Otwórz menu główne

Zmiany

Koran

Dodane 116 bajtów, 3 lata temu
brak opisu edycji
{{t}}tłusta księga pisana dziwnymi bezsensownymi kreskami i kropkami (przypominająca [[papier toaletowy]]) arabomuzułmanów, która jasno wskazuje każdemu wyznawcy m. in. jak często się myć, którą ręka podcierać [[dupa|tyłek]] i w którą stronę puszczać [[bąk]]i. Słowo Koran pochodzi od staropijackiego dialektu i oznacza „karać, a w szczególności [[kobieta|kobiety]]”.
== Koran , a kobieta ==
Z jednej strony;
* W Koranie nigdzie nie jest napisane że należy bić kobietę, ale napisane jest „Kobieta zawsze stoi za [[wielbłąd]]em”, a on jak to zwierzę często kopie. Dlatego też można według świętej księgi Koranu kopać kobiety. Z racji że nie wiadomo czy wielbłąd ma ręce, czy też nogi, albo które kończyny to które dokładnie, to dla zasady można kobiety bić też pięściami, ale nigdy z [[głowa|bańki]]. Wielbłąd nigdy nikogo nie uderzył z bańki.
* W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobiecie nie wolno się uczyć, ale słowo „uczyć” w [[język arabski|języku arabskim]] jest blisko spokrewnione ze słowem „zdradzić”. A żaden Arab nie chce, żeby żona go zdradzała, dlatego też na wszelki wypadek nie wolno się kobietom uczyć.
* W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobieta musi nosić chustkę na twarzy, ale arabskie kobiety są włochate i brzydkie, dlatego też Europejczycy są wdzięczni że mimo braków w Koranie, Arabowie stworzyli przypis do Koranu, który tak bardzo pomaga w nawiązaniu dobrych stosunków między narodem, a resztą świata cywilizowanego.
* W Koranie nigdzie nie jest napisane, że kobieta nie powinna się odzywać przez przed swoim mężczyzną, ale nigdzie też nie jest napisane, że powinna to robić.
Z drugiej strony;
* Koran mówi, że każdy mężczyzna może mieć aż cztery kobiety. Arabowie nigdy nie mogli zrozumieć tego ograniczenia.
== Koran , a śmierć ==
Koran mówi że po śmierci w imię [[Obi-Wan Kenobi|Allacha]], gdy z ręki Araba zginą [[innowierca|innowiercy]], każdy w raju dostanie 72 [[dziewica|dziewice]].
* Koran nie mówi, czy chodzi o kobiety dziewice.
* Koran nie mówi, dlaczego na ziemi trzeba się kochać z czterema kobietami, a w niebie z siedmioma dziewicami. I dlaczego wszędzie te limity.
* Koran nie mówi, że na ziemi możesz mieć ich więcej.
 
== Pożyteczne zastosowanie ==
*Podpałka do grilla
*[[Papier toaletowy|Srajtaśma]]
*Opakowanie na wieprzowinę
[[Kategoria:Islam]]
[[en:Qu'ran]]
Anonimowy użytkownik