Otwórz menu główne

Zmiany

Rzeszów

Usunięte 244 bajty, 2 lata temu
M
Revert: Wersja z 23:11, 20 mar 2017 (marne). Anulowano wersję użytk. 91.189.220.2
Jedyną rozrywką w mieście był darmowy przejazd na trasie Rzeszów – [[Auchan]] (Krasne)w ramach wycieczki fakultatywnej jak z Egiptu do Gizy. Sam dojazd był bezpłatny, lecz teraz trzeba sobie wykupić bilecik za 1,30zł… Wcześniej wystarczyło kupić zapałki za 6 gr, zabierać paragon i wracamy. Niestety teraz musimy do zapałek dokupić bilet.
Główną atrakcją Rzeszowa są przebierańce amerykańskich raperów w stylu "eminem" "50cent" których często można spotkać w Gal.Rzeszowskiej lecz obecnie Obecnie największą atrakcją jest przejazd autobusem linii „6” kursującym na trasie ul. Ustrzycka – Malawa. Do autobusu należy zabrać śpiwór i termos, gdyż trasę o długości dziesięciu kilometrów pokonuje w ciągu 12 godzin, kategorycznie nie należy kasować pełnego biletu na I strefę, a jedynie na strefę miejską (ponieważ kanary niezbyt chętnie kontrolują na terenie Malawy – powody nie są oficjalnie znane, aczkolwiek mówi się, że mieszkańcy tejże miejscowości mają ustawowy obowiązek podrzeć mandat przed oczami kontrolującego i dać mu [[wpierdol]]). Pieniądze zaoszczędzone na bilecie zaleca się zachować dla pana Romana (vel Rumun), który całe życie przebywa na ostatnim przystanku w Malawie i pobiera datek z tytułu: „Ej młody/młoda, weź ta pożycz dwa złote”. W samym autobusie „6” czekają na pasażerów wielorakie możliwości rozrywki:
* 12-godzinny przejazd na stojąco w towarzystwie emerytów/rencistów, którzy za znak honoru obierają sobie werbalne obrażanie wszystkich pasażerów, którzy nie udostępnili im miejsca siedzącego, a ich tygodniowy grafik zawiera zwiedzenie wszystkich przychodni występujących na terenie miasta (tak wojewódzkiego, jak i ościennych), w celu również werbalnego obrażania jak największej liczby lekarzy;
* wieloosobowe śpiewanie utworu o nazwie „Nowenna” do niejakiej M.B.;
* Millenium Hall – znany też jako Kościół Matki Bożej Millenijnej; najczęściej odwiedzana w niedzielę rzeszowska świątynia
* Galeria Rzeszów (dawniej City Center) – gdy jeden rzeszowski multimilioner zbankrutował przy budowie Millenium Hall, jego główny konkurent nie chciał być gorszy; powstała na gruzach Hotelu Rzeszów, konkurencyjna parafia Matki Bożej Rzeszowskiej, a cuda tam takie, że aż się trzęsie.
* Call Center Poland - Obecnie odwiedzany częściej i jeszcze szybciej zwalnianych osób
== Kultura ==
5828

edycji