Otwórz menu główne

Red Bull – czerwony byk, popularny napój dający mocnego kopa (zarówno tego fizycznego jak i psychicznego). Napój ten używany jest głównie przez nauczycieli, uczniów i kierowców ciężarówek. Posiada wysoką zawartość bąbelków, co czyni napój ten gazowanym. Kosztuje około 4 zł, za które można kupić np. tanie wino (daje takiego samego kopa a zdrowsze). Efektem ubocznym picia Red Bulla jest nagły wzrost skrzydeł, co prowadzi do schorzeń kręgosłupa.

Skutki uboczne

Picie napoju Red Bull powoduje wiele skutków ubocznych. W reklamach rozpowszechniana jest ta wiadomość Red Bull doda Ci skrzydeł. Tak... No i właśnie jest to jeden ze skutków ubocznych. Ten napój powoduje u istot ludzkich wyrastanie skrzydeł, co jest patologią. Dodatkowo w skrzydłach wyrastają kości, co powoduje dodatkowy problem dla ortopedów, którzy nie potrafią tychże skrzydeł usunąć zrozpaczonym klientom supermarketów i stacji benzynowych, którzy wypili Red Bulla. Na szczęście na zwierzęta napój ten nie działa, bo również weterynarze mieli by ręce pełne roboty.

Anomalia

W zespole Red Bulla w F1 można zaobserwować ciekawą anomalię. Oficjalny slogan reklamowy głosi: Red Bull doda ci skrzydeł, tymczasem jedynym kierowcą RBR, któremu istotnie dodał skrzydeł jest Sebastian Vettel. Jego partnerem jest Daniel Ricciardo, któremu owe skrzydła są raczej odbierane, niż dodawane, a już na pewno przez jednostki napędowe. Marketingowcy, do dzieła!