Otwórz menu główne
A ja mam 5mln honoru!
Gracz Gladiatus o honorze

Honor – (ew. horror[1]) – takie coś, dzięki czemu tracisz mniej expa gdy dedniesz ludzie, kobiety i inne Francuzy wiedzą, iż można ci ufać. Honorowi ludzie bardzo często mordują się nawzajem, aby zobaczyć, kto jest bardziej honorowy. Po prostu: coś złego.

Spis treści

Pojedynki

Jak było już wspomniane, najlepszą zabawą honorowych ludzi jest pojedynkowanie się. Polega to na tym że dwóch ludzi spotyka się ze sobą w Biedronce (ewentualnie, jeżeli są hardcorami, to w Lidlu). Następnie ustalają poziom trudności, są trzy w których gra się:

 • Easy – do pierwszego lub drugiego keczupu.
 • Medium – do zemdlenia jednego z zawodników.
 • Hard – do przyjazdu policji.
 • Hardcore – do śmierci jednego z zawodników.

Po ustaleniu poziomu trudności rozpoczyna się gra. Zawodnicy ustawiają się tyłem do siebie, potem przechodzą 10–100000 kroków odwracają się i zaczynają jeść! Jedzą „produkty” znajdujące się w supermarkecie, który wybrali. Każdy ma do dyspozycji keczup, którym mogą popić ohydne jedzenie, gdy jest to poziom easy po wypiciu pierwszego lub drugiego keczupu wygrywa przeciwnik pijącego. W poziomie medium i hard mają do dyspozycji trzy keczupy, po wypiciu których gra toczy się dalej do omdlenia lub śmierci. Zwykle taki pojedynek kończył się tragicznie, więc zakazano ich w większości krajów.

Honor na świecie

Ameryka

Mieszkańcy USA twierdzą że są najbardziej honorowymi ludźmi na świecie. Świadczą o tym liczne wojenne gry i filmy o odwadze, braterstwie, miłosierdziu i współżyciugraniu ich jakże honorowych żołnierzy i równie dzielnej fladze.

Francja

We Francji najbardziej honorowymi ludźmi są ci, którzy mają w domu tysiące białych flag i zdjęć goniących ich hord wroga.

Polska

Polacy są wbrew pozorom bardzo honorowi! Honorowo konsumują tradycyjny polski napitek i honorowo zagryzają polskim specjałem. Ewentualnie o honor mogą grać nasi piłkarze.

Japonia

Honor w Japonii łatwo zdobyć jak i stracić, może o tym przesądzić to, czy po wzięciu do niewoli popełnisz seppuku, czy też przyjmiesz zachodnie ideologie i staniesz się kapitalistą!

Rosja

Honor w Rasiji polega na tym, że jeśli nie wypijesz wystarczająco dużo trunku i nie zatańczysz na stole z djewoczką, to go stracisz. Ogólnie musisz być hardkorem.

Niemcy

Nasi zachodni sąsiedzi honoru bronią chwaląc się znajomym, w jakiej to organizacji nie byli ich dziadkowie i ilu Polaków nie pogonili.

Ciekawostki

 • Jeżeli usuniemy ze słowa „honor” wszystkie samogłoski, to dostaniemy słowo „hnr”!
 • Jeżeli usuniemy ze słowa „honor” wszystkie spółgłoski, to dostaniemy słowo „oo”!
 • Jeżeli przeczytamy słowo „honor” od tyłu, to dostaniemy słowo „ronoh”!
 • Jeżeli napiszemy słowo „honor” przez „ch”, to dostaniemy słowo „chonor”!
 • Jeżeli w słowie „honor” „n” zamienimy na „rr”, to dostaniemy słowo „horror”!
 • Jeżeli usuniemy ze słowa „honor” „h” i „o” to dostaniemy „ONR”!

Przypisy

 1. Dla tych którzy są honorowi