Otwórz menu główne

Zmiany

Bot

Usunięte 67 bajtów, 7 lat temu
M
-nadkat.
{{cytat|W sowieckiej Rosji jesteś stawiany przez '''bota'''|[[Radziecka inwersja]] o '''bocie'''}}
'''Bot''' – {{t}}inaczej sztuczna inteligencja, udaje człowieka siedzącego przed komputerem, oraz wykonującego dziwne czynności, których ludzie po prostu nie potrafią.
'''Bot''' – {{t}}oznacza także osobę o IQ zbliżonym do IQ dziecka neo, boty zaskakują swoją inteligencją osoby wtajemniczone w informatykę, te osoby właśnie mają coraz większy problem z odróżnieniem czy dana wiadomość napisana została przez bota czy bota.
'''Bot''' – {{t}}pseudonim niejakiego studenta z Wrocławia, którego ze swych szponów nie chciał wypuścić 2 rok na uczelni. Nieustanie expił w grach typu MMORPG, odsuwając kwestię swej edukacji na drugi (lub dalszy) plan. Znajomi jego, w akcie miłosierdzia zdecydowali się z litości, upamiętnić jego postać, uchwalając arbitralnie sławetny „Dzień Bota” przypadający na 10 grudnia.
Jego inteligencja objawia się tym że jest w stanie dokonać najlepszego wyboru z możliwych. Uruchamiając [[komputer osobisty|komputer]] możesz mieć kilka, czyli jeden [[system operacyjny]], Bot dokonuje wyboru najlepszego systemu operacyjnego ze wszystkich (czyli jednego). Ponadto umie dokonać trudniejszych wyborów, jak zakup nowej spódnicy, czy żakietu.
== Rodzaje botów ==
*'''{{t|Boty do [[IRC]]''' – }}wirusy, które przejęły kontrolę nad komputerem [[administrator (informatyka)|admina]], następnie go zahipnotyzowały i ogłupiły, aby w końcu przejąć kontrolę nad kanałem i wyrzucać niewinnych użytkowników za pisanie z [[Caps Lock]]iem, czy wysłanie [[Flood|miliona kopii tej samej wiadomości w ciągu 5 sekund]].* '''{{t|Boty do gier on-line''' – }}programy używane przez ludzi którzy wmawiają innym graczom, że rzeczywiście siedzą już drugi tydzień bez przerwy przed komputerem, bez przerwy na siku.* '''{{t|Programy do rozmów''' – }}programy, które na każdą twoją wiadomość odpowiadają ''A wcale, że nie'', ''OK'', lub ''Nie, no to szkoda'' i po 15 minutach rozmowy pytają się o twoje imię. Przykładem takiego bota jest [[Infobot]].
{{stubinf}}
[[Kategoria:Internet]]
[[Kategoria:IRC]]
[[Kategoria:Pojęcia z gier komputerowych]]
2508

edycji