Otwórz menu główne
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy polskiego piłkarza. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Obejrzyj ten film na YouTubie
Radziu o zawiłościach futbolu…
O Boże, ja po prostu kocham mojego Radzia.
Doda o Majdanie

Radosław „Radziu” Majdan (ur. 10 maja 1972 w Szczecinie) – polski piłkarz, wychowanek i zawodnik Pochodu Szczecin występujący na pozycji bramkarza. Był nieślubnym mężem Dody. Z zawodu polskim trampkarzem oraz od roku 2006 radnym w województwie zachodniopomorskim oraz członkiem PO. Nie pije alkoholu, a już na pewno nie z Piotrkiem Świerczewskim. Teraz mąż Małgorzaty Rozenek.

KarieraEdytuj

Zacznijmy od tego, że przez całe życie nie strzelił bramki i nie strzeli. Można go wyśmiewać także za to, że przez ponad dekadę grał u kelnerów ze Szczecina.

W roku 2001 przeszedł do Dżuzeppe, czyli czołowego klubu ligi tureckiej. Jego następnym klubem były PAUKI Salonowe gdzie co prawda nie zagrał, ale jadł greckie pomarańcze. Dwa następne kluby to turecki Borsuk Szuruburu i żydowski Asz Dod (którego prezesem prawdopodobnie była Doda, co widać w nazwie). Potem przeszedł do Wisły K., gdzie dorwał go Paweł Mariuszek i zaczął go gryźć po kostkach. Gryzł go, aż go totalnie wygryzł i Majdan znowu grał Pochodzie. Po roku gry z brazylijskimi kelnerami, farmerami i sprzedawcami szczawiu odszedł do drużyny Czarnych Podkoszulek. Ostatnio jego kariera pomknęła szybkimi krokami do przodu i został dyrektorem sportowym Polonii. W 2014 Majdan wystąpił w Warsaw Shore, gdzie Eliza chwaliła go słowami: 

On jest taki piękny! On jest taki wyjebany w chuj!
 


  To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.