Otwórz menu główne

Dzieło Szatana

HilkoKary 07:50, 27 maj 2006 (UTC) zgodnie z obdukcjami na ircu, iż hasło nadaje się do wywalenia, przedkładam je do d*pokratycznego głosowania l*dowi.

Usunąć:

 • ...

Zostawić:

Dyskusja:

 • Czemu to tu jest? Szoferka 18:30, 27 maj 2006 (UTC)
  • Bo sobie HilkoKary tu wstawił. ᒦᓂᐊ
   • napisałem przecież - bo na ircu pojawiały się głosy, że to hasło jest żałosnym dnem, nieśmiesznym i niezrozumiałym (, że tu Polska jest, więc nie powinno się umieszczać typowo angielskiego humoru, itp) - niestety (?) nie każdy potrafi wstawić stronę na SDU, dlatego sam tu wstawiłem "przedkładając je do d*pokratycznego głosowania l*dowi.", przy czym hasło było zjebane jak ruda suka, więc nie spodziewałem się tylu głosów na + HilkoKary 05:11, 28 maj 2006 (UTC)
    • Uwaga ogólna: tak to jest, jak się rozbija opiniowanie na irc i wiki.
    • I szczególna. Jest bardzo zrozumiałe i raczej kiepskie. Cytat: według niepotwierdzonych doniesień z anonimowych źródeł współtwórcą części dzieł Szatana jest sam Szatan (pan Józef uważa te doniesienia za "srata tata"). To wszystko są fragmenty, które znajdą się na liście klisz językowych (cliches), jak już Hani przetłumaczy z angielskiego naszą nową biblię. Znajdą się dlatego, że można je spotkać w co drugim haśle i stają się przez to laniem wody, na które nikt po pewnym czasie nie zwraca uwagi i przelatuje wzrokiem. Jeśli przelecieć wzrokiem klisze w tym haśle, to nic nie zostaje z drugiego akapitu. Nie widzę tu też nic z angielskiego humoru. Gdyby był tu angielski humor, to okazuje się, że nie dość, że połowa stron na Nonsensopedii hołduje angielskiemu humorowi, to jeszcze angielski humor jest strasznie kiepski i używa stu słów na krzyż w ich najbardziej popularnych zestawieniach. Szoferka 06:13, 28 maj 2006 (UTC)
     • "musiałem być chory gdy w szkole była lekcja o klisze" HilkoKary 06:22, 28 maj 2006 (UTC)