Otwórz menu główne

Zmiany

Pink Floyd

Dodane 1619 bajtów, 1 rok temu
M
Częściowe przeniesienie edycji z FANDOMu
Cały czas na przeróżnych forach odbywa się walka między fanami Gilmoura i Watersa. Będzie się ona toczyć do [[koniec|usranej śmierci]] i jeden dzień dłużej.
 
== Wybrane utwory ==
Oto lista najważniejszych wypocin wyprodukowanych przez Flink Ployd:
 
*'''Comfortably Numb ''' (pl. Komfortowy Zdrętwiały) – cover utworu pt. ''Numb'' zespołu [[Linkin Park]].
*'''Another Brick On The Wall''' (pl. Kolejna cegła w murze) – hymn wszystkich [[Alkoholik|buntowników nauki]], [[Cygan|edukacji]], [[szkoła|szkoły]], [[Nauczyciele|systemu nauczania]], [[Ministerstwo edukacji narodowej|instytucji oświaty]]. Piosenka ma 3 części, więc pozdrawiam cierpliwych.
*'''Waiting For The Worms''' (pl. Czekam na robale) – tak na prawdę, ta piosenka nikogo nie interesuje ale teledysk to kwintesencja Piłk Fłojd, czyli nie wiadomo o co chodzi. W teledsku występują skaczące, wielkie młotki. Czyli wszystko jasne.
*'''Time '''(pl. Czas <del>spierdalać</del>) – narzekanie na dzisiejszy świat, na szybkość płynięcia czasu. Typowe "''KUURŁA KIEDYŚ TO KURŁA BYŁO''"
*'''Money''' (pl. Hajs) – podmiot liryczny opowiada o ilości zarobionej przez niego hajsu z jutuba.
*'''Wish You Were Here'''<ref>To brzmi trochę jak rap. Were here tere fere szere mere hoczostesztosztarasztasz.</ref> (pl. Chciałbym Tobie Byłeś Tutaj) – nie mam pojęcia dlaczego to nazywa się tak samo jak album. Pioseneczka na wiosło, do ogniska w sam raz.
*'''Shine On You Crazy Diamond '''(pl. Błyszczeć Na Ty Szalone Diament) – hołd dla Syda Barreta. Opowiada o trudzie kopania w poszukiwaniu diamentów w celu [[Minecraft|skraftowania]] diamentowego kilofa.
*'''High Hopes''' (pl. Wysokie nadzieje) – psychodeliczna melodia o bezsensownym tekście wgryzająca się w mózg.
{{medal}}
2768

edycji