Otwórz menu główne
° Drogi użytkowniku, witaj na podstronie mojej dyskusji. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zostaw wiadomość poniżej (nie zapomnij się podpisać!). Odpowiem jak najszybciej. °
Jednocześnie informuję, że wszelkie wpisy wulgarne lub/i uznawane za atak osobisty zostaną natychmiast usunięte a ich autor poniesie konsekwencje! = °ZelDelet ° =

Użytkownik:SH3VEK/userstyle.css

Rozmiar dyskusji 19 400 (DYSKUSJA PRZEPEŁNIONA)

Re: Prośba

Nie ma problemu Mordka.png Pieteek black logo.png° 14:06, 5 kwi 2019 (CEST)

Ankiety

„Nie masz uprawnień do głosowania. Nie masz uprawnień, aby zobaczyć wyniki tego głosowania.”

No jak nie pozwalacie ipkom głosować w ankietach, to nie ma się czemu dziwić, że ludzie nie głosują. Nawet jak ktoś nowy wejdzie, to ile osób wpadnie na pomysł, że trzeba się zarejestrować, żeby to zadziałało? Przecież nigdzie nie ma takiej informacji! 5.173.242.6 (dyskusja) 20:24, 7 kwi 2019 (CEST)

O ile wiem, to to nie jest wina Zela, tylko oprogramowania MW. A info widoczne tylko dla IP'ków byłoby ciężkie do zrobienia (chyba, że liczyć to, które już jest) Pozdrawiam, Druteczka (dyskusja) 08:00, 8 kwi 2019 (CEST)
A czy to ważne, czyja to jest wina? Zel jest biurolem, więc go o tym informuję. Jeśli Zel ma kogoś technicznego na pokładzie, to mu to zleci. Jeśli nie ma, to zapyta staffów. A jeśli coś już w tej sprawie ruszyło, to liczę na informację zwrotną o aktualnym stanie tej sprawy. A jeśli to jest celowe działanie, aby tylko zarejestrowani głosowali, to powinno to być jasne i oczywiste dla nowych, nietechnicznych osób, które mogłyby tutaj trafić. Tyle. 5.173.241.117 (dyskusja) 18:22, 8 kwi 2019 (CEST)


