Otwórz menu główne

Zmiany

Poradnik:Jak być dobrym satanistą

Dodane 77 bajtów, 1 rok temu
M
DasBott przeniósł stronę Poradnik:Jak być dobrym satanistą na Poradnik:Jak być dobrym satanistą, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: Przywracanie stron do przestrzeni
{{Szatan}}
[[GrafikaPlik:Satan-job.jpg|right|thumb|300px|Szatan jest zawsze bliski ludziom]]
[[Szatan]]. Jeśli czytasz ten poradnik oznacza to, iż od dziecka chciałeś zostać [[satanista|satanistą]], lecz wrodzy tobie osobnicy skutecznie blokowali twoje ambicje. Jest jeszcze jeden powód, przez który tutaj zawitałeś – jesteś cholernym pozerem i inni sataniści śmieją się z ciebie, lub co gorsza podrzucają pod próg martwe, na wpół rozłożone zwierzęta. Zaprawdę powiadam wam, iż Mistrz Nasz Szatan wybredny nie jest i zadowoli się każdą duszyczką. A nawracanie tych które zabłądziły to nasze ulubione zajęcie, czyż nie Szandorze?
No chyba, że jesteś [[emo (ludzie)|emo]]. Dla ciebie, głupcze, nie ma już żadnych szans! Możesz posłużyć jedynie jako ofiara podczas [[Czarna msza|Czarnej Mszy]] i uwierz nam, że uczynimy światu dużą przysługę. Ha, i co?! Poszedłeś się już pociąć, frajerze?
W naszym poradniku ukażemy wam drogę, jaką podążać macie, aby stać się prawdziwym czcicielem Naszego Prawdziwego Pana Szatana. Będzie wiele wyrzeczeń, cierpienia, znoju, lecz musicie wycierpieć tyle, aby dołączyć do naszego Mrocznego Bractwa. Nie wszyscy wytrzymają do końca – staną się [[Goci|gotami]], [[Metalowcy|metalowcami]], zwolennikami Ala Gore'a, lecz nie satanistami! Oczywiście szanujemy ich. Tak, to prawda, sataniści to bardzo tolerancyjni ludzie.
==Chcę zostać satanistą, co najpierw?==Szatan. W tym punkcie postaramy wyjaśnić wam, jak dobrze rozpocząć ścieżkę Ciemnej Strony. Szataniści są złe i palą marihunanen. Wielu satanistów szatanistów popełniło błąd już na początku i dzisiaj są np. prałatami, czy kandydują do sejmu! To będzie wasza próba, bojowy chrzest. Powiedzmy sobie wprost – nie dasz rady, jeśli wciąż będziesz pełzającym do kościoła lamerem. Także długie włosy i czarne ubrania nie robią z ciebie z satanisty. Po kolei:
* Złóż akt apostazji, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Są dwie opcje; lekka – składasz dokumenty do swojego proboszcza i kurewsko brutalna opcja – potrzebujesz tylko kanistra benzyny, szybkostrzelnej broni, miecza lub topora i kominiarki na twarz, bo ktoś może sporządzić rysopis. Nie ukrywamy, iż ta druga opcja może przysporzyć ci jedynie szacunku w naszym Bractwie.
* Kup sobie Czarną Biblię. Nie wolno ściągać z internetu! To piractwo, a sataniści nie popierają piractwa.
* Zacznij interesować się poezją dekadencką lub katastroficzną. Jednocześnie pamiętaj, że nie wolno ci być mizantropem! Nie! To nie jest poradnik ''Jak zostać prawdziwym mizantropem''.
==Pierwsze kroki na ścieżce mroku==
Szatan. Jeżeli doszliście do tego punktu, oznacza to, iż postawiliście pierwsze kroki na Jedynej Słusznej Drodze. Nie oznacza to jednak, iż możecie zwać się satanistami. Wciąż długa droga przed wami bracia i siostry. Zaprawdę powiadam wam:
* Staraj się zamiast znaków interpunkcyjnych stosować słowo ''Szatan''.
* Zupełnie zmień styl wysławiania się. Używaj archaizmów, zdania zaczynaj od ''Zaprawdę powiadam wam bracia i siostry...'', twoja mowa ma być patetyczna.
* Spal kościół, księży, plebanię, stołówki przy parafiach. Biorąc pod uwagę ceny benzyny, wystarczy jedynie jeśli symbolicznie rzucisz zapaloną zapałką w stronę kościoła. Do bardziej skrajnych czynności przejdziemy w następnym rozdziale.
