Otwórz menu główne

Zmiany

Nonsensopedia:Prywata

Usunięte 2065 bajtów, 8 lat temu
Ale ze mnie lama, blankuję Nonsensopedię... Byłbym bardzo wdzięczny za otrzymanie bana
pustych linków, z nadzieją, że ktoś je kiedyś wypełni.
* Inne działania, mające choć subtelnie zwrócić uwagę na jakąś osobę z Twojego otoczenia.
Ze szczególną '''surowością''' będą traktowane i będą skutkowały banem:
* Wyzwiska, groźby, wulgaryzmy, wpisy zdradzające dane osobowe, '''również numery komunikatorów internetowych, adresy e-mail''' i inne, oraz wpisy kanapowych partii alkoholowych. Były opisy bloggerów, upstrzone linkami do [[Nonsensopedia:Blog|blogów]], było wiele paszkwili na nauczycieli. Żaden z tych artykułów nie przetrwał, w dodatku żaden nie przetrwał długo.
 
==FAQ==
*– A może zrobicie wyjątek, cooo?<br>– Nie, nie zrobimy.
*– Przecież nie podaję żadnych danych Waldka / Janka / Krzyśka.<br>– Właśnie przyznajesz, że hasło jest o prywatnej osobie. Podpadasz.
*– Ale zna go / ją całe miasto / wieś / osiedle.<br>– Co nie zmienia faktu, że on lub ona jest tylko dobrze znaną osobą prywatną.
*– To chociaż oddajcie mi hasło, bo nie mam nigdzie zapisanego.<br>– Oddamy do [[Pomoc:Brudnopis|brudnopisu]], abyś sobie skopiował. Zaraz potem skasujemy.
 
==W przypadku wątpliwości==
W przypadku wątpliwości co do zaklasyfikowania treści jako prywata lub co do interpretacji tej strony, ostateczne zdanie ma [[Nonsensopedia:Administratorzy|administrator]], szczególnie w przypadku uciążliwych prób ponownego umieszczenia danego artykułu w zasobach Nonsensopedii.
 
==Co w zamian?==
Nie jest oczywiście tak, że niczego nie możesz o sobie napisać. Do pisania o sobie służy [[Nonsensopedia:Strona użytkownika|strona użytkownika]]. Jeżeli jednak zaczniesz korzystać z Nonsensopedii tylko po to, aby utrzymywać swoją stronę domową lub encyklopedię w encyklopedii lub inną grupę stron, których miejsce jest w jednej z przestrzeni, ukrócimy to z paragrafu, którego omówienie właśnie czytałeś lub czytałaś.
 
==Zobacz też==
* [[/przykłady|Przykłady (ocenzurowane)]]
* [[Nonsensopedia:Agitka]]
 
[[Kategoria:Powody usuwania haseł|{{PAGENAME}}]]
Anonimowy użytkownik