Po pierwsze: nie informujesz nas o tym, tylko oskarżasz Zela, że to przez niego się nie da. Po drugie: jeśli to wina MW, to (o ile wiem) nic nie da się zrobić (kolokwialnie mówiąc: tu moda do MW nie użyjesz). Po trzecie: nie musimy Cię o niczym informować. Po czwarte: przecież jest napisane w ankiecie, że IPki nie mogą głosować (co już mówiłem). Aha, i jeszcze to: tak, to bardzo ważne czyja to wina. [Pierwsza zasada w sądach: nie posądzaj pochopnie]. Pozdrawiam, Druteczka (dyskusja) 17:06, 9 kwi 2019 (CEST)
„oskarżasz Zela” – niby w którym miejscu? Bo jeśli chodzi tylko i wyłącznie o to, że ten tekst pojawia się w jego dyskusji, a nie gdzieś indziej, to trochę słaby argument. Jest użyta liczba mnoga, nie ma wskazania na winę konkretnej osoby. A biurokrata jest po to, aby się zajmować takimi sprawami i jeśli zleca komuś „zajęcie się ankietami”, to powinien zdawać sobie sprawę choćby z tego, jakie są przyczyny tak małej liczby głosów. A co w takiej sytuacji ma zrobić osoba, której to zlecił? Podmienić ankietę na nową, bo jest mało popularna? To nic nie da, bo główną przyczyną jest mały ruch oraz to, że nawet ipki nie mogą głosować (a to akurat można zmienić, co powinno nieco poprawić sytuację).
„jeśli to wina MW, to (o ile wiem) nic nie da się zrobić” – ech, wszystko się da, jeśli się chce. Jak Zel czegoś nie może, to niech stewardów pyta. A skoro zarówno na fandomie, jak i u Wacego takie rzeczy działają, to jest to do zrobienia. Zresztą Kawuś przed swoim odejściem ruszył nieco temat do przodu i twierdził, że się da (nawet był tak wspaniałomyślny, że podał przykładowe rozwiązanie problemu). A jeśli rzeczywiście stewardzi rozłożą ręce i stwierdzą, że nic się nie da z tym zrobić, to będzie kolejny argument za tym, że ten hosting jest kijowy.
„nie musimy Cię o niczym informować” – no pewnie, że nie musicie. Możecie nawet skasować ponownie całą dyskusję uznając to za „kasowanie dram i hejtów”. Ale problem pozostanie i jeśli zamieciecie sprawę pod dywan, to nadal wyniki ankiet (wiszących przez ponad pół roku, tak swoją drogą) nie będą przekraczały 50 głosów, co będzie wszystkim odwiedzającym pokazywać, że strona jest martwa.
„przecież jest napisane w ankiecie, że IPki nie mogą głosować” – jest napisane, że „nie można głosować”, natomiast przyczyna nie jest nigdzie podana. Skąd odwiedzający mają wiedzieć, dlaczego nie mogą głosować? A może ankieta jest już zamknięta? Bo wiesz, na wielu stronach tak jest, że ankiety są ograniczone czasowo. Warto patrzeć na sprawę również z punktu widzenia zwykłej, nietechnicznej osoby i nie zakładać z góry, że „jak ja coś wiem, to cała reszta się domyśli”.
„tak, to bardzo ważne czyja to wina” – bzdura, jeśli problem będzie rozwiązany, to przestanie to mieć jakiekolwiek znaczenie. No chyba że chcecie na siłę kogoś „oskarżać” o zaniedbanie ankiet, ale to byłaby głupota moim zdaniem. 5.173.233.216 (dyskusja) 19:33, 9 kwi 2019 (CEST)
Hipotetyczne oskarżanie Zela jest w zasadzie słuszne z przynajmniej jednego powodu, mianowicie: włączenie tego to kwestia wejścia w ManageWikiPermissions, wybrania * i zaznaczenia odpowiednich opcji (zawierających w sobie ajaxpoll i dobrze opisanych). Wasz biurokrata mógł to zrobić już w momencie otrzymania tej wiadomości (MWP jest pierwszym miejscem w którym powinno się szukać takich rzeczy), ale jak widać – hejterami się nie przejmuje Mordka.png. Absurdem jest też twierdzenie że nie da się zrobić komunikatu widocznego tylko dla niezalogowanych. 2001:67C:2660:425:24:0:0:E9E (dyskusja) 21:09, 9 kwi 2019 (CEST)

Gdzie ja powiedziałem że mają być psy Wacego? No chyba nie na mojej Nonsie. Pierwszy i ostatni raz tłumaczę się przed kimś takim. Plik:Xxx.png Co prawda nie wszystko się zmieściło, ale zapewniam że wszystkie opcje zarówno dla * jak i zarejestrowanych są odhaczone. Fajnie że za wszelką cenę robi się debila z kogoś z 12-letnim doświadczeniem. Tak bardzo chcecie mnie wygryźć zamiast przyznać że mimo wszystko jestem coś wart. Jestem niezmiernie wdzięczny = °ZelDelet ° =

