Otwórz menu główne
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy litewskiego pakera. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Robert Burneika nie słuchał księdza Natanka i nie wie co się dzieje
Nie ma opierdalania się!!!
Koksu o ćwiczeniach na siłce
Będziemy dzisiaj pakować łapy
Dzienny plan ćwiczeń Koksa
Do MMA startuje po to, żeby udowodnić, kulturysta też potrafi
Robert i jego stosunek do walk
Nie ma lipy!!
Motto życiowe HK-a

Robert Burneika (ur. 8 lipca 1978 roku) – w kręgach naukowych znany jako jeden z niewielu przedstawicieli hardkorowych koksów (homo hardcorus cocsus), jest drugim co do wielkości ssakiem lądowym zamieszkującym Ziemię (przegrywa ze słoniem). W przeszłości gatunek ten występował na Litwie, jednak z powodu malejącej liczby krów, które są jego głównym pożywieniem, wyemigrował i osiedlił się ostatecznie na terenie USA.

Spis treści

Odżywianie

Hardcorowe koksy żywią się przeważnie mięsem wołowym w postaci stejków, ewentualnie całych krów i sterydami, nie gardzą jednak warzywami, które ułatwiają trawienie ciężkostrawnych, obfitych w białko pokarmów. Przedstawiciele gatunku rosną bardzo szybko i przez całe życie, stąd ciągłe zapotrzebowanie na białko. Innym, równie ważnym składnikiem diety jest paliwo rakietowe[1] będące dodatkowym, obok węglowodanów, źródłem energii. Hardcorowe koksy panicznie boją się małych kanapeczek, które nie są dla nich wartościowym odżywczo pokarmem.

Budowa ciała

Hardcorowe koksy, jak twierdzi sam przedstawiciel gatunku, składają się wyłącznie ze stuprocentowych mięśni. Dzięki stosowaniu paliwa rakietowego nigdy nie opierdalają się. Nadmiar energii wykorzystują w tzw. pompowaniu, dzięki któremu możemy cieszyć się bieżącą wodą.

Są jedynymi na świecie ssakami zmiennocieplnymi. Przed wykonaniem pracy ich mięśnie są zimne (prawdopodobnie w temperaturze otoczenia), można natomiast je ogrzać dzięki zastosowaniu Double Blast, który, jako mieszanina uranowo-plutonowa, wydziela ciepło w procesie rozpadu promieniotwórczego. Ciepło wstępnie rozszerza naczynia krwionośne i umożliwia wydajniejsze rozprowadzanie paliwa rakietowego i węglowodanów po całym organizmie. W wyniku pracy, ciała hardcorowych koksów ogrzewają się dalej, bardziej podnosząc (inaczej niż w przypadku homo sapiens) wydajność całego organizmu. Po wykonanej pracy, dzięki diecie bogatej w białko, przybywa kolejna warstwa dobrego mięśnia.

Cechy szczególne

Przedstawiciele hardcorowych koksów uważają się za nowy etap ewolucji człowieka. Są niezwykle silnymi i inteligentnymi stworzeniami, ponieważ trochę mózgu trzeba, żeby mieć takie geny. Biegle władają wieloma językami. Są urodzonymi żołnierzami, nie są mięczakami czy innymi dzieciakami. Mają naturalne zdolności dydaktyczne w dziedzinie wpierdalania jedzenia. Wykazują się również sporą charyzmą – skutecznie zachęcają kobiety do gotowania, co jest, w dzisiejszych czasach, szczególnie trudną sztuką.

Działalność dydaktyczna

Robert Burneika jest znanym naukowcem specjalizującym się w dietetyce. Prowadził szereg wykładów na temat zdrowego odżywiania się [2], w które wplatał często dygresje na temat znaczenia charyzmy mężczyzny w związku małżeńskim [3]. Burneika wypowiadał się również na temat szkodliwości alkoholu, który jest substancją uniemożliwiającą prowadzenie zdrowego trybu życia.

Działalność polityczno-religijna

Robert jest osobą bardzo tolerancyjną. Nie mógł jednak, dzięki wrodzonej wrażliwości, znieść ciągłych wojen religijnych, dlatego wygłosił bardzo przejmujące, wzniosłe przemówienie, w którym zapowiedział osobistą pielgrzymkę do Afganistanu w celu pokojowego zakończenia wszelkich sporów. Symbolicznym cięciem odetnie terroryzmowi religijnemu głowę, co należy rozumieć wyłącznie jako metaforę ostatecznego zakończenia wojny i rozpoczęcia się wiecznego pokoju na świecie.

Działalność muzyczna

Robert Burneika został zaproszony przez zespół Kaczy Sos do wspólnego nagrania. Utwór nosi nazwę „Nie ma lipy!!!” i jest dostępny w sieci.

Ciekawostki

Hardcorowymi koksami są też prawdopodobnie Mariusz Pudzianowski i Duke Nukem.

Przypisy