechę wprost bezcenną... i tym większy mój żal iż przejawia się brak ów u osób, które więcej do powiedzenia mają bądź głośniej krzyczeć potrafią. Pozdrawiam serdecznie życząc więcej rozwagi a zabawy pozostałym użytkownikom. Nie wiem dlaczego, ale na myśl mi przyszedł Orwellowski folwark...

Dominika Szark [Szyderca]

Politykowaniem daleko nie zajedziesz. Szoferka 11:31, 11 kwi 2006 (UTC)
Cóż za odpowiedź, mająca znamiona riposty... Swoją drogą: w pełni popieram wywód dot. poprawności politycznej. Przyjęło się w społeczeństwie naszym, że kpi się np. z L. Kaczyńskiego (godło polski zostało sprofanowane - orła przerobiono na kaczkę; ma to znamiona przestępstwa) i administratorzy akceptują tę "kpinę", choć "z urzędu" są zobligowani do usuwania takich treści. Kpienie z Leppera, Kaczyńskich, Rydzyka jest "trendy" (tfu, tfu, tfu); pospólstwo uwielbia taką satyrę. Jeśli natomiast napisze się coś o niejakim Karolu Wojtyle alias Jan Paweł II, że Jego śmierć doprowadziła do zjawiska socjologicznego: masowej dewocji i hipokryzji, a także dopisze się w (formie kpiny), że płakał po Nim Chuck Norris i Janusz Tracz z Plebani (to jest NONSENSOPEDIA!!!) P. Szoferka tego typu treści usuwa.
I na koniec liryczny utwór streszczający to co powyżej (bo przecież "politykowaniem daleko nie zajadę"):
Tu jest jak na Biołejrusi;
na Alka nic złego nie twórz,
władza nihilistów dusi,
tak też tutaj bywać musi.
G. Pokolski

Hmm

Dlaczego mi podbiłaś? Czy podbiłaś mi oko, czy raczej w sensie 'podbijam cenę na Allegro'? Człowiek ledwo trzy edycje zrobił dziś a już oberwał... --Ouro 16:17, 11 kwi 2006 (UTC)

Aaaa, takie buty. Spróbuję, chwilka... --134.95.94.65 16:20, 11 kwi 2006 (UTC)
To ja byłem --Ouro 16:22, 11 kwi 2006 (UTC)
Niestety, nadal to samo - mIRC także nie wpuszcza mnie, serwer uniwersytecki zwraca mi, że nie mam zezwolenia na korzystanie z tego serwera. Nie obejdę. Dziś nie pogadamy, a szkoda. --Ouro 16:33, 11 kwi 2006 (UTC)
Ale mi miło strasznie i w ogóle --Ouro 16:34, 11 kwi 2006 (UTC)
To mi jeszcze bardziej miło i w ogóle :) dziękuję, cieszę się, że się spodobał, i będę trzymał kciuki za niego :) a jak masz private coś bardzo to mi wyślij maila. --Ouro 16:39, 11 kwi 2006 (UTC)
Aaa, takie buty... z tym będzie gorzej, bo ja dostęp tzw. normalny, czyli studencki, czyli darmowy mam tylko. Czyli że z irc na razie nici, na to wygląda... --Ouro 16:44, 11 kwi 2006 (UTC)
Jestem zaszczycony, naprawdę. Nadaję się? O ile mnie pamięć nie myli mam całe 34 edycje, głównie dyskusje z Tobą :) . Przemyślę - idę na spacer. --Ouro 16:50, 11 kwi 2006 (UTC)
Nie przebiję Cię, bo oficjalnie jestem zarejestrowany od listopada zdaje się :) edycji 44, popatrzyłem. Naprawdę idę się przejść, póki jeszcze trochę dzień. Dzięki za uznanie :) --Ouro 16:53, 11 kwi 2006 (UTC)
Tak patrzę i patrzę... miło świecić światłem admina, ale nie wiem, czy podołam, czy będę miał tyle czasu aby tak walczyć uporczywie jak Wy [Ty to chyba tu cały dzień siedzisz, jak cię mogę!]... dajcie mi jeszcze trochę czasu, zobaczę, czy bym wytrzymał. Hani.md trochę ma racji z tym, że mało edycji. No i nie wiem, czy się nadam.
A na uczelni nie byłem, dziś mam w ogóle wolne, tylko poszedłem się przejść, w końcu trochę wypada pozwiedzać nowe miasto, nie? --Ouro 19:41, 11 kwi 2006 (UTC)
Ja się domyślam. A potem będzie 'no patrz, wybralim go, a on przychodzi do pracy kiedy chce' ;) no dobra, pomyślę znowu. Na razie frajdę sprawia mi pisanie :) --Ouro 19:54, 11 kwi 2006 (UTC)
Szczerze? Wolę jednak prowizorycznie najpierw popisać, poczuć klimat. Tak mi się wydaje... chyba. A w noworocznych postanowieniach miałem, że będę bardziej zdecydowany! Ugh! --Ouro 14:37, 17 kwi 2006 (UTC) A niby jest jak chciałem ale nie czuję się z tym dobrze. Jak bym kogoś zawiódł. --Ouro 14:51, 17 kwi 2006 (UTC)
Chyba na razie wolę pisać :) nie miej mi tego za złe, że wycofałem się. --Ouro 15:50, 17 kwi 2006 (UTC)

Dlaczego?

Ciągle kasujesz moje artykuły o Mątwach, jesteś jakaś dziwna. Pewnie teraz też mi napisesz że to prywata?--Szulwach 19:33, 11 kwi 2006 (UTC)

Nie, są zwyczajnie kiepskie. Szoferka 19:37, 11 kwi 2006 (UTC)

Jak twierdzisz że moje są kiepskie to chyba innych nie czytałaś?--Szulwach 19:46, 11 kwi 2006 (UTC)

Przekierowania

Nie wkurzaj mnie z tymi przekierowaniami! Setki beznadziejnych przekierowań tworzonych tylko po to, aby sobie byly i nigdzie nie linkowały to śmieci! pzdr =ZelDelet=(> 08:26, 12 kwi 2006 (UTC)

Bug

Znalazłem buga który można lekko, łatwo i przyjemnie wykorzystac do ataku hakerskiego na nonsensopedię. Za pomocą tego użytkowik nie posiadający uprawnień może edytować wygląd strony głównej. Pzodrawiam, Nezumi

MS

Mają związek. Te trzy osoby należą do grupy Mędrców Syjonu, więc pomyślałem tak samo jak w przypadku Potężnych i Przedwiecznych by dać linka w artykułach.

   15:06, 14 kwi 2006 (UTC)

Ok. Dzięki.

   15:20, 14 kwi 2006 (UTC)

No dobra, ale Dominator II jest moim hasłem, napisanym od początku do końca przeze mnie. Lecha Kaczyńskiego mogę w gruncie rzeczy usunąć z grupy.

    10:32, 16 kwi 2006 (UTC)

Dlaczego zabraniasz mi modyfikowania MOJEGO własnego hasła?

