Otwórz menu główne

Zmiany

Piłka nożna

Dodane 1365 bajtów, 5 lat temu
brak opisu edycji
Polacy mają też w zwyczaju rozgrzewać atmosferę na stadionach śpiewając ''nic się nie stało''. Lubią też wynosić bramki i krzesełka, nierzadko billboardy reklamowe. Niektórzy dla sportu poświęcają życie. Zwykle są to broniący wejścia na murawę [[policjant|policjanci]].
=== Nie lubisz piłki nożnej??? ===
Na spokojnie, na spokojnie!!! Nie Ty jeden!!! Dlaczego? No jak dlaczego?
1. Dwudziestu facetów lata za? ... no za jedną piłką!!!
2. Po trawniku cholera latają i trawnik depczą!!!
3. Dwóch innych stoi w bramkach i robi wszystko aby tą piłkę złapać!!! Ja rozumiem złapać sprzedać potem mieć na flaszkę ale skąd tam!!! No jak złapie zaraz odda chory czy co???
4. Ciekawych jest takich paru magików co to z gwizdkami po tym trawniku śmigają. Piłki nie kopią a gwiżdżą!!! A niektórzy to jeszcze z chorągiewkami jak na jakimś odpuście.
5. No i ten najważniejszy od gwizdka jak zobaczy że któryś z tych dwudziestu drugiego po kończynach za brzydko kopie to zagwizda i mu żółty lub czerwony kartonik pokazuje zamiast wziąć i łobuzowi przy...lić za takie kopanie!!!
6. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi potrafi wokół takiego trawnika siedzieć i drzeć ryja gdy taki w bramce piłki nie złapie i tak samo się drzeć jak złapie. No nie mogą się zdecydować no!!!
7. Najciekawsze jest to ze piłki w łapy brać nie mogą. Zaraz ten ważny od gwizdka mordę drze i tego w bramce do nerwów silnych doprowadza. A ten w bramce ma jakieś chody bo jemu to w łapska wolno!!!
8. Naród na widowni przez to skołowaciały to i się nie dziwić że po takiej imprezie raz dwa rozpierduchę robi!!!
{{NonNews|[[NonNews:Gadające głowy szukają rozwiązania kryzysu w polskim sokkerze|Gadające głowy szukają rozwiązania kryzysu w polskim sokkerze]]}}
Anonimowy użytkownik