Otwórz menu główne

Osiedle Projektantmłode osiedle wylęgarnia młodych skejtów, kryminalistów i przyszłych alkoholików z zawodu. Osiedle słynie z szarych i poniszczonych pięknych i kolorowych bloków oraz sporych odstępów między blokami. Mieszkańcy tego skrawka ziemi mogą spać spokojnie i czuć się bezpiecznie, ponieważ niemal na każdym bloku widnieje dający poczucie bezpieczeństwa widok kamery namierzającej wszystkie ruchy deskorolek. Tutejsza młodzież umila sobie czas przeróżnymi zabawami i grami, których nie sposób tutaj wymienić ze względu na poczucie dobrego smaku.

Praworządność

Znajduje się tu między innymi Dom kultury, w którym władze osiedla czują się jak bohaterzy serialu W11. Dzieje się tak, gdyż są odpowiedzialni za wszelki ład i porządek na tym osiedlu, a ich głównym celem jest monitorowanie młodzieży 24h na dobę oraz zawiadomienie stróżów prawa którzy są tu bardzo mile widziani. Najcięższe przestępstwa jakie do tej pory udało się zneutralizować to osikanie murku, picie piwa w miejscu publicznym oraz deprawowanie młodzieży za pomocą wulgarnego słownictwa. Rzecznik prasowy policji twierdzi, że to dopiero początek, a zainstalowane kamery przyczynią się jeszcze nie raz, gdyż w okolicy krąży banda socjopatów z nieświeżym oddechem i krzywym spojrzeniem, a takich ludzi, jak twierdzi komisarz, należy eliminować w trybie przyspieszonym.


  Ten artykuł dotyczy jakiejś pipidówy, sądząc po jego rozmiarze. Jeśli sprzeciwiasz się zaniżaniu znaczenia tej metropolii – rozbuduj go.