Otwórz menu główne

Poradnik:Jak zostać pr0 w Tibii

Jak zostać pr0 w Tibii – jeśli przeczytałeś poradnik jak zacząć, to jesteś już w Carlin. Nie jesteś w Carlin, no pewnie jesteś też palem lub druidem? To teraz kasuj postać i wróć do tego poradnika gdy będziesz na roku z 8 levelem.

Spis treści

PoczątekEdytuj

Więc jesteś już knajtem lub sorcem i oczywiście mieszkasz w Carlin. Pamiętaj musisz być knajtem lub sorcem i mieszkać w Carlin, bo wszystkie inne klasy i miasta są dla n00bów. Więc wejdź do kanałów (omiń raty), zapoluj na roty. To co, że są za trudne? Rusz swój leniwy zad i za laj na roty. Dedłeś? To powtórz to jeszcze raz.

Zdobycie eqEdytuj

Udało ci się wbić level 160? Nie? 16? K a. Idź do depo. Stań pod schodami i pisz pL34$ Fr33 iT3M$ z4 30Gp. Jeżeli przez ok. 2 godziny nic nie dostaniesz, pisz przez jeszcze dwie. Jeśli to nic nie da, to spróbuj Buying snake sword 50gp. Udało się? To teraz zmień jedynie snake sword na dark armor i powtarzaj, aż zdobędziesz tę zbroję.

Zdobycie PACC'aEdytuj

Oto najlepsze sposoby zdobycia PACC'a:

  • Na bogacza – zapłać za PACC ze swoich oszczędności. Najtrudniejszy ze wszystkich.
  • Na katolika – gdy ksiądz będzie zbierać pieniądze na tace, zgarnij ukradkiem kilka monet z tacy, może wystarczy. Jest to bardzo niebezpieczny sposób, grozi pobiciem przez mohery.
  • Na dresa – skrój frajerów na ulicy.
  • Na żebraka – błagaj rodziców do skutku.
  • Na złodzieja – obrabuj bank.
  • Na lenia – klikaj we wszystkie konkursy na PACC'a i poczekaj aż wygrasz.

Prawdziwy expEdytuj

Teraz gdy masz pro eq i dobry poziom, czas na prawdziwy EXP! Poszukaj jakiś noobów, którzy za tobą pójdą – najlepiej z 9 lvl. Powiedz, że dasz im super itemy, a następnie zabierz ich na Orshabala. Oj, do tego potrzeba PACC'a. Jeszcze nie masz? Ech… Przejdź do poprzedniego punktu. Noobami się nie martw. Na pewno mamusia kupiła im PACC'a.

Gdy już zdobędziesz PACC'a, wejdź z n00bami do kryjówki Orshabala[1]. Każ n00bom atakować potwora, sam poczekaj aż wszyscy dedną(2–3 sekundy). Pozbieraj po nich rzeczy i jak najszybciej stamtąd WY !


Teraz jesteś pr0 Tibijczykiem! Możesz killować noobów i innych frajerów. Jedyne co ci zostało, to zdobycie tytułu admina. Ale to już w innym poradniku.

Przypisy

  1. Zapomniałeś, że nooby nie mają przecież PACC'ów? Poszukaj innej jaskini.