Przepraszam bardzo, ale to zakrawa na kpinę. Postać Babci Jadzi została wymyślona przeze mnie i jest jednym z najstarszych haseł w NONSENSOPEDII. Ja sam działam z małymi przerwami od początku istnienia tej strony, wiem doskonale co mówię. Dlaczego absolutnie śmieszne jest, jak usuwasz wpis do hasła, które ja wymyśliłem i wpisałem. Ktoś dopisał tylko do hasła jakieś głupoty o Genowefie Jadźwig, konkursie na najbardziej całuśne usteczka i I sekretarza KPG. To te wpisy powinnaś usunąć!!!

KNUR

Brak podpisu i linków. Szoferka 15:34, 14 kwi 2006 (UTC)

Strona główna

UWAGA!!! UPDATE'OWAŁEM STRONĘ GŁÓWNĄ!!! Teraz tak:

  • artykuł na medal generuje się losowo (raz pokazuje się jeden a raz inny)
  • grafika na medal też
  • ciekawostki też

Porobiłem nowe szablony, stare zostały, gdzieśtam się szwyndają... Wszystkie szablonyt użyte na stronie głównej są tu: [1]

ufff... jak co to pytać....

--Sos 06:04, 16 kwi 2006 (UTC)

!?

To nie jest żadne propagowanie nazizmu! Chyba nie widziałaś hasła nazizm... --Al Capone 15:13, 16 kwi 2006 (UTC)

Kot

Dlaczego usunęłaś z artykułu Kot ten link: [2] Przecierz tamta twórczość jest taka genialna, że warto ją chyba u nas linkować :) JaBoJa 22:51, 17 kwi 2006 (UTC)

IReC

Zapraszam na IRCa, samemu tam mi się nudzi :D Hani.MD 13:19, 20 kwi 2006 (UTC)

Interwiki

Interwiki działają do wszystkich wydań Nonsensopedii czy tylko do niektórych? (to tak BTW :P) Bo na absurdopedia.wikia.com dodawać nie można. Michał 20:58, 20 kwi 2006 (UTC)

Takie tam

Fajna fotka Goethego :) przepraszam że nie pojawiam się, ale przede mną kilka dni intensywnej pracy. Obiecuję potem poprawić się. I dzięki za nominację :)

Domyśliłem się... ta kwestia gdzieś mi tam siedzi, nadal, naprawdę. Namyślę się znowu. No właśnie. --Ouro 21:17, 20 kwi 2006 (UTC)

Szoferkopedia

Dobre :D Miażdżące :D dobra, kończe bo mam informe :P

Sos 08:09, 21 kwi 2006 (UTC)

Hogfart

Uprzejmie proszę o przywrócenie artykułu o Hogfarcie.

194.88.154.12 14:58, 21 kwi 2006 (UTC)

Jest setnym hasłem o tym samym, o linkach, nie przywrócę go. Szoferka 15:18, 21 kwi 2006 (UTC)

Lidl

Hay Szoferka! Robiłem taką edycję Lidla, ale widzę, że treść haseł jest szczegółowo kontrolowana i zapewne może wyrażać jeden rodzaj poprawnego humoru (trochę na ten temat piszesz we swej definicji podejścia do haseł), bo rugowałeś tę edycję, niczym niewiarygodną sprośność. Czy tak? Zatem nonsensopedia ma mieć swój sens... Jaki? Czyj pogląd ma wyrazać?

Poniżej treść mojej edycji (całkowicie nonsensopedyczna)

==Właściwie== Właściwie o [[kopytko|Lidlu]] można napisać baedzo wiele - tylko po co? Zatem pomińmy temat milczeniem i piszmy dalej na tematy zwiazane z [[popokultura|popokulturą]] czy też [[nienasycony kwas|kwasami nienasyconymi]]. ===Popokultura=== Definicję słowa popokutura znajdziesz tutaj: [[popokultura|1]] Druga alternatywną definicję słowa popokultura znajdziesz tutaj: [[popokultura (definicja alternatywna)|2]] Jeżeli zadna z tych definicji nie jest zgodna z Twoim niesprecyzowanym wewnętrznym pszekonaniem zajrzyj tutaj: [[baran|3]] ==Wracając do Lidla== Wracając do Lidla po wizycie w domu natknąłem się na [[śmieć|śmiecia]], który siedział z [[biedronka|biedronką]] przez duże [[b]], czyli bIEDRONKĄ. Zachęciłem [[go]] by przyłączył się do mojego powrotu. Zdecydowanie zaprzeczył poczem naszedły go [[wątpliwości]].

Czy mogę założyć hasło "Lidl (definicja alternatywna)"? Pozdrawiam 213.158.197.37

Puk Puk...

213.158.197.37

  • Jasne. Chciałeś napisać, że takie hasło jest "nienonsency"

213.158.197.37

Heads up

Ja tak tylko chciałem zwrócić uwagę na Dyskusja cytatów:Strona główna. Nie chciałbym, żeby to się gdzieś prześlizgnęło przez sito, zależy nam na szybkiej reakcji. :) TOR 00:51, 24 kwi 2006 (UTC)

E-e, nie wystarczy. Zgodnie z GFDL musi być podanych przynajmniej 5 głównych autorów. I najlepiej chyba to zrobić w artykule + w opisie pierwsze edycji. TOR 01:25, 24 kwi 2006 (UTC)

pzpu

dlaczego usuwasz PZPU to jest parodia PZPR czemu co musze zmienić marcel marcelekwroblek@wp.pl

Jeszcze bardziej mylący niż "mylący tytuł" mylący temat/nagłówek

Nie opierdalam się, Wiesławo Szoferko Jadziuniu, tylko dziś i jutro mam próbne egzaminy i potulnie się uczyłem :D Hani.MD 07:47, 26 kwi 2006 (UTC)

Prywata

Dlaczego wszystkie moje hasła są uważnane za prywatę? Np. Czapka Zbigniewka i Leszek Szulwach? To trochę nieuczciwe, czy prywatą może być osoba którą zna minimalnie cała gmina? Paza tym jaka jest prywata w Czapce Zbigniewce? Pisze do ciebie bo mam nadzieję że mi odpowiesz, a nie zbanujesz.

Proszę o odpowiedź.--Szulwach 11:14, 26 kwi 2006 (UTC)

Dodatkowe lata

Hej, o ile się nie mylę, chodzi o to, aby dorzucić kilkaset stron lat (tych przed ~1300), a do tego adekwatne dziesięciolecia oraz wieki !?! Przypuszczam, że jesteś niezadowolona z aktualnego układu linkowania w stronach lat - jeżeli tak to zmiana tych kilkuset istniejących stron będzie masakrą (w wersji z ręki) dlatego jedyne rozwiązanie to napisanie bota. Ja jednak uważam, że istniejący sposób linkowania jest całkiem ok, a jedyne co trzeba robić, to analogicznie dodać kilkaset lat wstecz.

A jak to zrobić? Wklepanie z ręki, absolutnie odpada. Bez problemu da się stworzyć (czyt. jestem chętny) algorytm, który dla podanego roku zwróci odpowiednią zawartość strony (zwróć uwagę, że każdy rok ma niepowtarzalną zawartość, bo jest "centrowany" wśród linków). Jeżeli nie uda mi sięzrobić bota, to można odpalić program wpisać rok np. 1254 i skopiować zawartość do artykułu o takiej samej nazwie.

