Otwórz menu główne
Kanada
Flaga Kanady.png
Flaga Kanady
Stolica Ottawa
Premier Justin Bieber Trudeau
Hymn Ej, Kanado
Ludność 36 milionów osób (mamy szansę ich podbić, jest nas dwa miliony więcej!)
Język urzędowy język angielski, a dla odszczepieńców francuski
Ustrój oficjalnie demokracja, nieoficjalnie eurokomunizm
Religia Chrześcijaństwo (67% i ciągle spada), islam (3% i wciąż rośnie), pozostałe 4,5%
Waluta drewno i śnieg
 
Flaga Kanady od XIX do końca XX wieku
Typowy Kanadyjczyk
I'm sooorry
Typowy Kanadyjczyk

Kanada – kraj leżący na jednej z czterech półkul. Od północnego zachodu i południa graniczy z USA. Z pozostałych trzech stron z niczym, czyli wodą, w większości słoną i dość zimną. Ostatnio często jest porównywana do Szwecji z powodu zastosowania polityki multi-kulti na masową skalę.

Spis treści

Ustrój politycznyEdytuj

Kanadą rządzi premier. Obecnie jest nim Justin Trudeau, który uzależnił kraj od Unii Europejskiej z Niemcami na czele, czego dowodem jest otwarcie się na imigrantów – szczególnie arabskich – i postępująca islamizacja kraju. Całość posunęła się do tego stopnia, że za krytykowanie innych narodowości trafia się do więzienia.

GospodarkaEdytuj

Gospodarka Kanady oparta jest na produkcji drewnianych patyków. Głównym odbiorcą drewnianych patyków jest najbliższy i jedyny sąsiad Kanady USA. Innymi dużymi gałęziami gospodarki Kanady są: przemysł porno, bekon, syrop klonowy, handel marihuaną, sprośne żarty, marnej jakości kreskówki, muzyka z gatunku pop, Archiwum X oraz nadmierna uprzejmość.

LudnośćEdytuj

Z powodu braku spisów ludności nie wiadomo dokładnie ilu ludzi zamieszkuje Kanadę, ale szacuje się, że przeciętna gęstość zaludnienia wynosi około 1023,9 osób.

Typowy Kanadyjczyk ma owalną głowę, kłapiącą szczękę, małe, czarne oczka, oraz jest niezbyt inteligentny.

Połączenia komunikacyjneEdytuj

W Kanadzie istnieje tylko jedna droga nazwana Jedyną drogą. Prowadzi ze wschodu na zachód. Zimą dochodzą drogi na zamarzniętych zbiornikach wodnych, co dowodzi, że Kanadyjczycy są nienormalni.

CiekawostkiEdytuj

  • W 1995 roku 1% głosów zadecydował o tym, że Quebec nie odłączył się od Kanady.
  • Kanada toczyła swego czasu wojnę z Rosją i Japonią. Jej sojusznikami były Anglia, Stany Zjednoczone oraz Prusy. Ostatecznie, jako jedyna nie podpisała traktatu pokojowego i nie zakończyła wojny.

Zobacz teżEdytuj