Otwórz menu główne

Nonsensopedia:Zasady ochrony prywatności

Informacje o użytkownikach są przechowywane na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Jedyne informacje, jakie musisz podać, to Twoje nazwa użytkownika, hasło i data urodzenia. Data urodzenia jest używana tylko w celu sprawdzenia, czy masz skończone 13 lat (jest to konieczny warunek rejestracji). Nie jest ona nigdzie przechowywana. Nazwa użytkownika nie musi być Twoim prawdziwym nazwiskiem (w zasadzie nie powinna). Podanie innych prywatnych danych nie jest przymusowe.

Wszystkie informacje, które umieścisz w formularzu zgłoszenia nowej wikii, mogą być upublicznione. Adres e-mail, który podasz przy wypełnianiu formularza, będzie publicznie widoczny na stronie z informacjami o liście mailingowej Twojej wikii. Możesz zmienić adres e-mail w preferencjach po tym, jak wyślesz zgłoszenie.

Jeśli zdecydujesz się podać w preferencjach swoje prawdziwe imię i nazwisko, będą one widoczne dla wszystkich. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne i żaden użytkownik nie musi tego robić.

Informacje znajdujące się w rejestrach naszych serwerów mogą być przechowywane i używane do sumowania informacji o użytkownikach, a także mogą być wykorzystywane w przypadku nadużyć do identyfikowania jednego lub większej liczby użytkowników na okoliczność tego, czy nie są oni określoną osobą, która dopuściła się nadużycia. Informacje te zawierają Twój adres IP i szczegóły dotyczące Twojej przeglądarki internetowej.

Twoja przeglądarka musi akceptować ciasteczka z witryny *.wikia.com, aby możliwe było zalogowanie się na Wikię. Jeżeli nie założyłeś konta na żadnym wiki na Wikii, nie ma potrzeby akceptowania ciasteczek z witryny *.wikia.com.

Edycje użytkowników, którzy nie są zalogowani, będą podpisane w historii strony adresem IP, który posiadał użytkownik w chwili edycji. Adres IP będzie także widoczny w innych miejscach, takich jak listy obserwowanych stron, ostatnie zmiany i w każdym innym miejscu, które korzysta z takich stron.