Co o tym sądzisz? Klapi 16:56, 26 kwi 2006 (UTC)

Nie rozumiem!:/

Tym razem nie rozumiem co jest źle. Żadnych wulgaryzmów. Chodzi mi o Prostate, Frajera i co najważniejsze o Palec. Dlaczego zostały usuniete. Palec był naprawde fajny. Prostata krótka ale zwięzła. No Frajer lekki niewypał, ale... Reszta jest przeciez ok!

Bezsens

Wysłałem moj artykuł do kilkunastu osób z gg i wszyscy sie śmieli z palca!! Każdy ma inne poczucie humoru, a artykuły nie powinny być podporządkowywane jedynie pod Twoje poczucie humoru!! Porażka, tyle powiem!!

A co to ma do rzeczy

Co to ma do rzeczy, czy ty znasz to na wylot czy nie! Dodajesz to co Ci sie podoba i to nazywasz humorem wysokiego lotu! Spójrz też z tej strony, że nie wszyscy są tacy jak Ty! To sie staje poprostu śmieszne. Spójrz ile osób apeluje w ten sposób. A ty raczysz tylko wyśmiać jego humor jednym zdaniem dodanym z wielką niechęcią. Pokaz innym tego palca! Zobaczymy co nonsensopedyści o tym powiedzą!

Czemu hatifnaty nie moga byc

Dlaczego moje hatifnaty sa usuwane

Re: Słownik Deskorolkowo-polski

Właściwie to nie wiem ale w takim razie to gdzie to mam pisać, co do diabła? JA TU TO DO DIABŁA NAPISAŁEM BO JUŻ WIEM ŻE W TEJ SZERZĄCEJ KŁAMSTWA WIKIPEDII BY USUNELI NATYCHMIAST, A W GŁUPIE DOWCIPY... TO PROSZĄ OTO BY PISAĆ TUTAJ. CO MAM ROBIĆ?!?--Kubboz 11:29, 27 kwi 2006 (UTC)

KŁAMSTWO!!!

Czemu masz w swojej Wieży znaczek, iż nie jesteś w komitecie powitalnym? WŁAŚNIE POWITAŁAŚ NOWEGO NONPEDYSTĘ!!! :D Hani.MD 15:58, 27 kwi 2006 (UTC)

Oki, oki :D messer hani, MD.

Szablon:Błe

Mam taką nadzieję :D Hani.MD 21:57, 29 kwi 2006 (UTC)

Do "czynu społecznego"

Ta kolejka znajduje się w wojewódzkim parku kultury i wypoczynku w Chorzowie i łączy trzy punkty. Wesołe miasteczko-Stadion-Planetarium.Można ją podciągnąć pod kolej, bo to jest kolej, tylko że naziemna.Co do bezużyteczności miałem na myśli prace w stylu "syzyfowych"- sianie trawnika przed zakładem pracy a miesiąc później układanie betonowych płyt pod parking. Popytaj rodziców. Pozdrawiam! dowgal

Admin

Szybko, bezboleśnie i bez ogólnodostępnego głosowania :). Pozostaje mi tylko serdecznie podziękować ! ᒦᓂᐊ

To co napisałem tyczy się wszystkich. Więc prosiłbym o przekazanie (nie chce mi się pisać wszędzie) ! ᒦᓂᐊ

irc

Afganistan

Czemu wciąż przywracasz zdanie w haśleAfganistan: "Na wiosce znajdują się największe podziemne złoża sików i odchodów mieszkanców i bydła chorującego na ptasią grypę."? Uważam, że jest średnio dowcipne... --Rodys 03:43, 2 maj 2006 (UTC)

Wywaliłem 5 niepotrzebnych (pustych) linków, można już chyba wyawalić stuba info...--Rodys 04:05, 2 maj 2006 (UTC)
Wywaliłem link Klewki. Czas się zdrzemnąć, oddalam się dobranoc/dzień dobry--Rodys 04:17, 2 maj 2006 (UTC)

Gra:Gra

Cześć. Ja w sprawi hasła Gra:Gra. Ciężko mnie zastać na ircu, wiec chyba lepiej jak porozmawiamy przez dyskusję. Co do hasła: czytał orginał angielski? Jeśli nie to przeczytaj, on chyba najlepiej tłumaczy o co chodzi w tym haśle. Pozdrawiam 05:42, 2 maj 2006 (UTC)Egon

Strona główna – odbezpieczać???

A w zasadzie to Strona główna nie powinna być na stałe zabezpieczona?--Telefon 00:00, 4 maj 2006 (UTC)

"Wieża ciśnień"

Jak się robi tą wieze cisnien??? i jakie wybrac specjalności w tej wieży cisnien???? pzdr

Lenin i Wielcy Przedwieczni

Witaj, Szoferko! W artykul o Leninie napisane jest, że jest Wielkim Przedwiecznym. Aby konswekwencji stało się zadość, chciałem dodać go do wykazu-tabeli na stronie o Wielkich Przedwiecznych. Ta jednak jest zablokowana . Czy mogłabyś ją na chwilę odblokować, żebym mógł umieścić wpis o Leninie (np. specjalne moce - miotanie młotem (i sierpem)). Pozdrawiam, Knur

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/W%C5%82odzimierz_Ilicz_Lenin - Lenin http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Wielcy_Przedwieczni - Wielcy...

test

Logika

Coś na to zaradzę, (na dublowanie sie logika i metody dowodzenia twierdzeń. daj mi tylko trochę czasu bo dzisiaj jestem cały dzień w pracy :)--150.254.235.202 11:16, 7 maj 2006 (UTC)

Re: ANM

Dziękuję za uznanie i docenienie mojego hasełka. :-) Pozdrawiam     13:48, 7 maj 2006 (UTC)

Blokowanie

A czy nie lepiej nie blokować takich idiotów jak 212.191.170.5, lecz nazbierać nieco więcej ich „wyczynów” i zgłosić do abuse? Nie wiem, tak tylko się pytam...Telefon 21:56, 8 maj 2006 (UTC)

Niektóre abuse odpowiadają i reagują. Aż byś się zdziwiła, jak skutecznie... Telefon 22:11, 8 maj 2006 (UTC)

Re: Wachowscy

Nie bardzo jest to hasło. Nieśmieszne i lipne, napisane chyba od niechcenia, przynajmniej takie jest moje zdanie.     17:20, 9 maj 2006 (UTC)~

Zabezpieczanie stron

Może i nie ma potrzeby zabezpieczać, ale czy jest potrzeba odbezpieczać? Poodbezpieczałaś wszystkie zabezpieczone strony adminów (do czego masz oczywiście prawo), tylko ja się pytam – dlaczego Ci przeszkadza, że one są (były) zabezpieczone? Strona użytkownika niejako z definicji powinna być edytowana jedynie przez niego... Telefon 23:04, 9 maj 2006 (UTC)

