Otwórz menu główne

Zmiany

Forum:Co Wy na to?

Dodane 1161 bajtów, 4 miesiące temu
re
|}
::::Jeżeli mamy dwie skłócone osoby, obie osoby widzą, że lepiej rozdzielić projekt, bo dla nich będzie lepiej. Okazuje się, że dla projektu jako całość najlepszą decyzją byłoby pozostanie. {{209po}} 16:40, maj 31, 2019 (CEST)
 
:::::„ktoś z Miraheze może odebrać uprawnienia” – co niczego nie zmieni, gdyż Sam Wiesz Kto ma jeszcze inne konta z wyższymi uprawnieniami (pozwalającymi nadawać i odbierać biurola).
 
:::::„Jest to przykład dylematu więźnia” – przesadzasz. No i spoko, te dwie osoby pójdą i założą kolejnego forka. No i co? Z dnia na dzień nie wybiją się w guglach, nie będą mieli mediów społecznościowych (patrz: JoeMonster, dzięki któremu tu jesteś), nie zbudują społeczności. Jak komuś zależy tylko na przyciskach, to pewnie, niech stawia forka choćby i na własnym komputerze, nikomu nic do tego. Ale pamiętaj, że w tym wszystkim liczą się '''ludzie'''. Co więcej, liczą się '''dobrzy pisarze''', których wszędzie brakuje. Żaden taki nowy fork nie przetrwa, jeśli nie przyciągnie edytorów. A dobrzy edytorzy zwykle mają w [[N:DUPA|głębokim poważaniu]] to, czego zabrania filtr numer pięć. I tacy pisarze wybiorą sobie jakiś istniejący projekt, bo kij ich będzie obchodziło, kto obecnie siedzi na tronie. [[Użytkownik:Kipuś|Kipuś]] ([[Dyskusja użytkownika:Kipuś|dyskusja]]) 16:55, 31 maj 2019 (CEST)
4

edycje