Otwórz menu główne

Ten poradnik pokaże ci, jak za pomocą umysłu, zdrowego ciała i krzesła możesz w należyty sposób obronić świętą czynność expienia.

Spis treści

FalangaEdytuj

Metoda ta jest bardzo przydatna w celu utrzymywania pozycji przed komputerem, bądź specjalistyczną obroną modemu (Neostrady). Metoda ta jest niezwykle często używana przez grubasów, którzy dopiero co wyszli z McDonald's, nawpierdalawszy się uprzednio hamburgerów z dwoma dodatkami, gdyż nie muszą się zbytnio ruszać, co znacząco ułatwia sprawę. Sposób bardzo jest także przydatny podczas morderczych szarży matki na kabel.

TestudoEdytuj

Ave! Boski Centurionie, metoda ta wymyślona niegdyś przez boskiego Cezara, ma szerokie zastosowanie także dzisiaj. Niegdyś stosowana w celu obrony przed gradem strzał, podczas szturmu na mury. Dzisiaj jednak bogowie na ciebie patrzą. Chcą, abyś nie zniesławił ich imienia! Dzisiaj zastosujesz to przed gradem bluzgów matek. Brońmy się przed tym (krzesłem). Sposób będziesz stosował w celu zabezpieczonego kontrataku na pozycje matki i jej sojuszników.

BarbarzyńcyEdytuj

Niczym Galowie i Germanowie, niczym dzicy Wikingowie z Północy, tak i ty walczyć będziesz całą siłą swoją z matką twoją. Sposób ten użyty będzie w ostatecznym akcie desperacji, w ostatnim szale berserkera, w morderczej szarży na matczyne pozycje. Niczym Ulryk z Godgardu całą swoją mocą będziesz rabował, palił i grabił swojego ciemiężyciela. Niech raz na zawsze zapamięta, że nie warto z tobą zadzierać.

HusariaEdytuj

Husarzu mężny! Spod Kircholmu, Wiednia i Chocimia wracasz! Pamiętaj, że twym wrogiem nie Szwed, Turek ani Niemiec. Twym wrogiem matka! A zatem jak w biblii napisano: walczyć z nią będziesz niczym Polak pod Samosierrą. Rzuć się na nią, a kopią swoją (w tym wypadku krzesłem) uderz w brzuch, aby poznała czym cierpienie jest bez itema i skilla! Niech wie, że Polak krzywdę swą w damage odpłaci.

IndianinEdytuj

Uuuu!!!! Czas na wielką masakrę w Kanionie Modemu I Komputera!!! Tym razem twą bronią miecz nie będzie, ni łuk, lecz krzesło. Zmiast niegodziwych bladych twarzy zmierzysz się z okrutnymi bandytami anty-Tibia. Niech Wielki Duch I Duchy Ojców naszych Ojców będą z tobą. Hogwh!

Strzelec wyborowyEdytuj

Żołnierzu! Znamy my waszą odwagę i pamiętamy wasze zasługi z linii frontu! Ale teraz czeka na was ważne zadanie. Można rzec kluczowe dla całej Wojny! Twoja matka zamierza odciąć nam kontakt ze światem oraz odciąć dostawy prądu jakże ważne dla naszej armii! Musicie ją powstrzymać! Pamiętajcie, cała ojczyzna na was patrzy! Niech te dni, tygodnie, miesiące a nawet lata w tej walce o tą krainę oraz skille, itemy oraz level nie pójdą na marne! Pozbądź się tego potwora! Niech zapłaci za krzywdę, twoją i naszą! Dismissed!

Gwiezdny komandorEdytuj

Twoje wyposażenie na tą misję będzie skromne. Dostaniesz podstawowy miotacz NTS (Na Twoją Starą). Unikaj kul mocy, oraz zgniłych posiłków, w tym bananów. Włącz tarczę grawitacyjną, aby obronić się przed gniewem Matki. Celuj w zbiornik z tlenem. Skuteczne są też strzały w serce i wykorzystywanie prowizorycznych broni do walki wręcz, takich jak krzesło. Pamiętaj – wrogi mutant nie śpi, wykorzysta każdy twój błąd. Dlatego wybraliśmy ciebie, z uwagi na twojego skilla napier*lania krzesłem. Powodzenia.