Otwórz menu główne

Zmiany

Piłka nożna

Usunięte 1355 bajtów, 5 lat temu
M
Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to 83.22.124.199. Autor wycofanej wersji to 176.103.162.207.
Polacy mają też w zwyczaju rozgrzewać atmosferę na stadionach śpiewając ''nic się nie stało''. Lubią też wynosić bramki i krzesełka, nierzadko billboardy reklamowe. Niektórzy dla sportu poświęcają życie. Zwykle są to broniący wejścia na murawę [[policjant|policjanci]].
== Nie lubisz piłki nożnej??? ==
Na spokojnie, na spokojnie!!! Nie Ty jeden!!! Dlaczego? No jak dlaczego?
# Dwudziestu facetów lata za? ... no za jedną piłką!!!
# Po trawniku cholera latają i trawnik depczą!!!
# Dwóch innych stoi w bramkach i robi wszystko aby tą piłkę złapać!!! Ja rozumiem złapać sprzedać potem mieć na flaszkę ale skąd tam!!! No jak złapie zaraz odda chory czy co???
# Ciekawych jest takich paru magików co to z gwizdkami po tym trawniku śmigają. Piłki nie kopią a gwiżdżą!!! A niektórzy to jeszcze z chorągiewkami jak na jakimś odpuście.
# No i ten najważniejszy od gwizdka jak zobaczy że któryś z tych dwudziestu drugiego po kończynach za brzydko kopie to zagwizda i mu żółty lub czerwony kartonik pokazuje zamiast wziąć i łobuzowi przy...lić za takie kopanie!!!
# Kilkadziesiąt tysięcy ludzi potrafi wokół takiego trawnika siedzieć i drzeć ryja gdy taki w bramce piłki nie złapie i tak samo się drzeć jak złapie. No nie mogą się zdecydować no!!!
# Najciekawsze jest to ze piłki w łapy brać nie mogą. Zaraz ten ważny od gwizdka mordę drze i tego w bramce do nerwów silnych doprowadza. A ten w bramce ma jakieś chody bo jemu to w łapska wolno!!!
# Naród na widowni przez to skołowaciały to i się nie dziwić że po takiej imprezie raz dwa rozpierduchę robi!!!
{{NonNews|[[NonNews:Gadające głowy szukają rozwiązania kryzysu w polskim sokkerze|Gadające głowy szukają rozwiązania kryzysu w polskim sokkerze]]}}
3060

edycji