Otwórz menu główne
Wygodnie tu, jak na takie przeciętne krzesło...

Maurice – zupełnie zwyczajny, przeciętny lemur palczak madagaskarski z zupełnie zwyczajnego, przeciętnego serialu, służący takiemu już trochę mniej zwyczajnemu i przeciętnemu Królowi Julianowi.

Historia[1]

Maurice urodził się na zupełnie zwyczajnej i przeciętnej wyspie o nazwie Madagaskar. Od młodych lat służył królowi Julianowi, który niestety miał IQ piętnaście razy mniejsze niż jego sługa. Do spółki z Mauricem Julianowi służył zupełnie zwyczajny i przeciętny lemur Mort, mający niezupełnie zwyczajny fetysz na punkcie stóp króla.

Żyliby sobie dalej na tej zupełnie zwyczajnej i przeciętnej wyspie, gdyby nie to, że Julian wpakował się w niezupełnie zwyczajną i przeciętną aferę z pewnymi zupełnie niezwyczajnymi i nieprzeciętnymi pingwinami. W ostatecznym rozrachunku Julian i jego świta trafili do zupełnie zwyczajnego i przeciętnego zoo w zupełnie zwyczajnym i przeciętnym mieście.

Charakterystyka

Maurice ma zwyczajne i przeciętne hobby – narzekanie, jak bardzo (nieprzeciętnie) źle żyje mu się w służbie u Juliana.

Jest jedynym zwyczajnym, przeciętnym i zdrowym psychicznie zwierzęciem w całym zoo. Jest też nieprzeciętnie (!) inteligentny, ale i tak nikt go nigdy nie słucha.

Przypisy

  1. Zupełnie zwyczajna i przeciętna


  To jest tylko zalążek artykułu związanego z postaciami fikcyjnymi. Jeśli rozpoznajesz Rumcajsa i Pszczółkę Maję – rozbuduj go.