Otwórz menu główne
Los gadającego psa
Przecież psy nie mówią!
Najczęściej powtarzana kwestia w serialu
Gadający pies, hehe.
Kwestia najczęściej powtarzana przez widzów w przedziale wiekowym 4–120
Mash Potenshol!
Tap Madl Dżoana o Marcie

Marta Mówi – amerykański serial o psie, który zjadł zupę z literkami i teraz twierdzi, że umie mówić. Naukowcy nadal nie odkryli, jak te literki się w zupie znalazły, ale są podejrzenia, że pomagała w tym tarcza antyrakietowa Prezydenta Ju Es Ej). Serial ma za zadanie obniżać IQ dzieciom oglądającym Mini Mini.

BohaterowieEdytuj

 • Marta – najważniejsza w serialu, Marta-Pies. Wszyscy mówią, że jest tylko psem, więc nie może zostać; agentem, aktorką, reporterem radiowym, strażakiem i zoologiem. Lecz tu cytat z piosenki tytułowej: „Ale Marta się tym nie przejmuje, skąd” i nadal chce być agentem, aktorką, reporterem radiowym, strażakiem i zoologiem.
 • Skits – drugi pies w domu bohaterki. Krążą plotki, że Marta flirtuje z nim, lecz Marta nigdy nie napisała o tym na Facebooku, więc żaden z jej fanów w to nie wierzy.
 • Helena – właścicielka Marty. Wszyscy uważają, że jest niemodna. Nawet jej kuzynka, Karolina jej to wyznała.
 • Tadek – chłopak Heleny. Tak naprawdę, jest śmieciarzem pracującym na wysypisku od 20 lat (chociaż on ma tylko 8) i część śmieci magazynującym w swoim pokoju. Chce umieć gadać ze zwierzętami, ponieważ kiedyś obejrzał Dolittle'a nawet spróbował nauczyć się psiego, ale później się z niego śmiali, i wołali za nim „Azor”. Wy na pewno też byście tak zrobili.

Przebieg OdcinkaEdytuj

 1. Marta wpada na pomysł, żeby znaleźć jakiś fajny zawód.
 2. Wszyscy jej mówią, że jest psem i nie może wykonywać zawodu, który ona akurat chce wykonywać.
 3. Marta wpada na błyskotliwy pomysł.
 4. Pomysł nie wypala.
 5. Marta jest zawiedziona.
 6. Zaczyna nawijać bez przerwy, więc ktoś załatwia jej pracę.
 7. Marta jest szczęśliwa.
 8. Marta idzie na obiad.
 9. Drzemka.
 10. Powrót do punktu pierwszego.

Marta a Sims 4Edytuj

Niedługo podobno ma się ukazać nowy dodatek do Simsów, a konkretnie do czwartej części. Będzie to dodatek The Sims 4: Marta mówi. Podobno w zainstalowanym pakiecie pojawi się rodzina Marty z lokajem Heleną, służącym Tadkiem, kucharzem Mamą Heleny, lekarzem Tatą Heleny, sprzątaczką Mamą Tadka i masażystą Tatą Tadka. W domu Marty ma podobno pojawić się ring bokserki, na którym walczyć będą Marta ze służbą, ale oczywiście służbie nie wolno jest uderzyć, bądź inaczej skrzywdzić pieska.