Otwórz menu główne

Zmiany

Rzeszów

Dodane 11 bajtów, 2 lata temu
M
* '''Kraczkowa''' – tutejsi mieszkańcy nie mają żadnych atrakcji; ostatnia wieś mieszcząca się w innym powiecie ale i tak zostanie przyłączona do Rzeszowa
* '''Malawa''' – siedziba wsparcia <del>intelektualnego</del> militarnego jedynego słusznego klubu piłki kopanej na Podkarpaciu, który założył pewien żyd w 1905 r. Wsparcie owo składa się głównie z nastoletnich <del>szczeniaków</del> młodzian, odurzonych tanim winem i myślących, że ktoś na nich popatrzy bez cienia politowania, kiedy wyglądają jak większe o pięć kilo, 10-letnie dzieci Ugandczyka chorego na AIDS. Każdy rodowity Malawianin musi palić szalik Stali Rzeszów, Crasnovii Krasne, sikać do przystanku PKS, jeździć autobusem linii 6 na oszukanym bilecie, kraść bagietki w C.H. Auchan i myśleć, że ktoś w klubie z [[1905]] roku traktuje go poważnie.
* ''' Krasne - ''' – ostatni bastion walki z władzami Rzeszowa; legenda mówi że jeśli Krasne zostanie przyłączone do miasta, to Rzeszów opanuje całe Podkarpacie.* ''' Łańcut - ''' – na papierze wielkie miasto, a w praktyce zapyziała wiocha która jest miastem tylko z nazwy. Okoliczni mieszkańcy zaopatrują się w łańcuckie style mody i zapasy żywności. Zostanie przyłączony do Rzeszowa w 2038 roku. 
== Zobacz też ==
* [[ResMAN]]
8028

edycji