Otwórz menu główne
Jeden z najsłynniejszych obrazów
Noncytaty
Zobacz w słowniku:
obraz

Obrazzdjęcie, które robią ludzie biedni, gdy nie stać ich na aparat. Obrazy często występują w galeriach, muzeach i czasem w domach publicznych (przeciwieństwo domu prywatnego). Obrazy są malowane przez artystów lub inaczej – obłąkanych. Niektóre obrazy są fajne, ale tylko wtedy, kiedy George Bush je pobłogosławi.

Sposoby tworzeniaEdytuj

  1. Parę kresek stworzonych przez okaleczoną rękę biednego niemowy na podartym skrawku pergaminu to najpopularniejszy patent. Narzędziami malarskimi, którymi posługiwał się szanowany, wyżej wymieniony obywatel to zazwyczaj: kawałek drewienka + włosie z wiewiórki, plastikowe naczynko, podprowadzone staremu Żydowi zbierającemu jałmużnę, pigment zlepiony starym olejem, ewentualnie kawałek papkowatej gliny z dodatkiem kolorowego pigmentu.
  2. Kolejny patent malarski to najzwyklejsze walenie szpachlą z oleistą mazią o zżółkły materiał. Efektem jaki uzyskamy jest ciekawa kompozycja przypominająca wymioty pana w podeszłym wieku, od którego wali jak z gorzelni.
  3. Jednym z mniej ciekawszych sposobów na stworzenie udanego arcydzieła, jest rzucanie z odległości około dwóch metrów zgniłymi pomidorami oraz polewanie benzyną wprost z kanistra, kawałka płótna. Ciekawszy efekt występuje przy użyciu zapalnika, który w każdej chwili można nabyć u miejscowej Dziewczynki z Zapalnikiem.

GaleriaEdytuj


  Autorowi tego hasła oderwało palce zaraz po tym, jak wklepał kilka zdań. Jeśli chcesz go zastąpić – rozbuduj to hasło.