Cytat: „tak jak każda inna strona obecna w danej Wikii, jest jej częścią i powinna być dostępna do edycji dla każdego” (podkreślenie moje). No to w takim razie zlikwidujmy w ogóle mechanizm zabezpieczania stron. A dopóki on istnieje, to pozwól z niego korzystać... Telefon 23:18, 9 maj 2006 (UTC)
Aha. Myślałem, że mam jakieś prawa autorskie do swojej strony, ale widocznie się myliłem :) A niby w jakim celu ktoś miałby edytować moją stronę? W żadnym. Tak więc chyba mogę profilaktycznie ją zabezpieczyć? A żadnych uprawnień nie nadużywamy. I jeszcze jedno – zwykły user też spokojnie może się zwrócić do każdego admina o zablokowanie swojej strony. Pozdr. Telefon 23:31, 9 maj 2006 (UTC)
Z faktu, że coś jest własnością publiczną, nie wynika jeszcze, że każdy może to coś dowolnie modyfikować. W celu zmiany kategorii i poprawienia błędów to może się wpisać w dyskusji. Edytować w celu wandalizmu? LOL. Od eksperymentów są brudnopisy. Nie chodziło mi o zwracanie się o odblokowanie przy każdej edycji, a jedynie o to, że jeżeli dany user uzna, że jego strona jest już wypieszczona, to może (ale oczywiście nie musi) poprosić admina o jej zablokowanie. Telefon 23:46, 9 maj 2006 (UTC)
Wszystko jasne. :) Powiedz mi tylko, proszę, dlaczego i w jakim celu ktoś miałby edytować stronę innego użytkownika (nieważne, czy admina, czy nie). Ale konkretnie, a nie w stylu „bo to własność publiczna”. TIA. Pozdr. Telefon 00:14, 10 maj 2006 (UTC)
Na tamto Twoje to już Ci odpisałem, i wszystkie Twoje argumenty zbiłem. Telefon 00:28, 10 maj 2006 (UTC)

IRC

Skąd ściągnąć program, a może lepiej jak on się zwie, żeby móc wejśĆ na IRC-a? On jest chyba w Javie, ale ja nie wiem co zrobić dlatego prosze o rade :D d@mi® 12:56, 10 maj 2006 (UTC)

No nadal jakoś mi nie wychodzi :D d@mi® 13:10, 10 maj 2006 (UTC)

Pytanko

Forum Nonsensopedi

Witam, Piszę z zapytanie czy mógłbym utworzyć forum Nonsensopedi. Na razie darmowe w serwisie mojeforum.net (przykładowy adres utworzonego na tym serwisie forum to: www.XXX.bo.pl). Nonsensopedyści mogli by wymieniać uwagi w bardziej "trwały" sposób niż ma to miejsce na bramce IRC. Oczywiście administratorami byliby administratorzy Nonsensopedi. Pozdrawiam, strusmb

Edit: Jestem za bardzo uparty :) http://www.mojeforum.net/nonsensopedia/

Irec

Albo mi, albo wam nawala IRC. Nie wiem co jest, ale jestem sam na kanale [[Terrapodian]] Ni!

Bełkot

Definicja tego serwisu stała się dla mnie zbyt absurdalna i jej zrozumienie wykracza poza moje możliwości. Żegnam i zyczę powodzenia w tworzeniu Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru. --tytusse 21:29, 11 maj 2006 (UTC)

Dziękuję. Szoferka 21:31, 11 maj 2006 (UTC)

Blokowanie Neostrady

Nie jestem na Nonsensopedii od wczoraj i dosyć się zdenerwowałem, że ostatnio nie mogę edytować artykułów, kiedy wchodzę z Neostrady - nawet gdy się zaloguję. Rozumiem, że możecie chcieć blokować ogólnie całą pulę IP Neostrady, bo jest ona dosyć anonimowa, ale nie rozumiem, czemu blokujecie także zarejestrowanych w serwisie użytkowników tej usługi TP SA. Pozdrawiam i liczę, że coś z tym zrobisz. Gildo 22:28, 11 maj 2006 (UTC)

Szkoda - pozostaje mi jedynie zabawa z proxy :( Gildo 22:39, 11 maj 2006 (UTC)
Przepraszam ale dlaczego tylko Neostrady o zakresach 83.28.x.x, 83.29.x.x, 83.30.x.x i 83.31.x.x są blokowane, a inne nie??? Albo wszystkie, albo żadna... Telefon 23:02, 11 maj 2006 (UTC)
OKi, rozumiem. Telefon 13:38, 12 maj 2006 (UTC)


SKaraga! (i to nie Piotr)

https://nonsensopedia.org/w/index.php?title=Wojsko_Certanu&action=edit

Czemu "to" zostało skasowane? Było napisane z sensem, a jedyny komentarz do skasowanie ti "bełkot". W Nonsensopedii jest wiele artykułów, które są napisane na "odpierdziel się". I napewno ten(jeszcze nie skończony) nie należał do "bełkotu". :]

Nie ma żadnego problemu, żebyś oznaczył artykuł, który Twoim zdaniem nie powinien istnieć w Nonsensopedii, szablonem {{kasacja}} i tak samo opisał zmianę, a my się nim odpowiednio zajmiemy. Szoferka 11:41, 12 maj 2006 (UTC)

Re: Bolek

Jak powszechnie wiadomo z Radia Maryja, Wałęsa był tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Bolek.

Krosno

Dlaczego skasowałaś napisaną przezemnie historie Krosna? Nie chce się kłócić że tego robić nie powinnaś ale chce się dowiedzieć co złego było w tym na co poświęciłem pół godziny. Napisz tylko dlaczego to zostało skasowane.

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Krosno Jeśli dalej nie pamiętasz to zobacz w Historia i autorzy :)

strusmb

Interwikis

Hey, thanks for adding interwikis to the Spanish uncyclopedia. I think you should konw that Carlb (from english and french uncyclopedias) sporked a bot from wikipedia or mediawiki that makes part of the job automatically. You can contact me at uncyclopedia:user:Rataube --Rataube 20:33, 13 maj 2006 (UTC)

Odblokowanie

Czy mogłabyś odblokować na chwilę hasło Hanna Gronkiewicz-Waltz, bo chciałbym tam coś zmienić.     13:52, 15 maj 2006 (UTC)

Dzięki.     14:14, 15 maj 2006 (UTC)

Propozycje

Dokładnie nie wiem jakie prawa obowiązują na Nonsensopedii, ale zauważyłem, że do niej można przesłać każdą grafikę bez podowania licencji. A więc mam pytanie: czy na Nonsensopedie można przesłać każdą grafikę nawet chronioną prawem autorskim? Przeglądając Nonsensopedię zauważyłem kilka(nascie?) grafik wątpliwej działalności. Zauważyłem również że wszystkie strony meta są pisane językiem żartobliwym, czy nie lepiej by było gdyby tylko artykuły były śmieszne a całą administrację zrobić na poważnie? I ostatnie pytanko, jest osobna kategoria na wszystkie pliki graficzne? A jeżeli by nie było może warto by coś takiego stworzyć (np. Kategoria:Grafika). Mich@ł 21:37, 15 maj 2006 (UTC)

