Otwórz menu główne
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy polskiego(?) trolla internetowego. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Gdyby Jasiu Śmietana był adminem Nonsensopedii…
BES SĘSU
Jasiu Śmietana o sensie życia

Jasiu Śmietana (właść. Jan Lisewski, ps. Miszcz Suspęsu) – polski bohater narodowy, internetowy prozaik i komentator sportowy. Znany jako czwarty wieszcz, lub (na Onecie, gdzie prowadzi swoją działalność) czwarty leszcz. Recenzent wiadomości onetowych. Posiada Audi Q7 (choć zdarza mu się użyć nazwy IQ7) z wielofunkcyjną kierownicą. Podejrzewa się, że Czuły Wojtek oraz Antek Emigrant zawarli pakt z Jasiem.

Spis treści

TwórczośćEdytuj

  • Jak napisać TAK? Pżez G?
  • 6 płentuf na 5 lider
  • Oned – moia pazja (ałtobjografja)
  • G jak Rasiak
  • Jag fkużydź karzdego internatełtę
  • DO JEZD APSURT! (chistoryja Polsgji 2005-2010)

Alternatywne wcieleniaEdytuj

Tadeusz MroczkoEdytuj

Tadeusz Mroczko to alter ego Jasia Śmietany, również zajmujące się trollingiem, znany z pisania postów zaczynających się na „Cześć komuszki !!!...”. 21 lutego 2007 roku Jasiu przez nieuwagę zalogował się na konto Jasia Śmietany, pisząc jednak post w stylu Tadeusza Mroczko.

Kasia z LublinaEdytuj

Kasia z Lublina to kobieta[potrzebne źródło] o niskim ilorazie inteligencji, obdarzona nietypowym poczuciem humoru; komentatorka Onetu i kolejne wcielenie Jasia. Posługuje się ksywką kasia_lublin. Od dnia 29.06.2007 używała ksywki kasia_lublin zamiast kasia_lublin@op.pl tłumacząc się zbyt dużą ilością maili od wielbicieli. Znana jest także z powodu swojego chłopaka o ksywce „Tuptuś” który ma firmę w Niemczech, zarabia dużo pieniędzy oraz posiada BMW z 2012 roku. Dnia 18 maja 2007 roku Kasia napisała na Onecie post w stylu Tadeusza Mroczko, zaś 1 sierpnia w stylu Jasia Śmietany, co pozwoliło ostatecznie stwierdzić, że Jasiu, Tadeusz i Kasia to jedna i ta sama osoba.

GaleriaEdytuj