* Zrób sobie topór lub buławę, załóż na siebie czarny płaszcz zimowy z kapturem i zacznij chadzać po cmentarzach. Nie pij przy tym [[Tanie wino|taniego wina]]. Tak robią waleni pozerzy, którzy w przyszłości zostaję zostają cholernymi adwokatami albo działaczami lewicowymi. Nie niszcz również nagrobków i nie wykopuj części szkieletów z trumien, bo prędzej trafisz do ''Uwaga TVN'' niż zostaniesz true satanistą. Masz kontemplować istotę śmierci człowieka – jego ścieżkę życia i nagłą granicę na jaką napotyka. Potem możesz wykopać kilka kości – szczególnie czaszki.
* Właśnie! Do picia używaj jedynie czary zrobionej z ludzkiej czaszki. Pij tylko krew. Jeśli się brzydzisz to zaczynaj od soku pomidorowego, potem dorwij jakiegoś emo (dowiedz się wcześniej czy nie ma AIDS), zmieszaj z błotem, poczekaj, aż się potnie i spijaj jego krew.
* Do ludzi odnoś się na zimno i z dystansem. Nie miej żadnych przyjaciół, zacznij się alienować. Pamiętaj, że oni wszyscy są niegodni istnienia, ale z jakiegoś powodu żyją i musisz to przecierpieć.
* Naucz się tworzyć regularne pentagramy i oktagramy. Do tego potrzebujesz [[Kolor czerwony|czerwonej farby ]] oraz świec z tłuszczu niechrzczonych dzieci (wystarczy smalec jeśli masz problemy ze zdobyciem wymaganego). Codziennie klękaj pośrodku największego pentagramu i rozpocznij swoją mroczną, godzinną mantrę w stronę sił Ciemności.
* Zacznij nawracać najbliższych przyjaciół na wiarę w Szatana. Jeśli nie będą chcieli – zabij ich.
* Wdawaj się w dysputę z moherami. Zawsze zwyciężysz, a pod sam koniec usiłuj jak najbardziej je zgorszyć np. odwrócić się i pokazać im nagi zadek z napisem ''[[Jezus Chrystus|Jezus]] nas kocha'' (Jesus loves ass).
* Pozostając przy temacie zadka... czy mówiłem o tatuażach? Nie powinieneś ich mieć dużo, ale przynajmniej jeden przedstawiający zakrwawiony krzyż lub podobny gadżet.
* Lubisz [[Seks|stosunki cielesne]]? Jeśli nie, to my doprowadzimy do tego, że polubisz.
* Nie możesz mieć niskiego IQ. Jeśli do tego doprowadziłeś – musisz popełnić samobójstwo. Napotykając osoby o niskiej inteligencji, zwane potocznie ''głupimi'', masz je niezwłocznie zabijać. Szatan Nasz Pan jest subtelnym inteligentem.
==Co dalej?==
Szatan. Jeśli doszedłeś do tego rozdziału, prawdopodobnie masz nieźle zrytą psychikę, skoro zrobiłeś wszystko co było w poprzednich punktach. Nie martw się, już jesteś satanistą, lecz wciąż nie idealnym. Zaprawdę powiadam wam bracia i siostry; są rzeczy na niebie i ziemi przeznaczone jedynie dla wtajemniczonych. Myślisz, że jesteś gotowy? Skoro tak, to przeczytaj poniższe porady. Wielu po prostu nie sprosta tym wymaganiom, przez co wracają z powrotem do swoich bogatych rodziców. Mam jednak nadzieję, że dla Pana Naszego Szatana jesteście gotowi zrobić wszystko. Nawet zapłacić zaległe rachunki. Do rzeczy;
* Czytałeś Bułhakowa? Plugawiec.
==Jak się wycofać?==
Szatan. Jeśli czytasz ten artykuł to znaczy, że jesteś słabym frajerem, niegodnym zwrócenia na siebie uwagi przez Naszego Pana Szatana. Są pewne drogi, które pozwolą ci wrócić do swoich bogatych rodziców lub kochającego księdza.
* Przed użyciem przeczytaj ulotkę, lub skonsultuj się z lekarzem lub okultystą.
* O północy między 28. a 29. lutym stań na jednej nodze. Twarzą skierowany winieneś być na południowy wschód. Ciało pokryj krwią świeżo zarżniętej owcy i wyryj rylcem na ciele cytaty z Apokalipsy według św. Jana. Do tego powinieneś sobie sprawić czarnego kota, któremu wyłupujesz oczy i wieszasz go na szyi za pomocą łańcucha żelaznego. W tym samym momencie zaczynasz odmawiać mantrę pochwalną w stronę Szatana, która ma powoli przemieniać się w peany na cześć boga Boga chrześcijan.
* Uwierzyłeś, że to zadziała? Cha, cha, frajer!
* Udaj się do psychiatry.
[[Kategoria:Satanizm]]
[[Kategoria:Poradniki:Religia– religia|{{PAGENAME}}Być dobrym satanistą]]
24 474

edycje