Jedno pytanie: sprawdziłeś, czy po Twoich zmianach ankiety działają dla ipków? Bo ja twierdzę, że nie. I widzę, że „ajaxpoll” jest nadal odznaczone, więc trudno się dziwić, że to dalej nie działa. A jeśli jednak „tak ma być” i chcesz, aby tylko zalogowani głosowali, to machnij odpowiedni komunikat, bo teraz wiadomo tyle, że „nie można głosować”.
A co do tych „psów Wacego”, to dość ciekawe, że tak właśnie reagujesz na krytykę. Rozumiem, że w pełni zadowolony będziesz wyłącznie wtedy, gdy na powitanie każdy będzie Cię chwalił, kłaniał się i całował w pierścień. A co do przyczyn samej krytyki: jeśli się pisze o czymś raz, drugi i trzeci i nie ma żadnej reakcji, to trzeba użyć nieco ostrzejszych słów, bo jak widać tylko takie są w stanie zadziałać. 5.173.224.79 (dyskusja) 13:18, 10 kwi 2019 (CEST)
Taak, super screen... Szkoda, że nie do tego, co potrzeba. Kliknij sobie w unassigned permissions. Angielski tak trudny? I nie kłam o 12 latach doświadczenia - 6 lat przerwy się nie liczy. 2001:67C:2660:425:2:0:0:E9E (dyskusja) 16:42, 10 kwi 2019 (CEST)
Problem z ankietami nadal nierozwiązany, ale krytykujący są już zbanowani. Ciekawe podejście, oby tak dalej, to ludzie sami zobaczą, że angażowanie się w tą stronę nie ma sensu. 5.173.249.123 (dyskusja) 18:19, 12 kwi 2019 (CEST)

ważne

https://pastebin.com/HHtr1RMX

Szlachetne i godne uwagi, ale znamy realia. Nasza Nonsa została zaszczuta. = °ZelDelet ° =
E tam od razu „zaszczuta”. Nawet jeśli obie strony zaczną ze sobą gadać, to i tak samo połączenie nie jest łatwe. Nie jest problemem zachęcanie obu stron do tego, aby wspólnie ze sobą gadali. Problemem jest „jak to technicznie zrobić”? A gadanie o zgodzie bez choćby cienia planu nie ma sensu. Zadaj sobie pytanie: jaka będzie domena tej wspólnej strony? Choćby w tej kwestii nie będzie zgody, więc co dopiero w kolejnych. Na pewno nie nonsa.pl i nie nonsensopedia.org. Oba przypadki faworyzują jedną ze stron i trzeba byłoby rzucić parę mocnych argumentów, aby drudzy zgodzili się na domenę pierwszych lub odwrotnie. No dobra, to będzie jakaś trzecia domena. I co? Otóż te dwie będą musiały do niej kierować, to raz. Dwa, że ktoś będzie musiał taką domeną zarządzać. Kto? No i masz kolejny punkt sporu, który również ciężko załatwić.
No dobra, domeny domenami, załóżmy, że jakimś cudem tutaj się ludzie dogadają. I co dalej? Oczywiście kwestia serwera. Co przenosić, skąd i dokąd. Na jakim serwerze to wszystko ma stać, kto ma go obsługiwać. I już masz na horyzoncie walkę o najwyższe możliwe stanowisko „admina serwera”, dające władzę porównywalną do staffów/stewardów. Tutaj też nie ma co liczyć na to, że ktoś odpuści.
Dobra, naiwnie zakładam, że ta kwestia będzie załatwiona. Co dalej? Oczywiście uprawnienia na samej Nonsie. Kolejny punkt zapalny. Oczywiście w starciu z adminem serwera biurol będzie w takim położeniu, jak admin w starciu z biurolem. Czyli to admin serwera ich wyznaczy w sposób dyktatorski, wedle własnego widzimisię. Szczerze wątpię, że guziki zostaną rozdane sprawiedliwie, ale dobra, lecimy dalej.
Media społecznościowe. Hasła są stracone do niektórych z nich. Kto będzie za co odpowiadał? Wiesz, do dzisiaj niektórzy myślą, że te hasła ktoś ma i nie chce ich po prostu podać. Zanim ludzie sobie wybaczą, to też minie sporo czasu i kłótni. I zanim wszędzie wszem i wobec powiemy ludziom, że w końcu jest jedna strona, zanim moderatorzy wszelkich stron poprawią wszystkie linki, zanim gugiel i inne szukajki się o tym dowiedzą. To wszystko zajmuje czas.
Spoko, załóżmy, że to się jakimś cudem uda zrobić. I co dalej? Otóż po tych wszystkich walkach trzeba będzie zacząć pisać. Tak, po prostu tworzyć treść. Widzisz, ile kroków trzeba wykonać, zanim zacznie się cokolwiek tworzyć? Migracja na miraheze trwała jakiś miesiąc, na Nonsę Magwaca około tygodnia, ale też jakiś miesiąc minął zanim wszystko udało się dopieścić. I nadal lista rzeczy do zrobienia nie jest pusta.
Dobra, załóżmy, że w końcu ludzie coś zaczną pisać. I co? Wrócimy do miejsca sprzed maja 2018, gdzie wszystko było tak, jak było. Nonsensopedyści od zawsze więcej czasu poświęcali na karierę niż na pisanie. Czyli prędzej czy później ktoś zacznie spiskować, ktoś przyjdzie, ktoś odejdzie, znowu będą kolejne forki, kolejne wzloty i upadki adminów i biurolów. Wiesz, że ludzi bawi to niekiedy bardziej niż właściwa treść? Nonsa staje się takim lokalnym Facebookiem, gdzie wchodzisz nie po to, aby przeczytać coś zabawnego, ale po to, aby pośmiać się z kogoś. A jak już coś piszesz, to gdzieś z tyłu głowy masz ciągle marzenie o byciu bałwankiem, modem, adminem, może nawet biurolem.
Aha, bo Ty oczywiście, jako „leniwy ipek” możesz tego wszystkiego nie rozumieć. Zalogowani walczą o stołki, naprawdę. Jeśli chcesz pisać coś zabawnego, to pisz spod IP. Poprawiaj literówki, ucz ludzi technikaliów, pisz zabawne arty. Albo czytaj, jeśli wolisz. Jeśli się jednak zalogujesz, to szybko zrozumiesz, że świat zalogowanych jest nieco inny. Tam każdy widzi Twój wkład, każdy patrzy uważnie w diffy, historię, chce Cię poznać, rozgryźć, pogadać z Tobą. Może nawet wciągnąć w idiotyczną walkę o władzę.
A, i jeszcze jedno. Skoro już próbujesz być dyplomatą, skoro zaczynasz mówić o zgodzie, to już świadczy o tym, że dajesz się wciągnąć w taką grę zamiast dalej być „leniem” i coś czytać. Mój przydługi wpis również świadczy o tym, że poświęcam za dużo czasu na opisywanie sytuacji politycznej strony zamiast na coś bardziej konstruktywnego. Dlatego tutaj kończę. I tyle. 5.173.225.63 (dyskusja) 11:09, 24 kwi 2019 (CEST)
Ale co? Nawet mało tu zaglądam ostatnio. Nie zależy wam na porozumieniu, to nie. Żadna nowość. = °ZelDelet ° =