Sztuka iluzji

IMHO sztuka iluzji pasuje do kategorii imitacje. Ale skoro dotyczy poniekąd polityki to w kategorii polityka też powinna zostać (przynajmniej tak mi się wydaje). W końcu i tak zamierzam stworzyć kategorię sztuka iluzji, ale to dopiero jak napiszę kilka artykułów z tej dziedziny. Mich@ł 23:38, 15 maj 2006 (UTC)

Nie wiem, jak nazwać tę sekcję

Jakby co, to wykasuj. Jesteś na Nonsensopedii prawie 24 godziny na dobę... Po co inni administratorzy? :) Telefon 00:03, 16 maj 2006 (UTC)

Nie musisz drukować swoich teorii. :) Zapomnij na chwilkę o emailowstręcie i napisz tutaj: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Telefon 00:13, 16 maj 2006 (UTC)
Wyjątkowo nie idę na IRC-a, za to idę spać. emailowstręt jak się patrzy. :> Sorki :) Telefon 00:21, 16 maj 2006 (UTC)
IRC Telefon 00:38, 16 maj 2006 (UTC)

Dyskusja:Marian Jurczyk

Odpisałem i poprawiłem linki. Papa, Klapi 09:48, 17 maj 2006 (UTC)

Spokój

ja sie zgadzam ale nie rozumiem o co chodzi w moich bezsensownych edycjach :/

Mieciak 16:17, 17 maj 2006 (UTC)

ok dzięki Mieciak 16:21, 17 maj 2006 (UTC)

dlaczego wyrzucasz moje edycje? Przecież w artykule o MacGyver jest napisane, że to on wynalazł podziw! I skro wynalazł wszystko, to wynalazł też cóś!!! No i czego skasowałeś Bo chuj - jako "ostateczny" argument wspominał kiedyś titus z acid drinkers, więc jest ency!!!!!

bo chuj

DLACZEGO TO USUWASZ?? inaczej - czy nigdy nie słyszałeś jak ktoś mówił "nie zrobię/nie dam/ itp/ .... BO CHUJ"??????


a nie pomyliły ci się strony? to jest NONSENSpedia!

  • Bo chuj było zajbiste, proszę o przywrócenie artykułu! 195.116.53.58 12:04, 27 maj 2006 (UTC)

:)

Hej. Mam trochę urlop stąd, bo jakieś zaliczenia do napisania, praca, ostatnio sobie drugą stronę pisałem, więc też gdzieś mi umysł odwędrował w jakieś inne rejony. Ale pamiętam, jestem. A nawet Nonsensopedię podlinkowałem u siebie na stronie, ano! Nie bój się - jeszcze wrócę. --Ouro 21:11, 17 maj 2006 (UTC)

Kotuś, gol do własnej bramki - oficjalnie sesję w tym roku zakończę dopiero we wrześniu :) obiecuję pojawić się wcześniej. --Ouro 21:15, 17 maj 2006 (UTC)
Ps. też miałem pomysł na logo, ale tytle - a już na pewno piksele - stawiam niezbyt skoro. Też jestem za pozostawieniem starego. --Ouro 21:25, 17 maj 2006 (UTC)
Gdzieś tam też wspomnę, dzięki. Na razie logo jest spoko, się trafi ktoś z talentem to zrobi śliczniejsze. Logo powinno, tak na moje, też być leTko nonsensowne. Ale ładne, w sensie estetyczne. Ja zmysłu estetycznego nie posiadam, o czym może zaświadczyć choćby moja rodzina, więc się na razie nie podejmuję. --Ouro 21:33, 17 maj 2006 (UTC)
Ano, znam, znam. Na obcojęzycznych antycyklopediach gościłem nieco dłużej niż na naszej skromnej, ciasnej ale własnej... wierz mi, chętnie bym popisał, pobawił się, ale - szczególnie teraz - nie jest to najszczęśliwszy okres. Nie dość, że mam zaliczenia do końca czerwca, to jeszcze są to zaliczenia nudne. Na marginesie, strasznie mi się miło zrobiło jak zobaczyłem, że mnie wykaczyłaś na Wiki. Dobra, koniec służby. --Ouro 21:42, 17 maj 2006 (UTC)
Po niektórych ludziach, jakich znam, niepodobna byłoby stwierdzić, że taka reguła istnieje. Ale masz rację - to wszystko z czasem. Angielska Uncyclopedia wzbudza mój niekłamany podziw. --Ouro 21:49, 17 maj 2006 (UTC)

Nadzwyczajna narada?

Nadzwyczajna narada o 18 ? zobacz na godzinę przy podpisie i pomyśl, że cię jeszcze na ircu nie ma d@mi® 16:13, 18 maj 2006 (UTC)

Szablon na dziś

Kotuś, coś z szablonem dzisiajszym [Maj 19] jest nie tak, luknij na główną, jest dziura. Pozdrowionka. --Ouro 09:42, 19 maj 2006 (UTC)

Odp: Szablon:Pilkarz

Chociaż bardzo się starałem, nie znalazłem powodu, dla którego te dane są nieodpowiednie do Nonsensopedii. Klapi 11:45, 19 maj 2006 (UTC)

EEE

co ci się w szutcie nie podoba???

Trzej dyżurni polscy wieszczowie

za wojny edycyjne powinniście sobie przyznać obustronnie bana, bo to zwykły wandalizm jest, że już o fakcie, ze dokonywany przez adminów nie wspomne!

Proszę się zarejestrować. Szoferka 11:48, 20 maj 2006 (UTC)
Nio, zarejestrowałem się, czy teraz odpowiesz mi na pytanie, jak osoby będące adminami (tj. mające zawsze racje) mogą wdawać się w akt wandalizmu (wojna edycyjna)? Albo założenia o nieomylności adminów są fałszywe, albo z was tacy admini... ;P HilkoKary 12:55, 20 maj 2006 (UTC)

ale to dalej prowadzi do paradoksu "admin jest nieomylny" i [to o czym mowa] ! założenia są złe, więc cała teoria jest psu na bude! :P HilkoKary 15:32, 20 maj 2006 (UTC)


Nonsensopedia:Kodeks karny...


przestań, pliz, takie rozumowanie wytykane było często Nałęczowi, który, sądząc po owych wywodach, nie zaliczył był logiki matematycznej. Bo abstrahując tylko do tego, że: jest w kodeksie jest powiedziane:

  1. Admin ma zawsze rację;
  2. Jak nie ma racji to patrz punkt pierwszy. 

i równocześnie admini się kłócą ("prowadzą wojnę edycyjną"), z czego jasno wynika, że się nie zgadzają, tj. inaczej postrzegają daną rzecz.

Ponieważ obaj mają rację, to oba te sposoby postrzegania jednoznacznie wyznaczają prawdę. No, ale admini różnie daną sprawę postrzegają, każdy równocześnie wyznaczając "różną" od tej przeciwnej prawdy. Prawda jest tylko jedna, co daje paradoks świadczący o tym, że jedno z założeń było fałszywe (stawiałbym na nieomylność admina :) HilkoKary 15:50, 20 maj 2006 (UTC)


no ale jak dotyczy użtkowników? jak można być nieomylnym wobec jednej grupy osób, a nie być wobec innych? qrde, faszyzmem mi to śmierdzi.. HilkoKary 16:23, 20 maj 2006 (UTC)

a, i niezależnie od tego do kogo jest adresowany regulamin, czy wiem o co wam chodzi, mój wywód pozostaje nie podważony... :P HilkoKary 16:28, 20 maj 2006 (UTC)

Twój Stary

z wiązkiem z łamaniem regulaminu nonsenspedii prrzez ten art (nieency, opisuje wymysł wyobraźni autora) proszę o wystawienie go do ek.

