Otwórz menu główne

Zmiany

Koran

Dodane 2 bajty, 10 lat temu
interpunkcja
Z jednej strony;
* W Koranie nigdzie nie jest napisane że należy bić kobietę, ale napisane jest "Kobieta zawsze stoi za [[wielbłąd|wielbłądem]]", a on jak to zwierze często kopie. Dlatego też można według świętej księgi Koranu kopać kobiety. Z racji że nie wiadomo czy wielbłąd ma ręce, czy też nogi, albo które kończyny to które dokładnie, to dla zasady można kobiety bić też pięściami, ale nigdy z [[głowa|bańki]]. Wielbłąd nigdy nikogo nie uderzył z bańki.
* W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobiecie nie wolno się uczyć, ale słowo "uczyć" w [[język arabski|języku arabskim]] jest blisko spokrewnione ze słowem "zdradzić". A żaden arab nie chce , żeby żona go zdradzała , dlatego też na wszelki wypadek nie wolno się kobietom uczyć.
* W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobieta musi nosić chustkę na twarzy, ale arabskie kobiety są włochate i brzydkie, dlatego też europejczycy są wdzięczni że mimo braków w Koranie, Arabowie stworzyli przypis do Koranu który tak bardzo pomaga w nawiązaniu dobrych stosunków między arabami a resztą świata cywilizowanego.
* W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobieta nie powinna się odzywać przez swoim mężczyzną, ale nigdzie też nie jest napisane, że powinna to robić.
Anonimowy użytkownik