Zelopedia

Myślę, że przekaz jest jasny. Naprawdę, tak może wyglądać strona, jeśli dalej będziesz mówił o Psach Wacego, o spiskach, zdradach i całej reszcie tego tałatajstwa, które sam przyciągasz. Ludzie piszą takie arty, bo sam im dajesz materiał! Dlatego dam Ci jedną radę: zmień sposób prowadzenia projektu, dopóki jeszcze nie wygląda aż tak źle, jak w moim arcie. Aha, banować możesz śmiało, jestem tu po raz ostatni, jeśli wrócę, to nie prędzej niż za kilkanaście miesięcy, może nawet później i zobaczę, czy miałem rację (i czy w ogóle ta strona będzie jeszcze istniała). Szczekał pies (dyskusja) 05:58, 27 kwi 2019 (CEST)

Kolejne wspaniałe zwycięstwo systemu socjalistycznego! 5.253.206.30 (dyskusja) 13:58, 27 kwi 2019 (CEST)
Przez dwa tygodnie tu nie wchodziłem, więc nie wiem o co chodzi. Weźcie się leczcie... = °ZelDelet ° =

Stewardzi

„Dlaczego Stewardzi przestali interesować się naszą wiki? Już dwa tygodnie wisi artykuł, który trzeba usunąć.” – ech, bo ludzie są leniwi i trzeba im pokazywać jak krowie na rowie, że jest coś do zrobienia. Gdyby mieli jakąś ramkę na swojej stronie usera, jakąś przypominajkę w dyskusji albo gdyby w miejscu często przez nich odwiedzanym dostawali komunikat typu „hej, tu jest coś do zrobienia”, to by wykonali te parę kliknięć. Skoro jednak niczego takiego nie ma, to jak nikt nie zajrzy na tutejsze ozety, to takie rzeczy będą sobie wisiały.