Proszę się zarejestrować. Szoferka 11:48, 20 maj 2006 (UTC)
yellow, HilkoKary 12:56, 20 maj 2006 (UTC)

Monopolowy

no i co Ci się tam znowu nieomylna istotko nie podobało? Przeca śmiszne było, no :( HilkoKary 15:55, 20 maj 2006 (UTC)

no i jeszcze - time jest źle ustawiony....

przeczytałem. I tym bardziej nie wiem, na podstawie którego punktu regulaminu usunełaś moje zmiany... HilkoKary 16:22, 20 maj 2006 (UTC)

Jezusie! niepodobali Ci się przedwieczni, to dałem siana, ale to:

Przez niektóre grupy społeczne monopolowy uważany jest za święte miejsce pielgrzymek (np. przyjmuje się, że kazdy ortodoksyjny metal powinien odbyć jedną pielgrzymkę do monopolowego dziennie).

co znowu za punkt łamie?? HilkoKary 16:34, 20 maj 2006 (UTC)

ADHD i AIDS?

Dlaczego usunięto? --212.87.229.26 14:57, 21 maj 2006 (UTC)

szablony

gdzie znajde spis wszystkich stubów tematycznych? HilkoKary 18:47, 21 maj 2006 (UTC)

Jan Paweł II

Ja nie szykuję hasła na temat Jana Pawła II – zrobienie tego na tych łamach to bardzo trudne zadanie... :) A kalendarz uzupełniłem, bo aż głupio było, że ta data tam nie widniała. No i widziałem, że ciut zmieniłaś – OK. Pozdro :) Telefon 00:17, 22 maj 2006 (UTC)

Jan Paweł II w anegdotach Pewnie to znasz, a jeżeli nie, to z pewnością Ci pomoże... Telefon 00:24, 22 maj 2006 (UTC)
No to dobrze, że znasz. A na wikiquote faktycznie fajne rzeczy są, dzięki za linka! :) Telefon 00:32, 22 maj 2006 (UTC)

"spójność" nonsensopedii

czy rewertować w takich sytuacjach - ktoś wpisuje w haśle "sosnowiec", że pochodzi z niego Roman Giertych, w jego haśle za to stoi, że urodził się na łące koło klewek (tj. czy nonpedia ma zawierać idiotyczne, ale nie sprzeczne ze sobą informacje?)? HilkoKary 11:23, 22 maj 2006 (UTC)

Kazik

Witam! Czy możnaby dodać tę postać do grupy Mędrców Syjonu? Myśle, że jego osobowość, teksty i ogólnie all jak ulał pasuje do tej grupy... HilkoKary 16:29, 22 maj 2006 (UTC)

a po co Ci mooj nick? :) HilkoKary 16:33, 22 maj 2006 (UTC)

rnm HilkoKary 16:38, 22 maj 2006 (UTC)

Rysio z Klanu

Jest w arcie buła, że jest on wielkim przedwiecznym - wywalić, czy może zgodzisz się na wpisanie go na listę nie do końca przedwiecznych?

szkoda, że wywaliłaś ten gif, ale rozumiem, że nie każdy lubi makabryczny humor :P (chociaż nie mówię, że akurat Ty 8) HilkoKary 15:12, 23 maj 2006 (UTC)

PS chodzi o gif gdzie pewnej pani robią lifting :[ HilkoKary 15:13, 23 maj 2006 (UTC)

PS2 trza zrobić rewert w PiS HilkoKary 15:14, 23 maj 2006 (UTC)

Playstation 3 : Jak trza będzie, to się zrobi. messer hani, MD.

Zapytaj Artura, on się opiekuje -wiecznymi. Revertu nie trzeba, wulgaryzmu nie ma. Szoferka 15:19, 23 maj 2006 (UTC)

Głupek

szkoda, że nie zajrzałaś do linka przy zdjęciu - ten kolo jest poszukiwany, obrabowywał punkt fotograficzny patentem - jemu robią zdjęcia, jego kolo kradnie, obaj zwiewają - głupek nie pomyślał, że jego zdjęcie można wywołać - także to chyba nie jest illegal, gdyż portrety poszukiwanych osób są na pewno public domain. :D HilkoKary 16:35, 24 maj 2006 (UTC)

==   wygląda ładnie, a tutaj tonę śmieci wyrzuca? da się coś z tym zrobić? HilkoKary 07:12, 25 maj 2006 (UTC)

Papieros

Przecież sama piszesz, że arty powinny być nazywane w liczbie pojedyńczej - chciałem przenieść papierosy do papieros, niestety tam jest redirect i trzeba by go najpierw usunąć! HilkoKary 12:34, 25 maj 2006 (UTC)

przykład dobry, ale chyba nie da się przełożyć na papierosy (patrz plwiki... gdzie papierosy przekierowuje na papieros...) HilkoKary 12:42, 25 maj 2006 (UTC)

zawsze się czepiasz słówek ;) ten punkt regulaminu w ogóle nie ma przełożenia na to o czym piszę (tj. fakcie, że na wiki doszli do wniosku, że fajki jednak mogą być w liczbie pojedyńczej, to nie jest kwestia procedury, rozwiązania, zasady, usprawnienia, restrykcje albo podobne regulacje z pobytu na Wikipedii, lecz zgodzenia się z pewnym rozumowaniem HilkoKary 12:48, 25 maj 2006 (UTC)

a mogę napisać, że Rysio z Klanu uprawia slapping ;) lol, oki coś z tym zrobię. Chociaż akurat poduszkowiec musi się wiązać z węgorz

oj, chyba nie jesteś fanką monty pythona... HilkoKary 15:15, 25 maj 2006 (UTC)

?HilkoKary 17:00, 26 maj 2006 (UTC)

niezła seria, ale to nie moje, mam chello takze nie moge sobie ot tak zmienic ip HilkoKary 17:04, 26 maj 2006 (UTC)

stuby

:::Test, podbijam. Szoferka 12:25, 25 maj 2006 (UTC)

nie za bardzo rozumiem co Pan do mnie mówi, ale przecież mogę się Panu wylegitymować. HilkoKary 12:26, 25 maj 2006 (UTC)

czego taka agresywna jesteś? Wiem, że pani, powyższe słowa pochodzą z misia. Dlaczego mam nie tworzyć stubów? lepszy stub niż void, poza tym mam zamiar je rozszerzać (oczywiście z czasem, od pomysłu do pomysłu, co by wody nie lać). HilkoKary 12:33, 25 maj 2006 (UTC)

SDU

Jest tylko mały problem, SDU jest zabezpieczone. Prosiłbym do niego dodać też TVN i pytong.     19:10, 26 maj 2006 (UTC)

