Otwórz menu główne

Zmiany

Kujon

Dodane 724 bajty, 1 rok temu
brak opisu edycji
* '''Kujon Zero''' – Pochodny od kujona dresa, właściwie to podgatunek. Na przerwach klnie, szydzi i wali w mordę kogo popadnie a na lekcjach włazi w d{{cenzura}}e nauczycielom, przynosi jakieś projekciki i wyhodowaną fasolkę prosząc o szósteczkę. Takie gigantyczne nul. <ref>w języku Esperanto „Zero”</ref>
* '''Kujon Filmowy''' – oprócz kujoństwa wyznaje też maniakalne zafascynowanie serialem bądź filmem. Najczęstszymi typami są wyznawcy Star Wars i Star Trek.
*"Kujon Władczy" - Podgatunek kujona inteligentnego, cechuje się wykorzystywaniem swojej wiedzy, inteligencji i dobrych stosunków z nauczycielami w celu zdobycia jak największej władzy. Często zdarza się że zna sztuki walki więc za nieposłuszeństwo kara wpierdolem po szkole, ale nauczyciele go lubią więc to i tak nie będzie nigdy jego wina. Otacza się zaufanym gronem przeciętniaków bez własnego stylu którzy uważają go za najwyższego kapłana zajebistości nie zdając sobie sprawy że to zwykły kujon. Często zdarza się że nie jest przewodniczącym ale kontroluje cały samorząd z za kulisów. Nie wynaleziono jeszcze metody ochronnej przed tym gatunkiem kujona, bardzo szybko się uodparnia.
== Stosunek do nauki ==
Anonimowy użytkownik