„Borykamy się również z serią ataków i spamu.” – tak samo, jak wszyscy inni. Słuchanie o „psach Wacego”, „kłamliwych żmijach” i całej reszcie też nie jest przyjemne, więc się nie dziw, że ludzie reagują tak, a nie inaczej. Zauważ jednak różnicę pomiędzy wymyślaniem kolejnych epitetów na obrażanie kogoś, a kreatywnym i pomysłowym potraktowaniem argumentów drugiej strony jako materiału na nowe arty. Skoro atakujesz ludzi wprawionych w pisaniu, to nie licz, że będą Cię obrażać tak, jak typowi wandale. Oni mają wyobraźnię, pewien talent pisarski i nie zawahają się tego wykorzystać.

Co więcej, skoro sam twierdzisz, że Ty ich nie atakujesz, to oni w celu uzyskania lepszych efektów zakładają, że masz rację. I że te wszystkie epitety, którymi ich obrzucasz nie są obraźliwe, więc można je konstruktywnie przerabiać. Obrzuć ich błotem, a oni napiszą nowego arta o rzucaniu błotem. Spróbuj zrobić coś pozytywnego, to może inni odpowiedzą pozytywnym artem. Podobne wzywa podobne, a to, co wysyłasz w świat, wróci do Ciebie zwielokrotnione. 5.173.233.252 (dyskusja) 12:54, 28 kwi 2019 (CEST)

Ciekawe gdzie, skoro ostatnio wcale tu nie włażę. Urojenia macie? = °ZelDelet ° =

re

Ten ipek już dostał bana, ale tylko na miesiąc, bo ma zmienne IP i musiałem banować na zakres. 209po Radioactive.svg 15:14, kwi 28, 2019 (CEST)

Czy mógłbyś mi dać opa na kanale i rolę na discordzie? 209po Radioactive.svg 18:33, kwi 28, 2019 (CEST)

{{nibytytul}}

Aby szablon działał, trzeba zmienić jedno ustawienie. Aby je zmienić, wchodzisz tu, wchodzisz w zakładkę „Edit” i odhaczasz zakreśloną na obrazku opcję. 209po Radioactive.svg 22:52, kwi 30, 2019 (CEST)

Dwie rzeczy

  1. Czy mógłbyś zostać sędzią GrafoManiaka? Obecnie sędziami są Pieteek i ja, a pisze tu, że potrzeba trzech.
  2. Ponieważ jestem najaktywniejszym tu użytkownikiem, a 28 maja skończą mi się uprawnienia administratora, to czy mógłbyś mi dać uprawnienia na dłużej? 209po Radioactive.svg 17:18, maj 23, 2019 (CEST)
PS. Zjadło nam grupę mentorów i uprawnienia moderatora prawie nic nie dają. Jest to związane z wczorajszą awarią. 209po Radioactive.svg 17:26, maj 23, 2019 (CEST)
Ponawiam pytanie: czy mógłbyś zostać sędzią GrafoManiaka? Jeżeli się nie zgłosisz do końca tygodnia, bądź uznasz, że się nie nadajesz na sędziego, konkurs zostanie przeprowadzony z dwoma sędziami. 209po Radioactive.svg 23:05, cze 11, 2019 (CEST)

re

Uznaliśmy, że administrator, który zjawia się raz na ok. miesiąc i nie uzasadnia braku aktywności – uzasadnieniem nieaktywności może być po prostu urlop – nie powinien piastować stanowiska. Odebranie uprawnień nie oznacza wykluczenia ze społeczności – jeżeli pokażesz aktywność w postaci minimum jednej edycji tygodniowo, będziesz mógł otrzymać uprawnienia. 209po Radioactive.svg 19:55, lip 21, 2019 (CEST)

Powrót do strony użytkownika „ZelDelet”.