Re:Commons

OK. Kondzio1990 19:41, 27 maj 2006 (UTC)

Re:GNM

No nie wiem, z moich wykonanych to: Ta, ta, ta lub ta, chyba że można coś zgłosić nie swojego, ale bez praw autorskich (public domain).     20:38, 27 maj 2006 (UTC)

Wojciech Jaruzelski

-Panie doktorze, jak sram to mi czarne pióra z tyłka wyłażą -Wszytko w porządku, teraz każdy ma wronę1 w dupie -> autentyczny dżołk z epoki

1 W.R.O.N. - wojskowa rada ocalenia narodowego HilkoKary 13:16, 28 maj 2006 (UTC)

1939

Why not? HilkoKary 16:56, 28 maj 2006 (UTC)

Lifting

Widzę, że głosuje się właśnie nad grafiką xplode, która jest tak samo makabryczna jak wrzucony przezemnie wcześniej "lifting" - czy mogę go wrzucić tu znów, od razu dając do SDU? niech l*d zadecyduje, czy jest na tyle makabryczne by nie przejść... HilkoKary 18:12, 28 maj 2006 (UTC)

Renesans

Nie to nie. Twój wybór. Jakoś innym bardzo nie przeszkadzało.

dzieło Szatana

dałem osiem, żeby się ładnie w galerii ułożyło - więcej dawać nie będe, więc chyba w sam raz HilkoKary 19:15, 28 maj 2006 (UTC)

Ban???

CZego zbanowałaś kondzia (i to jeszcze na miesiąc?) - rozumiem już że nonsesopedie nie każdy może edytować, ale żeby zaraz banować? (tj. zanim go zbanowałaś, to sam bym sądził, że to nie jest właśnie aktem wandalizmu...) HilkoKary 13:08, 29 maj 2006 (UTC) pozatym napisał - ZIMNY PRYSZNIC - więc to ew. był wandalizm kreatywny, podobnie jak próba włamania się do zaprzyjaźnionego serwera, celem sprawdzenia bezpieczeństwa... HilkoKary 13:11, 29 maj 2006 (UTC)

Wolnomularze

mogę prosić o rewert, madame? HilkoKary 19:56, 29 maj 2006 (UTC)

Programowanie ekstremalne

Przepraszam najmocniej, nie wiem dlaczego, ale usunęło medal...     17:21, 29 maj 2006 (UTC)

Nie, nie... byłem nawet za. :D     17:33, 29 maj 2006 (UTC)

Plotka

Dzięki za cynk. Ale nie dziiisiaj, w akademiku nastrój minorowy bo sąsiadka się wyprowadziła właśnie. Ale dzięki! Postaram się w weekend mieć większy udział a pracach a nie tylko głosować ;) --Ouro 20:08, 29 maj 2006 (UTC)


HilkoKary

cze, możesz usunąć tego usera? założenie konta było decyzją dość spontaniczną, i nie podoba mi się już ten nick (swoją drogą, jeżeli Cię to interesuje (:) Hilko Kary na wschodzie (obecna ukraina i białoruś) oznaczał everymana, Jana Kowalskiego HilkoKary 06:56, 30 maj 2006 (UTC)

Ja wol, herr Oberlojtantfiurer ;) Korwin 07:02, 30 maj 2006 (UTC)

Centrowanie

Czyżby wyzwanie? ;) IMO tak wygląda znacznie lepiej, jeżeli się zgodzisz to mogę spróbować zrobić jakiegoś bota co wycentruje wszystko po koleji. Korwin 09:08, 30 maj 2006 (UTC)

Nonsens

Uważam, że newsy na stronie głównej są źle skonstruowane. O ile wiadomość: "Benedykt zawitał w Warszawie." jest zrozumiała, o tyle przekaz typu "Gdyński kanar zrobił w balona górala." lub "Neostrada rozszerza praktyki monopolistyczne." jest absolutnie nieczytelny. Takie wiadomości powinny być opiasane szerzej lub linkować do czegoś. Nie może być tak, że zaciekawia się nagłówkiem i nie wyjaśnia o co właściwie chodzi. Klapi 16:33, 30 maj 2006 (UTC) PS. Szkoda, że w sprawie szablonu: Pilkarza nie wzięłaś pod uwagę cennych uwag Lapy666, bo po co dyskusja skoro tak robisz to co Ty chcesz?!

Jesteś cholerną formalistką, to dlaczego nie zauważyłaś, że Lapa, Dami i Artur chcieli coś z tym zrobić? Juz o mnie nie wspominając. Wiesz, wkurzyłaś mnie tym na serio - swoim brakiem wyczucia, brakiem taktu. Chyba jednak jesteś botem. Klapi 16:40, 30 maj 2006 (UTC)
"W judo obowiązuje zasada fair-play. Tak jakby w innych sportach nie obowiązywała.:>" - to się nazywa linkowanie artykułów. Czyżbyś próbowała się odgryźć, bo moje asrtykuły są lepsze od Twoich ? Klapi 16:59, 30 maj 2006 (UTC)
  • Kilka cytatów:

"Oto typowy worek linków: to bwło wtedy jak czak noris kopnoł zpułobrotu rysia zklanu bo ojdziec dyrektyor i mocherofe beredy som w radtju mawryja hh i wsztdhus... et cetera, et cetera..."

"W judo obowiązuje zasada fair-play."

Nie widzisz różnicy? A może to jest worek linków:

"Quorthon zdecydował, że nie bedzie więcej grał koncertów, bo menedżer obiecał mu trasę"

Klapi 17:08, 30 maj 2006 (UTC)

Re: Kot

Co jest takiego niestosownego w zdjęciu dupy kota? Przecież to żadna pornografia :-) Al Capone 16:51, 30 maj 2006 (UTC)

Tak naprawdę to nic nie przedstawia. Miał to być mój kot ale za bardzo się wywijał podczas robienia fotki. Cyfrówka z komórki :-/ Al Capone 18:32, 30 maj 2006 (UTC)

Tak i to naprawdę było robione w Sandomierzu, ściana z takim napisem istnieje :-) Al Capone 18:07, 1 cze 2006 (UTC)

To bardzo fajnie :-) A czym się różni PD od GNL? Al Capone 18:16, 1 cze 2006 (UTC)

Niech będzie GDFL. Zresztą- jakie to ma znaczenie wobec ogromu Wszechświata...? Al Capone 18:30, 1 cze 2006 (UTC)

Chodzi o mordkę kota? Tradycyjnie GDFL Al Capone 19:18, 4 cze 2006 (UTC)

Jan Paweł II

Czy ofensywnie? Nie jestem fanatykiem, ale JP2 naprawdę był wielkim człowiekiem. Niejeden ateista to samo Ci powie. Niech zostanie. Przecież nie napisałem peanów, a jedynie dwa małe słowa... Telefon 01:33, 31 maj 2006 (UTC)

