Otwórz menu główne

Zmiany

Rzeszów

Usunięte 33 bajty, 2 lata temu
* {{t|Nowa Wieś}}ta z kolei słynie ze swojego jakże sterylnego basenu. W 2011 roku ukończono budowę 10 razy lepszego basenu w niedalekim Sokołowie Małopolskim, dzięki czemu od tamtej pory szlachta jeździ zrelaksować się w ''Dżakuzi'' w Sokołowie Młp. Mieszkańcy Nowej Wsi nie lubią mieszkańców Sokołowa, bo zabrali im klientelę basenu. W akcencie nowowiejskim zamiast ''u'' wymawiamy ''o'' np. ''kora zjadła bołke'' z silnym akcentem na ''o'';
* {{t|Tyczyn}} chcesz być hardkorem? Spróbuj nagrać tu nagranie bez odgłosu krowy lub koguta, albo metala wpiCenzura2.svg ci się w kadr, z torbą butaprenu w łapach. Ruchają tam psy. posiadają wspaniały klub sportowy , jednak jeden drewniak Nowik psuje reputacje.
* {{t|Kraczkowa}}Tak, to Podobno tutaj naprawdę urodził się bóbr który zna 1000 beatów, a inną atrakcją jest to że nie ma atrakcji;mężczyzna z rekordowo wielkim przyrodzeniem - 23cm!
* {{t|Malawa}}Siedziba wsparcia <del>intelektualnego</del> militarnego jedynego słusznego klubu piłki kopanej na Podkarpaciu, który założył pewien żyd w 1905r. Wsparcie owo składa się głównie z nastoletnich <del>szczeniaków</del> młodzian, odurzonych tanim winem i myślących, że ktoś na nich popatrzy bez cienia politowania, kiedy wyglądają jak większe o pięć kilo, 10-letnie dzieci Ugandczyka chorego na AIDS. Każdy rodowity Malawianin musi palić szalik Stali Rzeszów, Crasnovii Krasne, sikać do przystanku PKS, jeździć autobusem linii 6 na oszukanym bilecie, kraść bagietki w C.H. Auchan i myśleć, że ktoś w klubie z [[1905]] roku traktuje go poważnie.
Anonimowy użytkownik