Otwórz menu główne

Zmiany

Koran

Dodane 25 bajtów, 6 lat temu
M
poprawa nazw własnych, pospolitych, cudzysłowy, -powt., int.
[[Plik:Papierosy koran.png|right|200px]]
{{t}}tłusta księga pisana dziwnymi bezsensownymi kreskami i kropkami (przypominająca [[papier toaletowy]]) arabomuzułmanów, która jasno wskazuje każdemu wyznawcy m. in. jak często się myć, którą ręka podcierać [[dupa|tyłek]] i w którą stronę puszczać [[bąk]]i. Słowo Koran pochodzi od staropijackiego dialektu i oznacza "karać„karać, a w szczególności [[kobieta|kobiety]]".
== Koran a Kobieta kobieta ==
Z jednej strony;
* W Koranie nigdzie nie jest napisane że należy bić kobietę, ale napisane jest "Kobieta „Kobieta zawsze stoi za [[wielbłąd]]em"em”, a on jak to zwierze zwierzę często kopie. Dlatego też można według świętej księgi Koranu kopać kobiety. Z racji że nie wiadomo czy wielbłąd ma ręce, czy też nogi, albo które kończyny to które dokładnie, to dla zasady można kobiety bić też pięściami, ale nigdy z [[głowa|bańki]]. Wielbłąd nigdy nikogo nie uderzył z bańki.* W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobiecie nie wolno się uczyć, ale słowo "uczyć" „uczyć” w [[język arabski|języku arabskim]] jest blisko spokrewnione ze słowem "zdradzić"„zdradzić”. A żaden arab Arab nie chce, żeby żona go zdradzała, dlatego też na wszelki wypadek nie wolno się kobietom uczyć.* W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobieta musi nosić chustkę na twarzy, ale arabskie kobiety są włochate i brzydkie, dlatego też europejczycy Europejczycy są wdzięczni że mimo braków w Koranie, Arabowie stworzyli przypis do Koranu, który tak bardzo pomaga w nawiązaniu dobrych stosunków między arabami narodem, a resztą świata cywilizowanego.
* W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobieta nie powinna się odzywać przez swoim mężczyzną, ale nigdzie też nie jest napisane, że powinna to robić.
== Koran a śmierć ==
Koran mówi że po śmierci w imię [[Obi-Wan Kenobi|Allacha]], gdy z ręki Araba zginą [[innowierca|innowiercy]], każdy w raju dostanie siedem [[Liber|dziewic]].
* Koran nie mówi , czy chodzi o kobiety dziewice.* Koran nie mówi , co robić, gdy dziewice się już znudzą.* Koran nie mówi , dlaczego na ziemi trzeba się kochać z czterema kobietami, a w niebie z siedmioma dziewicami. I dlaczego wszędzie te limity.
* Koran nie mówi, że na ziemi możesz mieć ich więcej.
[[Kategoria:Islam]]
3566

edycji