Czyli co proponujesz? Zostawić „polski papież”? Porównaj go z poprzednimi papieżami – JP2 był papieżem wszechczasów (świadomie napisałem to małymi literami). No nie wiem, zrób może głosowanie, jeżeli aż tak bardzo Ci się to nie podoba. Temu człowiekowi należy się szacunek również na Nonsensopedii. Telefon 01:53, 31 maj 2006 (UTC)
Poważnie? Nie ma czegoś takiego jak polski papież. Papież zawsze jest watykański. A co do głosowania – boisz się? Tytuł może przecież brzmieć: Czy zostawić polski papież, czy zmienić na papież wszechczasów. Telefon 02:10, 31 maj 2006 (UTC)
Nie porównuj polskiego papieża do np. polskiego hydraulika (funkcja, zawód). Nazwa polski papież jest zwyczajowa, bo od kilkuset lat papieże byli Włochami, więc ludzie tak naszego Papę nazywają. Co nie zmienia faktu, że był on papieżem wszechczasów (potraktuj to jako funkcję, bo poniekąd tak było :) ). Idę palulu, dobranoc. Telefon 02:27, 31 maj 2006 (UTC)
Przepraszam, czy Ty masz okres? Nie ma czegoś takiego jak polski papież. Może wyjaśnię to na przykładzie. Jeżeli jakimś cudem Polak, Jan Kowalski, zostałby królem Belgii, to byś napisała o nim polski król, czy jednak belgijski król? Polska ma prymasa, a nie papieża. Telefon 01:36, 1 cze 2006 (UTC)
To tym bardziej nie pisz polski papież. Czy możemy pójść na kompromis i napisać papież? Ew. papież-Polak? Telefon 01:48, 1 cze 2006 (UTC)
Jeżeli standard jest zły (a w tym przypadku jest), to trzeba go zmienić, a nie się go uparcie trzymać. Telefon 01:55, 1 cze 2006 (UTC)
Przepraszam, ale piszesz nie na temat. Chyba nie zauważyłaś, że odpuściłem już określenie wszechczasów. Natomiast uważam, że Polski papież jest bez sensu. Jak byś opisała Vaclava Havla, gdyby jakimś cudem został prezydentem RP? Czeski prezydent? Przemyśl to. Nie jesteś nieomylna. Telefon 02:07, 1 cze 2006 (UTC)
W takim razie równie dobrze można Go nazwać wadowickim papieżem albo małopolskim papieżem. No ale zastosuję zasadę MGU. Telefon 02:25, 1 cze 2006 (UTC)
Aha, czyli najważniejsza jest narodowość ojca danej osoby (albo matki, jeżeli to Żyd). Nic nie napisałaś na temat ew. prezydentury RP imć Havla. Gdyby jakiś Czech został prezydentem RP (załóżmy, że miałby polskie obywatelstwo, bo bez tego to ani rusz) to jakbyś go określiła? Polski prezydent czy czeski prezydent? Wg Twojej nomenklatury - jednak czeski (dobra, nie mówimy o Havlu). Dlaczego nie potrafisz przyznać się do błędu? :( Telefon 02:40, 1 cze 2006 (UTC)
Chyba zadałem Ci pytanie? Czy mi się tylko śniło? Telefon 02:47, 1 cze 2006 (UTC)
Zrozum w końcu, że nie ma czegoś takiego jak polski papież. Jest papież polskiego pochodzenia. Telefon 00:48, 3 cze 2006 (UTC)

Prośba o wyciągnięcie z kosza

Witam! Czy mogłabyś wyciągnąć z kosza ten artykuł i przenieść go do Wikipedysta:Ejdzej/Brudnopis? Z chęcią bym też usłyszał, czy dałoby się go poprawić tak, aby mógł przetrwać na Nonsensopedii. Pozdrawiam! Ejdzej 11:53, 31 maj 2006 (UTC)


Rydzkowanie..

drugie zdanie w Użytkownik:Peter690... Korwin 14:08, 31 maj 2006 (UTC)

?

Hola, co ja detektyw jestem? przecież to Ty jesteś adminem, mozesz chyba ip sprawdzić? miałem już taką sytuację na wiki, że kolo przy wielu moich hasłach grzebał, ale niby czemu mam za kogoś odpowiadać? Korwin 21:12, 31 maj 2006 (UTC) Nie wiem, to dalej świadczy co najwyżej o tym, że i we wrocku sa wariaci, oba numery z których do ciebie pisałem są z chello, co do nie lubienia mnie osobiście to wątpie, prędzej ktoś obserwuje moją działalość na wiki, zresztą nie wiem Korwin 21:23, 31 maj 2006 (UTC)

==Norris==

i to mówi osoba bezwzględnie tępiaca objawy czaka? Korwin 18:56, 1 cze 2006 (UTC)

Kondzio1990

Kondzio1990 odezwał się na moim blogu: "Yo! To ja (były Ziom_15). Proszę o odblokowanie mnie na Nonsensopedii. Widzę, że jakiś cieciuch dalej podszywa się pode mnie, pomimo tego, że nie używam tego nicka od ponad miesiąca." Dawny Ziom_15 wyraża skruchę- co Ty na to? Al Capone 19:02, 1 cze 2006 (UTC)

Sprawdzisz Kondzia jeżeli spytasz się go o mojego bloga- niech poda adres (a musi go znać z forum na którym się poznaliśmy). PS: Dlaczego zegar na Nonsie jest źle ustawiony i późni jakieś 2h? Al Capone 19:10, 1 cze 2006 (UTC)

Czemu nie mozna edytowac?

Nie dawno zalogowalem sie na nonsensopedii i wkleilem (moim zdaniem) fajne zdjecie hitlera do galerii (hiler z łasiczką). Chcialbym umiesic je w artykule o hitlerze... Czy jest taka mozliwosc zebys ty umiescil/umiescila to zdjecie w tym artykule badz zebym mogl edytowac artykul o hitlerze? Pozdrawiam, Conqueror.

Nadal nie ma zakladki edytuj...

Joł Joł

No nie było mnie troche, widze że adminem już nie jestem, i bardzo dobrze... Sorry za nieobecnośc ale byłem zagoniony poprawkami/zaliczeniami a teraz zaczyna się sesja więc zbyt prędko sie mnie nie spodziewajcie.

Mail otrzymałem, odpisać zapomniałem :P (oh, clumsy me)

Co do pomocy w tłumaczeniu to widzę że większośc macie już za sobą, a ja i tak nie dam rady teraz wyskrobać czasu żeby to ogarnąć.

Jak byście potrzebowali pomocy technicznej to chwytajcie mnie na gadulcu (w razie potrzeby wyśle nr via mail). Za tłuamczenia sie nie biore :P

Btw, mam niespodziewankę, ale o tym dam znać jak was złapie na ircu.

Farewell --Sos 00:53, 2 cze 2006 (UTC)


Taaa.. pewnie zróbcie mnie spowrotem adminem błaagam, tak bardzo chce nim być :/

--Sos 15:42, 2 cze 2006 (UTC)


Mówisz ze na polonistyce nie ma takiego czegoś jak czytanie ze zrozumieniem.. no cóż... --Sos 18:40, 5 cze 2006 (UTC)

Szablon:Ograniczenia

Dzięki za info i za szablon :]

tomta1 [16:40, 4 cze 2006 (UTC)]

Powrót do strony użytkownika „Szoferka/Archiwum02”.